Forum
Hay..danes ima moja sestrca b-day pa sm se odločila napisat še eno zgodbico ;D
drugač sm napisala že eno zgodbico (Žan ne zapusti me) če se jo spmnite ok če pa ne pa ne ...
Ta zgodbica bo dost drugačna ...ampak mislim da bo zanimiva.. uživitee!

boš bral/a to zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. september 2011
1. del
''sedi spet si dobila nezadostno!'' se je drla Vešča (učiteljica za matematko),jaz pa sem se mirno vsedla nazaj na svoje mesto.Slišala sem kako me ostale punce opravljajo ter se mi privoščljivo smejijo.S tam se nisem obramenjevala saj sem tega že navajena.Tudi ža šolo se nisem bragala cene so takšne kot so..1...2...1...mogoče je vmes kakšna 3-jka.Čudno da še nisem zaostala.Mami & ati sta se že sprijaznila da njuna hčerka nebo blestela.Na šoli sm zelo popularna (med fanti) punce pa mi zavidajo to.In na to sem zelo ponosna!In končno konec ure matematike! In čas je da odidem domov.

(prvi del je mal bl čuden ampak bom kmal pršli k bistvu)
3 nexte rabm pa nadaljujem
13. september 2011
u59711
u59711
next
13. september 2011
neext i love it
14. september 2011
u52894
u52894
NexT!! Big liike!!
17. september 2011
Plis nexti!!
17. september 2011
evo 2. del prej nisem utegnila

Na poti domou so me dohiteli moji 3-je frendi (še edini k sem se z njimi štekala)Rok,Domen & Tim. Ponudili so mi cigareto a sem ponudbo zavrnila.Vsedli smo se na bližnjo klopco in se pogovarjali.Rok je omenil da ima novo punco Bee.Domen & Tim pa sta se le smejala.In kot sterla z jasnega se je pred nami pojavila Bee. Čudno še nikoli prej je nisem opazila.Še nekaj časa smo se pogovarjali nato pa sem odšla domov. Celo pot sem razmišlajla kako fain je ko si v zvezi z ljubljeno osebo. Ampak js nimam take sreče.3x sem bila v zvezi pa še to samo za kakšen teden..dva...Tako sem razmišljala in razmišljala..in naenkrat sm udotovila da stojim na sredi ceste.Nekdo je pribremzal in me skoraj zbil...Pokazala sem mi fakiča in tokrat pospešila hojo in končno sem prišla do doma.....
23. september 2011
u52894
u52894
NexT!!
24. september 2011
Pliss nexti že noo..jz nemorm čakat!!
24. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg