Forum
u143369
u143369
Hej! Vsi pišete že neke zgodbe. Na forumu jih je že ogromno in ena je lepša od druge. Zato sem se odločila, da tudi jaz malce potekmujem. Vesela bi bila če bi bral mojo zgodbo, kot vsak. Zato bom pisala eno zgodbo o vampirjih in volkodlakih. Ampak to ni neka zgodba o nekem pretiranem lubčkanju. Pa začnimo

Bil je spomladanski dan. Bolje bi se reklo jesenski ampak je bila pomlad. Zunaj je lilo kot iz škafa. Moje ime je Rosemarie. Živim v Raleighu, mestu v Ameriki. Vstala sem in se preoblekla v kavbojke in majico. V kopalnico sem si šla urediti make-up. Za zajtrk sem pojedla kosmiče, kar imam najraje. Nato sem odšla ven in se vsedla v svoj avto.

To sem jaz: https://favim.com/orig/201105/30/beautiful-brown-hair-georgina-georgina-sparks-girl-gossip-girl-Favim.com-60496.jpg

Moj avto: https://www.bimmerwerkz.com/forum/attachments/bimmer-talk-motorsports-talk/19272d1112392460-black-rims-silver-car-c6luo.jpg

Ko sem se prispela do naše osnovne šole sem iztopila in vzela torbo. Prva ura športna. Moj najbolj beden predmet. Res, da sem imela vitko postavo, ampak kljub temu sem v športu bila prava nula. Tako sem odšla proti svoji omarici in vzela športno opremo in adidaske. Ko sem prispela v garderobo so punce imele nekakšno vodno, ali bolje rečeno poplavno zabavo. Kot ponavadi so poplavljale wece. Nisem se zmenila za njih, tako kot se one zame niso. Aja, pozabila sem omeniti, da so me imeli za eno največjih čudakinj na šoli. Šla sem v svojo garderobo in se preoblekla. Ko nas je učitelj poklical, bolje rečeno se histerično zadrl. Pri vlekla sem se do svojega razreda. Preveril je če smo vsi in začel s športno vzgojo. Kot ponavadi je kar naprej nekaj blefiral. Jaz ga sploh nisem poslušala. Zakaj bi ga če sem pri športni že itak bila prava nula. Vadili smo odbojko. Pokazal je kako se meče zgornji in spodnji odboj, ter servis. Z mano itak ni nihče hotel biti v paru, zato sem metala svojo žogo v steno. Četrtino stvari se je shranilo v moje možgane, zato sem le žogo metala nekako čudno v steno. Ko je učitelj prišel do mene me je seveda nadrl, češ zakaj nimam para in da mečem ko dojenček. Sej sem res. Vedno me je takole osramočeval pred razredom. Oči so nevidno švigale meni. To sem že bila navajena. Najbolj razvajena punčka v razredu Sara, je šepetala "O poglej jo čudakinjo. Še v strop nezna metati. Samo kokice in 3d očala mi še manjkajo, da si ogledam to predstavo."! Se mi je posmehovala. Učitelj mi je še enkrat poblefiral vsa pravila. Ko so mi besede šle v uho, so mi istočasno odšle iz spomina. Videl je, da ga ne jemljem resno zato me je šel ocenjevat. Metala sem kot otrok, ki se uči metanja. Tako sem spet bila v središču pozornosti. "Rose. Saj veš, da si zaslužiš le še en cvek? Zato ti iz svoje radodarnosti dam 2"! Le zijala sem ga in sem si mislila. Ta pa zna blefirat. Nekaj časa je pri miru stal. Mislim, da je čakal, sa se mu zahvalim. Sošolke in sošolci so se mu smejali, mene je pa prebodel s svojim ostrim pogledom. Nenadoma pa je zazvonel zvonec. Učitelju je kar kipelo iz ušes. Pa se nisem zmenila za to budalo. Le odšla sem k garderobi in se preoblekla. Naslednji del pouka se je odijal tako počasi, da sem mislila, da bom dobesedno zaspala zraven. Drugo uro je bila dolgočasna zgodovina, ki jo je imel nek dolgočasen učitelj, ki bi že zdavnaj mogel iti v penzijo. Tam sem res zaspala pa me je zbudil šolski zvonec, tako rekoč moja budilka v šoli. Naslednja ura ni bila nič manj dolgočasna. Matematika. Imela jo je zadirčna profesorica Zdenka. Ta pa te je zdelala. Vsakega je k tablji poklicala 5-krat. Čisto vsak učenec je mogel napisati en ulomek. Jaz sem jih pa glih znala. Petkrat se je zadrla namene. Jaz sem vse skupaj mirno prenesla, saj sem že vse skupaj mirno prenašala, kar je učiteljici šlo močno na živce. Na koncu ure me je roka bolela od pisanja. Pri slovenščini smo morali napisati tri listni spis. Jaz sem z izjemo tega nisem naredila nčesar, ker se mi ni dalo. Če si pozabil nalogo, ti je naša učiteljica Irena talala enke. Ona mi jih je že kar v naprej, sej je vedela, da sem pozabila nalogo. Nisem se zmenila za enko saj sem jih imela za celo stran. No in tukaj je gospodinjstvo. Vsi so imeli neke recepte. Najbrž so jih imeli za domačo nalogo. Pozabila sem omeniti, da se me je prijel vzdevek "breznaloga". Po tihoma so si ga šepetali. Jaz pa sem kuhala neko čorbo, ki sem vanjo dajala kar nekaj. Ko je učiteljica probavala naše izdelke me je nezaupljivo pogledala. No saj jo razumem, ko je pa vedno skoraj brugala. Tudi tokrat je skoraj. Še en šus. Zemljepis. Upsss, pozabila sem, da pišemo test! Pa kaj se sekiram enka je že moja. Vprašnja so bila tako čudna. Nariši zemljevid svojega mesta. Nekaj sem skupaj čečkala. Nato sem oddala test in odšla. Jeeej, konec pouka! Pri kosilu smo kot ponavadi dobili neke čorbe. Res vsakega, ampak res čisto vsakega kosila se nisem niti dodaknila. Tudi tega ne. Kdo bo pa jedel to ogabno brokolijevo juho in še bokve kaj je bilo noter! Jaz že ne! Pladenj sem lepo odnesla. Šla sem v garderobo. Super deževalo je jaz pa nimam dežnika! Spet bom cela mokra.
In res sem tudi bila. Ko sem prišla domov se nisem zmenila za mamo, tako kot ona ne zame. Besede sva spregovorile redko kdaj. V sobi pa me je čakalo moje presenečenje. Moj najboljši prijatel Flash. Moj črni maček. On je bil moj edini prijatelj. Pogledala sem pot svojo posteljo. Spet miš vsak dan jih mi je nosil, češ kako je priden. Le pohvalila sem ga, ker nisem hotela izgubiti najboljšega prijatelja. Pohvalila sem ga in mu dala za nagrado brikete, ter porcijo božanja. Morala bi pisati nalogo pa je nisem. Kot vsak dan sem zrla skozi okno proti gozdu. Pomirjalo me je Flashevo predenje. Kar naenkrat pa sem videla...!
3. Razumite me, da sem zgodbo šele začela pisati in da mi ne neki težit, da ni napeto. Poglejte sebe. Jaz sem prvi dan na igrah123 in bi prosila malce vspotbude. Obljubim, da bo v naslednjem nextu bolj napeto.

Mnenje v zgodbi. Odgovori iskerno.

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. julij 2013
u142202
u142202
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
04. julij 2013
u136975
u136975
next.
fuul fajna zgodba ))
04. julij 2013