Forum
pisala bom svojo grozliuko..upam da uam bo ušeč..
sory zarad velikih začetnic amapk tako porabim ful velik časa za pisanje...če komu kj ne paše mu ni treba pisat žaljivih komentarjev!
zgodba ni resnična izmišlena je.čist use je..
to sem jaz.sem maja in sm stara 15 let.kaj več ne bom puvedala ampk bom raje prešla na svojo zgodbo.

ležim negibno na postelji.slišim neke čudne kričeče zvoke.kričijo" ne ne neeeeeeeeeee..... dekle nam bo umrlo!! rešiti jo moramo!"ne morem premakniti ne rok,ne nog,samo obraz.gledam oči in neznane obraze drugih zelo zaskrbljenih ljudi.vsi kričijo.nič se mi ne zdi jasno in milim si da je pač to samo mora.pa ni bila bila je kruta resničnost.nisem se zavedala kaj je z mano.niit nisem se upala pogledati po telesu...kaj pa če nimam nog...rok.....ker jih nisem čutila..kaj če imam pohabljeno telo...kaj če sem zažgana...
samo za par sekund zaprem oči in pred sabo vidim vse slabe spomine...ko odprem svoje uboge oči je vse lepo tiho.nihče več ne kriči,nikogar ni blizu mene.končno sem sama.ne več.vstopil je zdravnik in me nekako čudno pogledal.zaskrbljeno,upajoče.počasi se je usedel poleg mene in mi rekel"dekle...veš..nekaj hudega se ti je zgodilo...jaz sem tvoj zdravnik in ti bom pomagal okrevati kar pa ni možno če se ti ne boš odzivala na zdravila, antibiotike in če se ne boš mogla sporazumevati z mano.razumeš?"hotela sem mu pridrditi z"da" amapk usta se nisi hotela premakniti.v sebi sem z veseljem kričala "jaaaaaaaaaaaaaaa!jaaaaaa....pomagajte mi!"...ampak moja usta so bila pri miru.nekako sem bila ujeta v svoje telo.nisem mogla iz svoje kože.zdravnik je videl da ne morem govoriti zato mi je dal pisalo in papir ter rekel da naj napišem če razumem.ker tudi rok nisem mogla premakniti sem se odzvala enako kot prej.z očmi sem hotela nakazati naj mi pomaga in naj me ne pusti na cedilu vendar zdravnik je le vzdihnil in odšel iz sobe.spet mir in blaga tišina.v sobi je bilo veliko svetlobe.takšne miline in takšne nežnosti.vendar sem bila prestrašena.čerav se sebe nisem zavedala tako dobro sem vedela da je z mano nekaj narobe.vzdihnila sem in hotela pogledati svoje telo.nisem ga mogla. bilo je pokrito s tanko neprozorno odejo ki je delovala tako, kot da bi bila iz naboljše svile na svetu.počasi, a nehote sem zaprla oči in zaspala.

to se je dogajalo po moji tragediji in moji pretresljivi zgodbi...kako je vse do tega prišlo vam bom povedala kmalu.ne bodite neučakani sam imam časa na pretek.

kk je?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. junij 2010
kva mislte?
03. junij 2010
u20999
u20999
full carsko nadaljuj komi čakam
04. junij 2010
ok..
05. junij 2010
prosim administratorja da mi izbriše temo!
05. junij 2010
u21802
u21802
NE! NADALJUJ PLIS!
27. junij 2010
men je vredi!!
nadaljuj ceprow ne vem lih tocnu o cem se gre... ne razumem popolnom
27. junij 2010
u21619
u21619
ČE ZBRIŠEŠ TEMO TI ZAVIJEM VRAT!
NADALJUJ,KER JE ZGODBA SUPER,ČEPRAV ŠE NE VEMO KAKO SE BO ODVIJALO NAPREJ!!!
27. junij 2010
vreji je!!!! nadaljuj!!!!!!
27. junij 2010
u22371
u22371
Nadaljuuuj *___*
27. junij 2010
eh ni..pa nvem kva nj napišem
27. junij 2010
u8794
u8794
spomni see!! NE
XT
27. junij 2011
u68206
u68206
ja dj pliz
19. februar 2012
nextćžžžžžžžžžžžžžžžž45o9 so ,,,,,,,,,,,,,,, sori maček na tipkovnci...resno mislim
23. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg