Forum
nexttttttttttttttt spt jsss na useh temah me je pounooo
28. avgust 2012
ines gda nextaš
15. september 2012
gnes stoprocentno
16. september 2012
next končno
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
bilo je še dva dni do poroda in odpravile sve se spat.naslednji dan pri kosilu nama odteče voda in max in luka hitro naju dvigneta in neseta v avto midve sva dihali kolikor sve mogle takoj smo bile že v porodni sobi in naenkrat slišive dojenčice kako jokate na isti dan bosta imeli rojstni dan sve si podali jaz in tjaša roke in to rekli v en glas ter zajokali luka in max sta samo prerezala popkovino in že sta držala novorojenčka v rokah

to je moj otročiček

to pa tjašin .in tako dležali tri dni v bolnici ter takrat odšli domov že so naju vsi čakali in dobili sva kup daril

in rekli sva to bova odpirali tri dni vsi so zasmejali midve sva rekli rodili sta se RIA MARIČ in LEA SANDOVALno pa nazdravimo deklicama
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kaj se zgodi naslednjič izveste pri tjaši(sorry za napake)
16. september 2012
next
16. september 2012
dajte no še 5 nextov plisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss...
13. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg