Forum
u161404
u161404
Hej!

Jaz sem se odločila, da bom napisala svojo prvo zgodbo. Šla se bo v tem, kako se punca in vampir zaljubita. Upam, da vam bo všeč in da boste uživali v branju. Pa začnimo!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1. DEL

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Amy Clark

Naj se predstavim! Moje ime je Amy Clark. S teto Amando in z njenim fantom živimo v Tennessu. To je mesto v Združenih državah Amerike. Obiskujem prvi letnik srednje šole. V šoli sem najbolj priljubljena punca na šoli. Imam dve najboljši prijateljici Saro in Megan. Me tri smo najboljše prijateljice že od prvega razreda oziroma iz vrtca. Zares smo nerazdružljive. Nimam fanta, kar se vam bo zdelo za najpopularnejšo punco na šoli čudno. Na pogled sem čisto navadna najstnica, ki ima vse in je čisto normalno. Ampak žal to še zdaleč ne drži, dokler v moje življenje ni prišel on.

To sem jaz Amy:

Sara:

Megan:

Z Saro in Megan smo hodile po hodniku k zadnji uri zgodovine. Najbolj dolgočasnega predmeta, kar jih je bilo na šoli. In to samo zaradi dolgočasnega in starega profesorja Speedya. Star je bil že kot zemlja. Pravijo, da bi se že zdavnaj moral upokojiti. Kdaj se bo to zgodilo? Nikoli najbrž. Po eni strani je bila to odlična priložnost za pogovarjanje. Hočem reči metanje listkov.
Ko je zvonec naznanil, da bo začetek prve ure, smo se začeli obmetavati z listki.
Ko je bilo konec ure, smo hitro stekli po hodniku in se prerivali. A tokrat je vzdušje bilo nekam čudno. Po navadi so se vsi prerivali, danes so se pa nekomu umikali...
"Geljta..." je zašepetala Sara. Po hodniku je hodil srednje velik fant z sončnimi očali. Omg! Zunaj je vendar bila jesen! Bil je zelo seksi. Oprijete kavbojke in oprijeta majica z usnjeno jakno so razkrivale njegove močne noge in roke. Mogoče je kakšen učitelj? Vsi so ga le gledali. Celo jaz. Mislila sem ti... "Ta bo pa moj!"
Vem, da je začetek full beden, ampak obljubim, da bo boljše! Upam, da boste brali!

Nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. januar 2014
u157816
u157816
next
04. januar 2014
next
04. januar 2014
Super je nadaljuj zgodbo pliz...
05. januar 2014
u145095