Forum
hej!
No koliko je že velik telih zgodbic sm se tut jaz odločila za eno in ta je moja prva zgodbica
upam da ne bom kaj felkala in da ne boste jezni če bom
15. februar 2014
---------------------prepovedana ljubezen------------------------
živjo ime mi je lola in imam že veliko let skrivnosnega fanta.do sedaj nisem nobenemu povedala tele skrivnosti in se tudi velikokrat moram ugrizniti v jezek da ne povem če me starši vprašajo kateri fant mi je ušeč.
moja najbolša bff je tinca in ji skoraj vsako skrivnost zaupam ampak samo ene ji nisem kateri fant mi je ušeš.
15. februar 2014
u152233
u152233
waw nika enthusiastically
17. februar 2014
nek večer je tina prišla k meni na počitnice in vso noč se pogovarjale.jas jo nisem sp
loh veliko poslušala ker sem smo razmišlala o ljubezni
DRUGIČ VEČ
18. februar 2014
u166013
u166013
next
24. marec 2014
SORI KER NISEM DOLGO ČASA NEXTALA
tina je ugotovila da jo sploh nisem poslušala in da je ona govorila kar v tri krasne.začela me je spraševati kaj je jas pa sem ji ves čas odgovarjala nič.ona me pozna od treh let in dobro ve gdaj se ji zlažem.ker sem ji govorila ves čas ne se je vjezila in šla domov.jas nisem morala vso noč spati saj sm samo o ljubezni razmišlala
25. april 2014
u166013
u166013
NIKI BREZ VEZE DE PIŠEŠ KA DILAŠ TULK MIČKANE NEXTE IN ŠE NOBEDN NA BERE
25. april 2014
OKEJ KANC JE OK KA ITAK SAM EDN IN IST DILA NEXTE KA BO PA VSAJ 5 NEXT BOMA PA VIDL
25. april 2014
NO ODLOČILA SM SE DE BOM ŠE PISALA SAM ČE BO 5 NEXTOV
12. maj 2014
zjutraj ko sm se zbudila sem odšla v kuhinjo in pozajtrkovala.ko sm pojedla sem odšla v dnevno sobo gledati TV in na fotelju zagledala obleko ki sem si jo že dovgo želela

zraven pa je bil listek in nanjem je pisalo.draga maja to obleko ki ti pošilja skrivni fant.
jas sploh nisem morala vrjeti svojim očmi.stekla sem v kopalnico in jo oblekla in uredila potem pa sem odšla v park.u parku sem bila približno 2 uri.tam sem spoznala 1ga fanta ki mu je bilo ime matej in še jureta ki sem že veliko časa v njega.jure me je vprašal če imam čas v soboto(jutri)zvečer za ven.jas sm mu seved dejala ja čeprav se lahko is te stvari še kaj več naredi med nama in stari.počasi sem odšla domov in jure me je pospremil.ko sem prišla domov sem na telefonu zagledala 12 neodgovorjenih klicev in med temi sta bila samo oče in mama.poklicala sem ju nazaj in onadva sta mi začela težiti
zakaj se jima nisem oglasila in jas sem jima povedala da sem v parku bila.jas jih res ne razumem ker ko ne grem zunaj mi težijo naj grem ko pa grem mi pa spet težijo.groza.od jeze nat staršema sem odšla pod krpo potem pa sem odšla v sojo sobo in malo pogledala na računalnik potem pa zaspala
13. maj 2014
u166013
u166013
next <3
16. maj 2014
next
08. julij 2014
pašl komu zgodbica ane
08. julij 2014
next
08. julij 2014
next
08. julij 2014
next
08. julij 2014
next
08. julij 2014
zjutraj ko sem se zmudila mi je zazvonil telefin.komaj zbujeno sem pogledala in pisalo je novo sporočilo matej.kar poskočila sem od navdušenja in poskočila v zrak.prebrala sem sporočilo.DRAGA LOLA UPAM DA TE NISEM ZBUDIL SAJ JE URA POL OSMIH SAMO HOTEV SEM TE VPRAŠATI ČE LAHKO PRIDEŠ NA MOJO ZABAVO DUGO SOBOTO.IN IEJ TISTO KRASO OBLEKICO OBLEČENO.IN ČE PRIDEŠ OB SEDMIH V PARK.sporočilom sem morala prebrati najman 10krat da sem dojela saj sem bila čisto u šoko.hitro sem se oblekla in počasi istopila is sobe saj da nebi zbudila starše in da me nebi zasliševali
3 NEXTE PLIS
08. julij 2014
next
08. julij 2014
next
08. julij 2014
u175240
u175240
next
08. julij 2014
Next
08. julij 2014
next
08. julij 2014
next
08. julij 2014
stekla sem po potki do parka do parka in tam zakledala mateja.veselo sem ga pozdravila in on tudi mene.kar na enrat me je objev mene pa je zgozilo saj sem pomislila da soe najini starši sovražijo in kaj bojo rekli zadi zabave.mislila sem mu povedati ampak se nisem upala.rekla sem mu da moram iti domov in sem stekla.ko sem počasi otprla urata so bile po vsej sobi odprte luči in sličalo se je kričanje jas pa sem se zadrla ''doma sem''mama in oče sta se zadrla name na j grem v jedilnico za mizo da se pogovorimo.

mama in oče sta me zasliševala jas pa sem samo tiho govorila da se me skoraj nič ni slišalo.potem pa sem stekla v mojo sobo in vzela kitaro potem pa sem šla zunaj na samoto v travi.

10 nextav pa mal bel dovgu nebom pisala ker grem na morje
08. julij 2014
next + svetujem ti da če boš pisala daljše nexte bo več bralcev + kot pa tudi ne več dajat zahtev npr. 10 nextov napiši samo prošnjo npr. upam da bo čim več nextov in da bo moja zgodba uspešna tako boš veliko bolje pritegnila bralce
08. julij 2014
nexttt
08. julij 2014
u175240
u175240
next +dobr pišeš sam js tut strinjam z ℳιηα ℓσνє in pa mal bolj razločno piš haha
08. julij 2014
hvala za nasvet se bom potrudila da bodo veči nexti
08. julij 2014
next
09. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg