Forum
okey to je moja druga zgodbica... pisala jo bom s prijateljico ampak se itq now vidl kr bo pisala z mojoga profila....

glavne osebe:

maša (jz)
nika(bff)
mačeha-liza:

pogrešam ga... vsak dan mislim na njega... ko bi bil vsaj ob meni... vsak dan znova razmišljam o tistem dnevu ko bi morala iti na vsakoletni ribolov jaz in moj oče... tisti dan je pihalo zato je bila voda razburkana... ko sva bila na čovnu pa je prišel val... spomnim se samo kričanja in val ga je odnesev, mene pa je naplaknilo na obalo... in sedaj živim z mačeho in pol sestra ki je samo 1 leta starejša od mene... aja pozabila sem omeniti moj očka je bil miljonar ampak ni zapustil oporoke tako da ime avtomatično vse mačeha in njena hči... jaz pa ničesar... v šoli sem na nuli samo zato ker me moja pol sestra non sto ponižuje in zmerja,

tako rekoč sem na nuli, veljam za pifralko...

ℓιкє?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. maj 2012
u84247
u84247
next
13. maj 2012
neexttt!!!!!!!!!
13. maj 2012
u84822
u84822
next
13. maj 2012
next
------------------------------------------------------------------------------------------------
"maša zbudi se!!" mačeha se dere vrjetno, se ji spet neda iti odnesti smeti ali pa zložiti posode... vedno jaz samo zato ker moram čakati še 5 mesecev pa bom 18... v šoli sem pričakovala opaske ampak danes ni imel noben časa niti za to vse punce so se urejala saj danes pridejo na šolo one direction, vsa dekleta so nora najne pol sestro že 2 meseca pošlušam samo o njih... danes pa res pridejo... po šoli mrgoli novinarjem, še učitelji so prijaznejši kot ponavadi :/ vseeno meni itq to ni nič pomenilo... vsi smo odšli na igrišče kjer je bil postavljenmanši oder... na njega so prišli sponzori šole da so imeli govor... medtem sem odšla na stranišče saj je bilo končno prazno na hodniku sem brala revijo ko sem se spotaknila in padla po tleh... taga sem bila navajena amapk sem vseeno pogledala kdo je bil... videla sem 4 fante ki so se mi opravičevali saj so mislili da bo prišel njihov prijatelj... fant z skravžljanimi lasmi mi je podal roko in mi pomagal ustati...
-------------------------------next?-----------------------------------al raj ne?------------------------
13. maj 2012
nextttt
se opravičujem ker oglašujem
http://www.igre123.com/forum/tema/lorina-zgodba/33863/
13. maj 2012
caT nč hudga
13. maj 2012
neextt!!!!!!!!!!
13. maj 2012
neext
13. maj 2012
Neeeext
13. maj 2012
pogovort
j- jz f-fannt s skravžlanimi lasmi
f- sorii nismo te vidl smo mislili da je naš prjatu
j- sj je ok, sem navajena
f- aha...am .. kako ti je ime??
j- maša hekl
f- aja jz pa sem..
j- vem kdo si..harry
f- aja še ena fenica( nasmehnil se mi je)
j- ja sanji...
f- kaj ti nismo ušeč( vsi so se smejali)
j- ja sam ne tok, a ni tko da mate koncert?
f- aja sj res...

in so šli čes pet minut so na odru že peli
ko so zapeli nekaj pesmi sem iz množice odšla stran... amapak fantje so po koncertu prišli do mene in me povabili na njihvo zabavo danes... to je bilo prvič....
14. maj 2012
neextt!!!!!!!!
14. maj 2012
neeext
14. maj 2012
u84822
u84822
next
14. maj 2012
awww, neext
14. maj 2012
neeeeeeeeeeeeext
14. maj 2012
bom zvečer
14. maj 2012
u87403
u87403
next
14. maj 2012
next :3
19. maj 2012
next ^^
19. maj 2012
nnnnneeeeexxxxxxxttttttttt
28. maj 2012
next!!
29. maj 2012
nexttt
29. maj 2012
soriiite šele sedaj ko je cat women next napisala sem se spomnila... okey next...
-------------------------------------------------
ker nisem imela pojma kako naj se oblečem sem uprašala niko predlagala mi je da naj greva v shopping, ampak jaz se to sovražila. prehodiš nevem koliko trgovin da potem zapraviš celi 40 € samo za hlače!! ampak nakoncu je zmagala nika in odšli sva nakupovati... ker sama nisem dobivla ravno veliko denarja od mačehe sem seveda morala delati pri bivši družinski prijateljici ki je bila najboljša prijateljica od očka... nato je hotela ona mene posvojiti a me je sodišče dodelilo mačehi.... ona vodi manjško knjigarno ki je kar uspešna tako da imam vedno delo... na srečo tudi plača ni slaba... ko sva odšli z niko v prvo trgovino je bilo še uredu ampak po 3 pa sem že začela jamrati če lahko greva domov... " ne maša, morava najti obleko!" reče nika " pa daj no!" po peti trgovini sva končno našli eno obleko.

nekako tako sem zgleda v njej...
--------------------------------------------------------------------------------------------
next?
29. maj 2012
nextt
29. maj 2012
next!!
29. maj 2012
next
30. maj 2012
u63958
u63958
neext
02. junij 2012