Forum
Hojla! Jaz sem Kylie stara sem 15 let in sem čisto navadna šolarka.
jaz:

Nekateri bi rekli da sem važna ampak nisem. Še nikoli nisem imela fanta a si ga želim!!!!
imam tudi mamo po imenu Kris in očeta bo imenu Bruce.Imam pa tudi sestro Kendall ki je že polnoletna. Jaz pa hodim sedaj na sredjo šolo živinozravništva.
mami in oče:

Sestrice:

Boš brala/bral??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. april 2014
No naj vam povem še kje živim.Živim v L.A v tej hiši:

No danes je petek predzadnji dan šole in ura je 6:30 zadnji čas da se vstanem in uredim. Seveda kot ponavadi sem se oblekla v svoje najljubše kavbojke in majico modre barve še na hitro sem šla v kopalnico da se počešem in dam na glavo svoj najljubši obroč.Ker je bila ura že 7:10 sem hitro pohitela še v kuhinjo na zajtrk.Kot bi mignil sem se že obula svoje najljubše allstarke ki so takšne:

Drin,drin,drin je pozvonil zvonec v šoli ki je napovedoval začetek pouka in ko pride učiteljica v razred s seboj še pripelje nekega fanta ki se je preselil sem.Ko se je predstavljal iz katerega kraja je prišel sem si mislila kaj nisi mogel iti kar v 2. letnik ne pa da zdaj predzadnji dan se vpisuje.Končno je bilo konec pouka in ko sem šla iz šole sem videla napis:
https://sketchtoy.com/42404698
In pred hišo sem videla da je naš novi sošolec po imenu Žiga naš sosed! Cel dan čakam in čakam ampak me še noben ni povabil na ples ko pa potrka na vrata.Bil je Žiga in ja povabil me je na plessss!!!! Nato pa mami pride iz sobe in me grdo pogleda...
Mami me je vprašala:
j-jaz m-mami a-ati (oče)
m: Kdo je ta fant?
j: Noben.
m: Vprašala sem te kdo je ta fant?????!!!!!!!
j: Že prav...to je naš novi sosed,ki je tudi moj sošolec!
m: Kako mu je ime?...če te smem vprašati
j: Ja smeš me vprašati ime mu je žiga!
m: Aja...od tvoje prijateljice mami mi je povedala,da imate šolski ples.
j: Ja vem...In kaj potem če ga mamo?
m: Ne boš šla!
j: Zakaj?
a: Zdravo sem že prišel iz službe!
j: Ati...grem lahko na šolski ples?
a: Ja seveda!
In potem sem seveda šla kupovati oz. iskati (po omari) obleko za na šolski ples.
ponedeljek popoldne:
s-sestrica j-jaz
s: Kylie,Kylie!
j: Kaj je North?
s: Koliko je ura?
j: 19:35
j: Zakaj?
s: Zato,ker se še urejaš
j: Ja saj bom kmalu šla!
s: Aja!
j: Ja
Za na šolski ples sem imela tole obleko:

Ura je bila 19:50 in že je pozvonilo.Bil je Žiga!
j-jaz ž-žiga
ž: Prelepa si!!!
j:Hvala!
...
j: Tudi ti si prelep!
ž: Hvala ti!
Ker smo se tako zabavali nisem slišala telefona mami pa me je klicala ob 22:00 potem ob 22:10 nato ob 22:20 in vsakih 10 minut do pol noči. Klicala me pa je zato ker sem rekla,da bom ob 22:00 doma prišla sem pa ob 0:00 saj do takrat je ples trajal ko pa pridem domov so vse luči ugasjene ko pa se kar naenkrat prižgejo...
j-jaz m-mama
m: Kje si bila??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
j: Nehaj se dreti.Na plesu sem bla.
m: Prepovedujem ti...
03. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg