Forum

Bila sem deklica stara 5 let in pisala že svoj prvi dnevnik. Znala sem že brati saj me je babica Ana naučila. V šolo nisem hodila ker sem prihajala iz revne družine...No lahko bi rekla družine, nisem imela staršem in bila sem edinka brez človeških prijateljev.

To sem jaz Eny

To je moja babica Ana

[img]http://cdn1.siol.net/sn/img/08/220/633537011395994500_starej%C5%A1i_02.jpg[/img]

Z babico sva živeli v majhni hiši na robu mesta. Že kod majhna sem si želela postati arhitektka, pa sem zmeraj vedla, da ne bom mogla brez osnovne šole, srednje in študija.
No nerada govorim o starših ampak če se že predstauljam bom ... Nekega dne...
23. junij 2012
Kєℓℓү*Lσνє
23. junij 2012
jutri dobiš next
23. junij 2012
Next!
24. junij 2012
Nekega dne smo se peljali iz izleta bilo mi je 3 leta in takrat je bil zame najbolj žalosten dan živlljenja...zgubila sem starše. Z avtom smo bili le miljo stran od doma in bila je noč. Vozili smo se že 4 ure, ko je pijan voznik kamijona se skoraj zaletel v nas...Skoraj rečem zato ker je moj oče zavil na desno in ker je bilo temno ni videl prepada.. Zleteli smo noter.. Bila je zelo zelo globoka luknja in vrata avta so se odprla na moji strani zletela sem ven...Na srečo me je ujela veja drevesa in mam in oče sta padala... Nisem ju več videla ampak vedela sem da sta mrtva... Niti trupla več niso našli. BAbica in cela naša soseska je slišala pok ko je eksplodiral avto zato se pritekli tam in me skupaj zvlekli ven. Vsem sem bila hvaležna še največ pa babici ker me še danes varuje, in skrbi zame kod da sem njena hči. Nerada govorim okoli o temu ampak rada bi postala še modna oblikovalka Lady GaGe najbogatejše ženske na svetu. JAz pa sem najrevnejša i n to ne gre skupaj ...

Nekaj let kasneje...
24. junij 2012
Next!
24. junij 2012
next!!
24. junij 2012
Sedaj sem že odrasla in imam 16 let še vedno pišem dnevnik:

to sem jaz

Pred nekaj sem iskala službo... no našla sem jo. Čeprav mam zelo majhno plačo sem zadovoljna, začela sem hodit v šolo in moje življenje se je spet postavlo na noge... na srečo. Ampak nisem pozabl na starče še vedno mislim na njih. Ajaaa... pozabla sem vam povedat, da z babico počasi obnavljava najin dom

To sem jaz narisala v moj dnevnik kako bo izgledala.

In za piko na i še to...
25. junij 2012
next!!!
25. junij 2012
Next!
26. junij 2012
next!!!
26. junij 2012
next.!!!!!!!!!
26. junij 2012
next
27. junij 2012
Hualaaa za tolkooo nextouuu !

No neki ponedeljek sem se odpraula v šolo, saj sem s službo zaslužla dovolj denarja za šolanje. Malo čudno bo izpadlo a sem komaj s 16 leti šla v prvi razred.. tam je učitelca vidla da mi use gre in tako naprej se je dogajalo še do 8 razreda v pol leta sem nardila osem razredou in nakoncu še devetega!

Ja ja sei vem da je to nemogočeee...ampak pač !

Sei nisem pozabla staršev obnovila sem jim tudi grob..čeprav vem da jih pod zemljo ni zakopanih.
Že drugo jesen sem šla v prvi letnik gimnazije. Use mi je šlo kot po maslu dobivala sem petke in štirke pa tudi kakšna trojka se je našla. Po tv-ju sem slišala da iščejo v bliižnjem mestu punco za naslovnico revije Cleo.
Takoj sem stekla na avdicije in veste kira je bla moja prva slika...

Sorii za kratek next!
29. junij 2012
u97971
u97971
next!
http://www.igre123.com/forum/tema/sanje-o-baletu/36607/ bi brala? Hvala
29. junij 2012
next!!!
29. junij 2012
next
29. junij 2012
Next!
29. junij 2012
next!!!!
29. junij 2012
5. del
Takoj sem stekla na avdicije in veste katera je bila moja prva slika…

Vem, ne profesionalna ampak bo, za prvič. Po slikanju sem mogla čakat še dve uri, da se neki pomenimo…bla bla bla.
Čez dve uri…Prišla sem notri v neko učilnico in tako je potekal pogovor med mano in šefico revije Cleo- Kelly. (E-jaz, K-Kelly)
E: Dober dan !
K: Živjo Eny ! Naporen dan za tabo, kaj ?
E: Ne ne… sem že navajena.
K: Misliš da lahko postaneš punca za naslov revije Cleo ?
E: Verjamem vase. Ampak ko sem pred mano videla toliko lepih deklet, nisem najbolj prepričana.
K: Si močna punca in to vem, ker vate verjamem in te poznam!
Ko je to rekla so se mi kar oči zaskalile in srce mi je začelo biti hitreje kot kadarkoli. Mogoče zato ker se je moja mama klicala tudi Kelly…no potem si je spremenila ime zaradi nevem katerih razlogov. Mogoče pa samo zato ker sem se spomnila na njo. Tudi ona me je gledala nekako čudno in po tem pogovoru hitro stekla ven še prej pa povedala da bom čez tri dni dobila ali sem izbrana ali ne.

Čez tri dni…
01. julij 2012
Kaj mislite kaj se bo zgodilo kdo je ta Kelly in ali bo Eny izbrana ali ne ?
01. julij 2012
mislim da bo izbrana in kdo je Kelly si že povedla ,next
02. julij 2012
Next!
02. julij 2012
po moje je Kelly mama od Eny, Eny pa bojo sprejeli. next!!
02. julij 2012
če je pa umrla, edin če so se ji lagali
03. julij 2012
u45603
u45603
next!
03. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg