Forum
Zdaj, ko so počitnice, tako ni večino dneva nič za počet, zato se bom malo potrudila in pisala Upam, da vam bo všeč. Prosim, da komentirati, kaj lahko popravim pa če imate kakšne ideje
20. julij 2013
Končno se mi je računalnik povezal z internetom in se mi je le uspelo povezat na skype. Ampak seveda, da bi bil kdo od mojih prijateljev gor? Vem, da so počitnice in da jih večina nima časa, ampak tega res ne razumem. Če bi bila zdaj šola, sem prepričan, da bi bili vsaj 3 prijatelji gor in bi čakali na mene. Vas zanima zakaj? Verjetno, bi me še preden bi se v redu prijavila napadli, kaj imamo za domačo nalogo in če pišemo oz. profesorji sprašujejo kaj ta teden. Če bi se bližal kakšen test, bi pa bilo vsi čisto prijazni do mene in bi me prosili, če jim lahko pošljem zapiske. Seveda, sem jaz preveč prijazna, da bi jim bila zmožna reči ne, tako da večina sošolcev to izkoristi. Zdaj, ko bi pa jaz med temi dolgočasnimi počitnicami, rada koga poklicala, če gre z mano na sok ali sladoled, pa nikogar ni. Ura je komaj 13.30 in do večera, ko bom lahko šla spat je še ogromno časa. Obrnila sem se proti okno in odgrnila zavese. »Av, moje oči! Šit, kako močno sonce je zunaj! « Z roko sem si zakrila oči, saj je sonce naravnost žgalo v moje preveč občutljive oči. Saj, ne da sem kaj bolna, samo že nekaj dni sem v sobi in počnem nič. Okno imam povsem zatemnjeno z zavesami, zato so me sončni žarki še toliko bolj presenetili. Hitro sem se stegnila na mizo po sončna očala in si jih nadela. »BUM!« Vrata so se s treskom odprla. Mama je vstopila v sobo. Kaj bi pa ona zdaj rada, sem si mislila bolj sama za sebe. »Želiš?« sem rekla ne precej prijazno. »Kaja Nadravnik! Da se v tem trenutku oblečeš in se spraviš na sveži zrak!« Zavila sem z očmi, na srečo mama tega ni opazila, saj sem na sebi še vedno imela svoja očala. Kadar me pokliče z imenom in priimkom ne pomeni to nič dobrega. »Ja, seveda…« sem kolikor se je dalo prijazno odvrnila. »In da si daš očala dol, kadar si v hiši, pa ugasni računalnik, ker ti ga bom drugače vzela!« Samo prikimala sem. Koga pa moti, če v hiši nosim očala? Saj jih nosim jaz in ne ona. Če ji kaj ni prav, me ne rabi gledati. Počasi sem zaprla računalnik. Še vedno sem upala, da se bo kdo v zadnjem trenutku pojavil na skype in me tako rešil še enega dolgočasnega dneva. Ampak to se žal ni zgodilo. Ni mi preostalo drugega kot, da sem počasi odšla v kopalnico in si umila zobe. Lase sem si na hitro razčesala in si jih spela v čop. Glede na to, da je poletje sem si oblekla kopalke. V kopalkah ne morem ravno hodit naokrog, tako da sem nase potegnila še kopalne hlače in majico, ki mi je bila za kakšno številko prevelika. Še vedno nisem imela ideje kam bi odšla, zato sem poiskala nahrbtnik. Da vidimo kaj potrebujem? Prva pomoč je nujna, saj se skoraj vedno poškodujem. Glede na to, da se vreme kar hitro spremeni, bi lahko vzela še kakšno jopico. Zdaj pa zagotovo nož, če je treba kaj prerezat ali pa se obranit pred nekom. Pa še vrvice, da lahko kaj zavežem. Za vžigalice nikoli ne veš, kdaj jih boš rabil… Ker je zunaj vročina bom še vzela plastenko vode in pa zraven pijače, še potrebujem hrano. Mislim, da kakšnega rogljička, ki jih je danes mama spekla za kosilo ne bo nobeden pogrešal. Hitro sem pobrala še mp3, da bom lahko poslušala glasbo, daljnogled saj na daleč vidim vedno slabše (očal nimam, saj nisem nobenemu povedla, da slabo vidim. Bodo že ugotovili.) in pa telefon, če se mi kaj zgodi, da lahko pokličem na pomoč. Očala sem imela še vedno na očeh. Vzela sem nahrbtnik in odšla iz hiše. Mami sem povedala, da grem na izlet s prijatelji, kar je bila samo delna laž. Na izlet že grem, glede prijateljev pa no. Imam namišljene prijatelje, ne vem če so ravno namišljeni, ker jih je preveč in vsi niso moji prijatelji, ampak jaz jih lahko vidim. Tega nisem povedala nobenemu, saj bi me imeli za zmešano. Iz garaže sem vzela svojo kolo in si v ušesa dala slušalke od mp3-ja. Poslušala sem mojo najljubšo skladbo: People help the peolpe od Birdy. Odpeljala sem se iz dvorišča, do najbližjega gozda.
21. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg