Forum
u33366
u33366
no midve z andie bova napisale zgodbico pa upam da vam bo ušeč ;D

A nej napišeua zgodbo ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. december 2010
Ko sem se zjutraj zbudila odprla okno in pogledala sem videla
28. december 2010
u14096
u14096
next!
28. december 2010
u33366
u33366
nekega tipa oblečenega v črno, imel je masko. Ustrašila sem se. Bila sem v paniki, saj ga še nikoli nisem videla tu okoli hiše. Bila sem okamenela. Nisem morala premakniti niti laska, a sem se opogumila in stekla k telefonu. Vtipkala sem 113. Roke so se mi tresle, za povrh sem bila doma sama. Nekdo se je za telefonom oglasil in rekel: Dober dan, kaj je narobe? Povedala sem da hodi okoli hiše nek tip, oblečen v črno in a ima masko. Potem sem povedala use druge podatke potem je glas v telefonu rekel, da naj zaklenem vsa vrata in da naj ostanem v hiši. To sem tudi storila kmalu je prišla policija. Gledala sem skozi okno in videla kako so prijeli lopova. Ampak kmalu so se pričeli nekaj pogovarjati. Ni mi bilo jasno. Stekla sem ven in ralzložili so mi. Policaj je rekel: le film snemajo, ali vidiš kamere? Bilo mi je nerodno, ampak tudi oddahnila sem si, ker so le snemali film. Rekla sem : Oprostite, nisem vedela... Lažni lopov je izjavil: Da, oproščeno. Nekaj časa je nekaj premišljeval potem pa me je pogledal in rekel: Hej, ti pa bi lahko igrala v filmu. Posebno dekle si. Prosim, rabimo samo še eno vlogo, sprejmeš ? Rekla sem...
28. december 2010
u33366
u33366
to je lopov:

28. december 2010
prosim za še več komentarjev da lahko nadaljujeva zgodbo :3
28. december 2010
zakoooooooooon
28. december 2010
next
28. december 2010
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
28. december 2010
next
28. december 2010
seveda sem rekla da.Ampak še vedno me je bila panika,kajti nisem vedela ali naj res rečem da ,ali naj ga zavrnem ? Kmalu je rekel: Hej kaj tako momljaš ,jutri se dobimo ob 7h zjutraj pri parku.Ne pozabi .Je rekel in odšel nazaj k snemanju.Jaz pa sem se odpravila spat,komaj sem zaspala že je nekaj potrkalo po oknu.Nisem videla obraza bilo je tako temačno,videla sem samo obliko .Tedaj sem zagrabila svetilko in tiste sence ni bilo več,mislila sem da me bo konec . Aaaa!!! Sem zavpila vsi sosedje so bili preplašeni, pred svojo lastno hišo je bil volk. Razbil je okno in skočil k meni v spalnico ,zarenčall je bil je kot wolkodlak iz filma ki sem ga gledala včeraj.Bližal se mi je in bližal in tedaj....
28. december 2010
u33366
u33366
komenti... prosim ! čene ne bova nadaljevali.
28. december 2010
u33366
u33366
približno tak je bil volk:

28. december 2010
coolska zgodbica
28. december 2010
u32677
u32677
wow cars... nadaljuj .... sm kurjo kozo dobla umes ko sem brala
28. december 2010
u32677
u32677
carsk*
28. december 2010
tenx
28. december 2010
u25967
u25967
zakon zgodba........neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
28. december 2010
u33366
u33366
je nekdo posvetil vame z neko lučjo. Bila je grozno velika senca.Kmalu se je prikazal luštkan fant, me pobral in se opravičil. Razložil mi je, da je to njegov volk, ker ga mora paziti do snemanja filma. Predstavil se je. Ime mu je bilo Tadej. Vprašal me je kako je ime meni. Nekaj časa sem bila tiho, potem pa sem rekla: Ines. 'Lepo ime' je izjavil. Povedal je še, da bova igrala glavno vlogo, poleg tega me je vprašal če sem samska. Jaz sem bila danes zelo plašna, drugače em zelo energično dekle. No, seveda sem rekla ja. Potem se je poslovil, se opravičil, rekel da bo šipo popravil sam, in kmalu odšel. Oh bila sem 1. zaljubljena. Prvi fant mi je bil všeč. Ne pa vsi drugi ki so priliznjeni. Ponoči mi nekaj ni dalo miru. Nisem morala spati. Mislim da je bila ura 3 ko sem zaspala. Ko sem se zbudila je bila ura 5 dp 7h. Ojej ! Bila sem tako zaspana, a sem vseeno hitela, da nebi zamudila snemanja filma. Mama je prišla v mojo sobo in rekla kaj se dogaja. Še huje ! Bila je zgrožena ko je videla razbit šipo. Mogoče pa zato nisem spala? Vse sem ji razložila, da jo bo popravil tisti fant Tadej, in da moram na snemanje filma. oblekla sem si najlepšo obleko. In odšla ko...
28. december 2010
sem se skoraj spodtaknila ob preprogo . Pomislila sem na očeta ki mi je umrl prejšni teden,utonil je v morju ker se odpeljal s trajektom na službeno pot .Naenkrat pa so trčili ob skalo in se je trajekt prevrnil.Bila sem vsa krvava ko sem se spodtaknila ob preprogo,mama mi je rekla da taka nemorem iti na snemanje .Ampak nisem se vdala oblekla sem svojo najljubšo obleko in odšla ,zamujala sem .Tam je bil Tadej tako lep nežen najlepši moški kot nobed drug,hej ti!! Je zavpilo ob mojem všesu.Zakaj zamujaš !Rekla sempodtaknila sem se ob preprogo,dobro tokrat ti bo oproščeno je rekel šef.Zdaj pa začnimo,ti dobiš vlogo vampirke Ines je rekel šef.Počutila sem se obupano kako bom sploh lahko zaigrala tako zverjo??Ko je bilo konec snemanja me je domol pospremil Tadej oh tako je bil lep da sem ga skoraj poljubila ,ko ni zarenčal njegov volk.prestrašila sem se da sem padla v lužo ,oh tako me je bilo sram.Ampak kar naenkrat ga ni bilo več tako hitro je izginil,niti poslovil se ni kaj pa mu je?! Že v mislih sem mislila da je vampir ,potem sem si pa rekla kako sem trapsta saj sploh ne obstajajo.Kako sem morala misliti na kaj takega ,šla sem dalje do doma ampak kaj je.....
28. december 2010
u32677
u32677
kurba je dobra ej neeeeextajta cimprej
28. december 2010
sory jutr bo nadaljevanje
ker je moja frendica mogla it dol iz računalnika
28. december 2010
u33681
u33681
to je najboljša zgodbica
28. december 2010
NEXT
28. december 2010
dodejte meeeee
28. december 2010
hvala za vse komentarje
28. december 2010
u33366
u33366
to je Tadej, ki igra v filmu :

Moja mama : https://28.media.tumblr.com/kkArZQ0iNoigco2aw5C1KCPDo1_500.jpg

jaz, Ines :

29. december 2010
u33366
u33366
Napaka. soori xd

Mama:

29. december 2010
u33366
u33366
...tako šumelo ? Ah odšla sem naprej in se nisem ozirala na to, da nekaj tako šumi. Prišla sem domov, ko sem pred vrati našla vrtnico. Zelo lepo je dišala, kakor Tadej. Prebrala sem sporočilce, ki je bilo zraven. Na njem je pisalo: Draga Ines! Zelo si mi všeč, rad bi te bolje spoznal. Kaj če se dobiva danes v parku ob 6h zvečer? Upam da prideš. Saj res, danes nismo snemali zares. Čez par tednov bo šlo zares. Jutri so vaje, ob 3h popoldne. Tadej. Oh tako sem bila srečna!!! Znorela sem, zato sem začela skakati po postelji. Malo je manjkalo pa bi jo zlomila. Zdaj mi je bilo malo jasno da je bilo tisto, kar je šumelo, le Tadej. Zato se je tako čudno vedel. Zunaj je nekaj zarenčalo. Stekla sem zunaj, tam je bil volk od Tadeja. Zakričala sem. O, ne ! Moj maček! Bil je ranjen, ves od krvi. Branila sem mucka, in ga odnesla v hišo. Mimo je prišel Tadej, ki je iskal volka. Nanj sem zakričala, in mu povedala da je volk ranil mojega mucka. Opravičil se mi je ampak sem za njim samo zaprla vrata. Slišala sem ga še, da je rekel, da ga lahko pelje k njegovemu očetu, ki je zdravnik za živali. Prav, naj ti bo. Oprosti ker sem vpila nate, sem mu odvrnila. In sva šla. Ko sva prišla v hišo je bilo tam zelo...
29. december 2010
dober pišete!next nujno!
29. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg