Forum
Zdravo sem Sara in odločila sem se napisati zgodbico,upam da vam bo všeč
...........................................................................................................
Živijo torej kje naj začnem moje ime je Kierra stara sem 15 let in živim v Londonu,tja smo se preselili ker smo hoteli z mamo zaživeti ponovno. Sem študentka in rada pojem v prostem času pa se rada igram z kužkom Boltom, ki sem ga dobila za moj 14 rojstni dan Moj dan se začne običajno tako da vstanem, se oblečem in pozajtrkujem ter odidem v šolo.Mamin dan se začne tudi tako ampak samo da gre ona v službo,dela pa v pisarni kot računovodkinja.
SE NADALJUJE....
Jas Kierra:

Mama Christina:

Kuža Bolt:

20. maj 2014
Next
20. maj 2014
še vsaj 3 nexti
20. maj 2014
next
20. maj 2014
še vsaj 2 nexta
20. maj 2014
Next
20. maj 2014
še vsaj 1 next
20. maj 2014
next
20. maj 2014
hihi tnxxx nadaljujem
20. maj 2014
oprostite ker oglšujem
http://www.igre123.com/forum/tema/lepota-ne-pozna-meja!/71336/
in next nujno!!!!
20. maj 2014
Hvala za vse nexte,upam da boste brale naprej
...........................................................................................................
Torej bilo je v ponedeljek zjutraj ob 6o stuširala sem se,najedla ter oblekla v novo obleko ki mi jo je kupila mami v Channel trgovini Potem me je mami odpeljala v šolo kjer sta me že čakale Mandy in Miranda sestri dvojčici ter moji bff. Pozdravila sem jih in jih objela ter skupaj smo odšle znotraj šole v učilnico 1 kjer smo imele matematiko. Posedle smo se in noter je prišla profesorca za matematiko ter nas toplo pozdravila ter nam predstavila novega sošolca,obe moji bff sta bile navdušene ampak jas sem risala zato nisem niti pogledala,nato se je usedel pred menoj in takrat sem dvignila brado in pred mano je bil fant z imenom Žan ja tudi predstavil se mi je ter rekel da je iz slovenije,jas sem se mu predstavila in rekla da sem jas tudi in da me veseli.Nato je zvonila in novega sošolca sem predstavila svojima bff in skupaj smo odšli v učilnico 2 kjer smo imeli angleščino,nato je rekel da more iti na wc zato sem mu pokazala in nato sem šla v razred.Pri uri angleščine se je nasmejal in mi prisluhnil karkoli sen mu povedala in spoznala sva se bolje. Ostale ure je bilo tudi tako. Pouku sem odšla z bff domov ter on je odšel v svojo smer.Doma sem bila v nebesih in nato sem šla na fb in videla sem prošnjo za prijatesltvo bil je...
SLIKE:
obleka:

Mandy in Miranda:

Profesorca za matematiko:

fant Žan:

20. maj 2014
ni problema + še vsaj 4 nexti
20. maj 2014
next!
22. maj 2014
haval še vsaj 3 nexti
22. maj 2014
hvala*
22. maj 2014
next
22. maj 2014
hvala še vsaj 2 nexta
22. maj 2014
next, super pišeš
a bi kdo sodeloval? : http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-to-gre-zares-)/71282/1
22. maj 2014
hvala za mnenje Tudi drugi lahko date mnenje o zgodbi in mi poveste kaj vam je všeč v zgodbi kaj bi radi spremenili in se vam prilagodim
22. maj 2014
u163092
u163092
TO JE NADELJEVANKA PREPOVEDANA LJUBEZEN-.- -.- -.- -.- -.- -.- -.-
22. maj 2014
u163092
u163092
IMENUJE SE
22. maj 2014
ne ni lol če se gre čist drugače jas niti ne gledam nadaljevank
22. maj 2014
neeeeeeeeeeeeext
22. maj 2014
next
22. maj 2014
hvala za nexte,nadaljujem jutri
22. maj 2014
Hvala za vse nexte prosila bi za oglaševanje zgodbe in pa da mi lahko tudi date kake kritike,pohvale,prošnjeal pa karkoli da izbolšam zgodbo z vašimi željami
Torej na facebooku me je dodal Žantakoj sem ga sprejela in začela sva klepetati po kaki minuti in pol spraševala sva se o različnih stvareh npr. hobijih,prostem času... Potem sem šla na večerjo in začela mami pripovedovati o novem sošolcu in da je zlo lušten in prijazen ter zelo simpatičen tipček odgovorila mi je, da čudoviti če se razumeva ampak je rekla tudi da niso vsi ki se nam zdijo lepi "princi na belem konju".Po končani večerji sem odšla v sobo ter pogledala na facebook dobila sem zs sporočilo od očija da naj jutri po pouku pridem v Starbuck kavarno v Londonu kjer se sedaj nahaja,ker mi mora nekaj sporočiti ter nekoga predstaviti. Ugasnila sem računalnik oz.laptop ter odšla spat,sanjala pa sem o njemu Žanu seveda :3 Zjutraj sem se zbudila se oblekla najedla ter odšla v šolo z Mandy in Mirando ter Žanom pogovarjali smo se o tem, da si je Mandy našla novega lepega fanta ter,da bo v sosednjem razredu Tb pozabila sem še omenit da smo mi razred Ta hihi Torej ko smo prispeli v šolo je Mandy poljubil njen fant Bruno in vedeli smo,da je to on tisti čudovit fant,ki nam je povedala za njega. Šli smo skupaj k pouku in začeli z španpčino učili smo se o imenu delov teles ter imenovanju živali v španščini....i know pretty boring stuff Po pouku smo se poslovili ter sem sama odšla v kavarno Starbuck in tam videla očeta čakal me je z veselo novico mogoče pa tudi slabo. Pzdravila sva se in objela in mi povedal koliko me pogreša sej ga jas tudi sem mu rekla in rekel je no hčerka spoznala boš odličnega fanta,ki je moj sin torej tvoj polbrat vem da sem ti ni povedal tega dolgo ampak ja imaš mačeho ter polbrata že nekaj let star je isto kot ti...evo tamle prihaja. Obrnila sem se in zagledala...
SE NADALJUJE...
Oblačila,ki sem jih oblekla:

Bruno:

Bruno in Mandy kiss:

Oče:

23. maj 2014
potrebujem vsaj 7 nextov
23. maj 2014
neeeeext
23. maj 2014
hvala še vsaj 6 nextov,kake kritike,želje mogoče ?
23. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg