Forum
Našel sem Pretanjeni nož
26. september 2010
u28064
u28064
?
26. september 2010
Plaval sem pod visokimi pečinami, okoli mene so bili delfini in brzeli smo po morju. Naenkrat se je pred nami odprlo žrelo. Ogromni sinji kit nas je vse pogoltnil.
Kriče sem planil iz postelje.
pogledal sem okoli sebe. Vse je bilo kot ponavadi. Urejeni nered. Pogledal sem na uro. 2:30. Joooj, vedel sem, da ne bom mogel zaspati nazaj. Torej sem vstal in šel na wc. Čutil sem kako napetost odteka iz mene. Vrnil sem se v posteljo. In takrat sem ga zaslišal. Spet so prišli. Planil sem iz postelje in pograbil lok. Nekaterim se zdi čudno, da imam ob postelji lok, vendar je je še kako potreben. Kadar me tako kot danes obiščejo demoni so puščice z srebrno konico zlata vredne. Vem, vem, pištola z srebrnimi metki bi bila bolj učinkovita, toda dražje. Jaz pa z službo v laboratoriju komaj dobim dovolj denarja, za preživetje. Vendar mi pa služba v laboratoriju pomaga da s pomočjo elektrolize pridobim srebro za konice. Torej, planem iz postelje, pograbim lok, na tetivo nastavim puščico, tok si pripnem na pas in se čisto potihem odpravim proti vratom. Kar pa ne pomeni, da sem počasen. Ne, ne, v treh letih sem se naučil teči potihem. najbolj me je skrbelo za mojo punco, ki je bivala v sosednji hiši. Namenil sem se k njej, ker sem vedel, da jo je demonov najbolj strah.
Nadaljujem?
26. september 2010
u28064
u28064
sorry sam men ni všeč.....lah pišš....=)ne zamert
26. september 2010
ja sj vem, zdej vidm d mii ni glih najbolš ratal. bom neki druzga začeu. Kko se pa tema zapre? bom raj od hp-ja napisu kj.
27. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg