Forum
u144334
u144334
Hej! Vsi pišete take lepe zgodbe in ena je lepša od druge. Zato bom še jaz napisala eno.
Moje ime je Celestine. Živim v Los Anglesu sama z mamo. Očeta ne poznam. Mama mi nikoli ne govori o njem. Kakorkoli. Bilo je ponedeljek, jutro. Zunaj je bilo oblačno. Bližal se je konec meseca maja in s tem počasi konec šolskega leta. Kako sovražim šolo! Saj boste že izbvedeli zakaj. Odšla sem v kopalnico si uredila make-up, se oblekla v kabojke, kratko majico in na vrh pulover. Vzela sem torbo in odšla po stopnicah dol. Torbo sem vrgla na hodnik in odšla v kuhinjo. V sledo sem si natrosla kosmiče (moj naj zajtrk) in nalila mleko. Skoraj sem pozabila svojemu črnemu mačku Blisku dati brikete. Ko sem mu jih nasipala celo posodico, sem mu jo dala na njegov prostorček. Takoj se je od nekod vzel, pa sploh nevem od kje. Ko sem pojedla, sem pomila posodo in pospravila mleko, ter kosmiče. Na hodniku sem vzela torbo in odšla. Na vrerandi (kot vsak dan), je mama srkala kavo ter brala dnevni časopiv (novice). "Dobro jutro Celestina." Mi je rekla. "Hej mami!" Odšla sem v garažo in zela svoje kolo. Res, da ima Los Angeles na stotine osnovnih šol, amapk do moje šole (najbljiže) je bilo kar nekaj časa. Ko sem se vozila po cesti je bilo nastotine ljudi in avtov. Ko sem prispela do šole sem dala kolo zraven drugih in odšla do svoje omarice. Pogledala sem na urnik. Krasno! Prva ura športna, moj najbolj beden predmet le zaradi učitelja. Odšla sem do dekliških garderob in se spreoblekla za športno vzgojo. Potem sem odšla na črto, kjer nas je učitelj vse preštel in si zapisal katerih ni. Imeli smo moj najbolj beden šport. Odbojka. Razdelil smo se v pare. Jaz seveda nisem imela dobenega, ker sem veljala za največjo čudakinjo na šoli. Pa nevem zakaj. Doma nismo bili revni (moja mama je bila tajnica v nekem podjetju), oblačila sem se normalno in mislim, da sem se tudi normalno obnašala. No razen tega, da je moj najboljši prijatelj moj črni maček Blisk. Drugih prijateljev poleg Bliska nisem imela. Razen mama, ona me je vedno razumela. No kakorkoli. Žogo sem metala v zid celih 45 minut. Kar nekaj. Kot, da bi bila dojenček, ki se uči kaj je žoga. Sama sebi se vedno takole smilim. "Naslednjo uro bom spraševal!" In še nekaj klicajev bi lahko dodali. Tako se dere naš tečen učitelj. Ko sem se preoblekla in šla do svoje omarice in preverila kaj je naslednji predmet na urniku, sem videla. Zgodovina. Odšla sem k najbolj dolgočasnejšemu predmetu na vsem svetu. Sedela sem na svojem stolu, sama seveda. Čakala sem kdaj bo ure konec. Joj saj je minilo komaj 10 min. Meni se to zdi celo večnost. Drugim seveda tudi. Profesor Speed je bil najbolj dolgočasnejši učitelj na šoli. Razpravljal nam je v starih rimljanih. Seveda sem si naredila le nekaj zapiskov in nato zaspala (res dobesedno). Zbudil me je šolski zvonec. Naslednje ure so bile prav tako bedne in dolgočasne kakor prvi dve. Jeej, končno je bilo konec pouka! Kako sem se ga veselila. Odpravljala sem se v garderobo, da bi si obula čevle, kar naenkrat sem nekaj zagledala. Nekakšno prikazen ali bolje rečeno nekega vampirja z onimi dolgimi zobmi. Seveda sem si mislila, da si vse skupaj domišljam. Zato pa sem čudakinja. Ko sem si pomela oči je še vedno bil tam. Nato pa me je nagovoril. "Res je to kaj vidiš Celestine." Kako je ta stvar vedela moje ime? OMG! Res sem čudakinja. Stala sem kot okamenela. "Zaznamujem te!" Je rekel nato pa izginil. Nekaj časa sem še tako stala, ko je mimo prišla tečna čistilka Zdenka. "Kaj tako buliš!" Vedno je bila tako tečna. Vedno čisto vedno si nekaj mumlja. Je napol slepa in skoraj brez zob. Res večja čudakinja od mene. Nato sem se obula in odšla po torbo. Ves čas sem razmišljala in razmišljala. Ko sem prispela domov s kolesom sem odklenila vrata in odšla v sobo napisati domačo nalogo. V hladilniku sem si vzela mrzel jogurt. Namesto, da bi pisala nalogo sem razmišljala kaj sem videla. V sobo je prišel moj maček. Vedno ko sem prispela iz šole me je čakal za porcijo čohanja. Zrla sem skozi okno, razmišljala in božala svojega mačka. Imela sem 100 vprašanj. Je to bila le moja domišlija? Kaj pomeni beseda zaznamovana? Nisem si znala odgovoriti na ta vprašanja ampak sem vedela, da bom kmalu izvedela vse.

To sem jaz: http://favim.com/orig/201105/30/beautiful-brown-hair-georgina-georgina-sparks-girl-gossip-girl-Favim.com-60496.jpg

Moja mama: http://top-pmr.com/img/images-of-hairstyles-for-40-year-old-woman-5704.jpg

Moj črni maček: http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7np1veu041qargfho1_1280.jpg

Moja hiša: http://www.embellishvintagerentals.com/danapowershouse/wp-content/uploads/2012/04/DPowersHouseSlater.jpg
-Če imaš kak predlok ali pripombo povej. Vesela sem vsakega mnenja.

Kakšna se ti zdi zgodbica in a jo naj nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. julij 2013
nadaljuj
12. julij 2013
u144492
u144492
Še en next
12. julij 2013
u144492
u144492
12. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani