Forum
Sem Christina, stara sem 16 let. Danes imam rojatni dan.
"Vse najboljše" reče vsak gost, ki vstopi skozi vrata. Preda mi darilo ter se vsede. Vstopi še zadnji gost. Mmm iz pečice že zelo diši ampak hrana bo morala še malo počakati. Zdaj je na vrsti odpiranje daril. Vsa darila so prečudovita...majice,hlače... zdaj sledi veliki finale. Darilo od staršev in sestre. Majhno je in to me čudi, a vrjamem da bo nekaj posebnega. Globoko vdihnem ga odprem in bum...karda za One Direction koncer. Od sreče zavreščim tako sem vesela še cel dan. Zvečer preden se odpravim v posteljo si jo še enkrat ogledam. In z nasmehom zaspim.
09. april 2014
Oprostite za napake
09. april 2014
ugh god, priporočam ti da zbrišeš tole, kr si sam sramoto delaš! RESNO!
1* kok lohk objaviš neko zgodbico z tulk slovničnimi napakami? si že slišala za vejice in presledke za vejicami? KARDA? WATAFAKK?!?!?!?! resno no, groza!
2* besedilo si napisala v sedanjiku, kar ni glih 'fajn' za brat! TAKE ZGODBE SE PONAVADI PIŠEJO V PRETEKLIKU!!!!!!
sej ne da js obvladam slovenščino ane, sam se ne sramotim javno z takim drekom kot je tvoja zgodbica. soriNOTsori. tvoja ućiteljica slovenšlina je zihr ponosna na tebe.
lp
11. april 2014
Sej bi pa ne znam...btw to nisem jaz pisala ampak sem neki nasla...in ja se strinjam z vsem tem
18. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg