Forum
u46124
u46124
heii! tukaj bom prepisovala zgodbice iz knjig, če se komu slučajno ne da brati iz knjig! povejte še svoje knjige, za katere želite da jih prepišem. začela bom s knjigo Tashine skrivnosti
23. maj 2011
u46124
u46124
a naj pišem*??
23. maj 2011
ja ... me zanima kakšna je
23. maj 2011
Jaa , pišššii , piiišiii ...
24. maj 2011
ia deii^^
24. maj 2011
u46124
u46124
1. poglavje:
zdravo. ime mi je Tash. imam temne lase, temne oči, zelo temne obrvi, pa ne posebno temno barvo kože. lase imam postrižene na kratko, v skoraj deško frizuro. ponavadi sem imela kratke, potem sem se odločila, da jih pustim rasti, pa sem si premislila in jih spet postrigla, takoj moji ubogi lasje nikoli ne vedo, v katero smer bodo šli naslednjič!
sem ena od šestih prijateljic, ki vedno tičijo skupaj. smo iz mesta Cableden in smo vse v osmem letniku v cabledenskem šolskem centru. druga stvar, ki nas druži, je delo v lokalnem kafe klubu. vodi ga Jan Geeson in se preprosto imenuje Kafe klub. kar precej živčna sem bila, ko sem tam delala prvič, zdaj sem se pa že privadila in mi je všeč.
24. maj 2011
next
24. maj 2011
next!
25. maj 2011
u46124
u46124
morda boste pomislili, da imamo srečo, ker lahko delamo tam, ko pa smo stare komaj trinajst let. no, naši starši so na to pristali zato, ker delamo v izmenah po pouku od štirih do šestih, ena pa še ob sobotah od pol treh do pol sedmih. seveda se vsak teden zamenjamo. delo v kafe klubu nam je priskrbela Fen, ker je Jan njena teta. Fenino polno ime je Fenella Brooks in med nami velja za 'ta ambiciozno'. je tudi moja najboljša prijateljica. ima do ramen segajoče rjave lase in pege. zelo je vitka in v formi, zmeraj je tako stvarna in odločna, pa naj gre za karkoli.
Leah Bryan je glasbenica. če sem jaz druga največja paničarka med vsemi nami, je ona brez dvoma prva. sam bog ve, kaj jo toliko skrbi, če pa ima vse: čudovite blond dolge lase, na tone talenta(morali bi slišati, kako igra violino in klavir), ljubko sestro, prijetne starše. mislim, da bo bolje, če menjam temo. težava je v tem, da sem v tem obdobju, ko sama sebe strašno pomilujem, to pa zato, ker živim v enostarševski družini, ki jo sestavljamo moja mama, jaz, moj petnajstletni brat in komaj triletna Peta. zavidam Leah, ki živi z obema staršema. moja starša sta se ločila pred dvema letoma in v tistem hipu sem se tega veselila, saj sta se zmeraj in za vsako stvar prepirala. odkar sta ločena, je življenje precej mirnejše. jaz imam rada, da je vse prijetno in mirno in najbrž mi zato drugi pravijo mirovnica.
25. maj 2011
next
25. maj 2011
next
26. maj 2011
u37271
u37271
ma kdo je ž to napisu, ker se mi zdi da sm ž brala.
26. maj 2011
u46124
u46124
pa to prepisujem iz knjige
27. maj 2011
NeeeexT
28. maj 2011
u46124
u46124
sicer pa, nazaj k mojim prijateljicam. naslednja je Andy Sorell, ki ji je v resnici ime Agnes, kar se izgovarja Anjes. veste, Andyjina mama je Francozinja, oče pa Anglež, kar pomeni da je Andy pol-pol. ona je tadrzna. ne morete si misliti, kaj vse Andy doseže. sicer vedno trdi, da v resnici ni tako drzna, ampak me mislimo, da je naravnost super, še posebno, ker je tako majhna. celo njen obraz je majhen, pri tem pa ima zelo kratke temne lase in velike temne oči.
andy in Leah sta najboljši prijateljici, zadnji par najboljših prijateljic pa sta Jaimini in Luce. Jaimini (izgovarja se Džej-mi-mi) Riva je 'ta brihtna'. poleg tega je tudi zelo čedna, saj ima dolge črne bleščeče lase in zelo temno sijoče oči. tudi njena polt je temna, ker je oče črnec, mama pa belka. zadnja, ne pa tudi manj pomembna, je Luce okrajšava za Lucy Edmunson, 'tanora'! hočem reči nora. včasih je Jaimini uspe, da obdrži svojo prijateljico na vajetih. Luce živi z mamo in očimom, tako da mi je, vsaj kar se družinskih okoliščin tiče, najbližja. nima pravih bratov in sester, ampak dva polbrata ter po očimovi strani tri pridobljene brate in eno pridobljeno sestro. precej zamoteno je, kot kaže, pak dobro deluje.
29. maj 2011
u49208
u49208
¸dej kaka si,
30. maj 2011
u46124
u46124
?????
30. maj 2011
next
30. maj 2011
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
04. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg