Forum
u43441
u43441
no jast sem se odločla da bom pisala še eno zgodbico in se bom mogla kar potrudit ker tri zgodbe na igrah 123 ni kar tako pisat. ko boste prebrali naslov boste morda pomisli (tisti ki gledate) na naslov pocukrane turške telenovele. a obljubim da ne bo nič podobno, pa še eno pravilo: NEXTALA BOŠ ŠELE KO BODO TRIJE KOMENTARJI
-------------------------------------------------------------------------------------------------

hey, moje ime je Lily in sem navadno dekle iz ....no ja, neprestano se selim a trenutno živim že 1 mesec v Parizu. vsaj po videzu sem navadno dekle kajti moja preteklost je skrivnostna. kar zelo skrivnostna. jaz in moja družina smo člani starodavnega ljudstva imena pa si nikoli ne zapomnim. naše sposobnosti so
29. april 2011
next
29. april 2011
u47207
u47207
jast sem ambreeh
oziroma sem bla
01. maj 2011
u47207
u47207
naše sposobnosti so da dihamo pod vodo, hitro počnemo stvari, beremo misli, čaramo, hodim oskozi zid, lahko spremenimo prostor, sposobnosti ki jih navadni človek ne zmore. izmed naših mnogih pravil je eno najpomembnejše: če se poljubimo, poročimo ali samo zaljubimo v navadnega človeka smo obsojeni na smrt. sem članica starega ljudstva Anngily$. to je to, živim z mamo in dedkom ter mlajšo sestro Susan
01. maj 2011
u47207
u47207
1. poglavje

po letalu je zadonel stevardesin glas "dragi potniki! približujemo se letališču v Veliki Britaniji. upam da ste med vožnjo uživali. prosimo, pripnite se z varnostnimi pasovi in ugasnite cigarete, namreč se pripravljamo na pristanek" susan se je zahihitala in pripomnila "kako lahko reče naj ugasnejo cigatere če sm opa v prostoru letala za nekadilce? pa še prepovedano je." krcnila sem jo po glavi in ji pomolila pas. užaljeno se je našobila in se pripela. no da vam razložim kakšen je sploh položaj. naši sosedje so me videli ko sem čarala. res sramotno, je rekla mama, zato smo morali hitro oditi iz pariza. no pozneje vam več povem zdajle pristajamo in meni vedno dela slabo....
01. maj 2011
u47207
u47207

moja mama

moj dedek
01. maj 2011
neeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. maj 2011
neeeeext
03. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike