Forum
u7396
u7396
zivjo napisala bom zgodbico kr je ful zanimiva. je preplet groze,ljubezni in strasti.
no bom kar začela.zgodba ni emo...

napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. julij 2010
u7396
u7396
Zivjo! Sem Xia. Zivim v Ameriki v chicagu.stara sem 15 let in pravkar sem oddala prijavnico za supermodel amerike. Mami pa še ne ve. No od tega os minili ze 4 dnevi in jaz domov končno dobim pismo kjer piše da so me sprejeli. mami zdaj ze ve in me podpira.
Prijavnica je bila taka:
IME: Xia Tiana Laminya

PRIIMEK: Marinkey Molly Losyda

STAROST:15

VIŠINA:171
SLIKA:http://www.sanjska-obleka.si/images/dress/2009/Obleke_za_birmo_in_valeto_k009.1201.jpg

TEL ŠTEVILKA:ooo-3567-8120.

skakala sem po hiši klicala frendice in nato ugotovila da je letalo ze jutri. pripravila sem kovčke in nato komj čakala jutro. ko se se dodobra zbudila sem ze bila na letalu z mamo.leteli smo 14 ur in mama mi je pomagala kovčeke nesti v apartma, nato pa me je pospremila v agencijo kjer sem se na 4 oči pogovorila z Tyro Banks. Rekla je da je moj vides preveč dragocen,za tekmovanje in odločila se je da ne grem na potovanje temveč je poslala po moje kovčke v apartma medtem pa sve odhiteli naslikanje. bilo je čudovito in preselili so me v apartma poleg Tayre. Drugi dan na snemanju sem spoznala fanta Liama:

http://seeker.blogspot.si/files/2009/07/Hot-Emo-Boy1.jpg
Ko me je zagledal mu je rekvizit za slikanje pa del iz rok. Gledal me je kot bi bila iz zlata. nato se mi je nasmehnil jaz pa njemu saj sem takrat ugotovila da je nekaj posebnega in da je to love na prvi pogled.
27. julij 2010
u7396
u7396
napišem naprej al ne?
27. julij 2010
u23938
u23938
ja dejjjjj
27. julij 2010
nexxti
27. julij 2010
next
27. julij 2010
u24232
u24232
dejjjj
27. julij 2010
morš
javascript: void(0);
27. julij 2010
u7396
u7396
On je bil model pa tak res full luškan. pa čist nč emo. in jst sm se skoz slikala no slikal me je ful znan fotograf. klical smo ga neil. no slikanje je blo za spodnje perilo in tko sm mogla bit pred liamom kar v gatkah pa v modrčku. pa še full sexy so ble... ko sm pršla iz garderobe oblečena v to me je pogledu in jst sm misla da mu bodo oke padle vn. skoz se mi je smejal in zvečer sma šla oba domov. ko sn šla domov( bla je 6 ura) sm vidla eno dekle k je zvela v stanovanju poleg mene. začeli sva se pogovarjat in zvečer me je povabla na ice cream party. samo sve ble sam midve. in sva se pogovarjali. pol pa sm ji powedla za liama in mi je začela razlagat njegovo zanmivo preteklost.
Njegov oče je bil zlo slavn model sma za sina ni hotel da b biu model kr je reku d je to svinjski posu pa je hotu da bi bu fotograf. sam se mu je liam upru in je mel tud ful talent za se slikat. in zdej je ful model.pa je tud njegova mama ze umrla par let nazaj kadar je biu 11 let star. zj je 17 let. takrat pa driinnngg dringg. pa sm rekla taji čak mam foun.in bla je čizz neka x številaka. pa sm se useen uglasla. pa je blo sam tišina pol pa je neki začelo govorit in povsod bi prepoznala glas od.....
27. julij 2010
u7396
u7396
ja al ne?
27. julij 2010
u21230
u21230
nadaljuj jajajajajaja
27. julij 2010
next
27. julij 2010
u7396
u7396
Glas od LIAMA!!!!!!!!!!
hy
-----------------------------------
omg mislm čaw
am a je use u redu?
----------------------------------
bolš zj
------------------------------------

aham,hahahahaha
-------------------------------------
sorry no lepo te je slišat.mimgred js sm xia
----------------------------------
aham jst pa liam
no..?
-------------------------------------------
am ja sm te hotu prašat če maš jutre fotošut
kr js mam pa loh pol greva mal na sprehod.
ja no problem. z veselje.m,.
ok a recimo 19.40 pred Tanyolo cafe
------------------------------------------------
ja itak
---------------------------
ok
------------------------------
ok..
-------------------------------------
am ja no si bla ammmm.... bla s ful tko no sj veš pač sexy v tisti opravi no pa mislim si no mal mislim kar tko no mislm nefajn patko am no ušeč.
------------------------------
ok no se vidva byč
-----------------------------
in odlozim prej k se še poslovi.
jst pa
27. julij 2010
u7396
u7396
AAAAAAAAAAAAAAAIIIIIIIIIIIIIIIIIIAAAAAAIIIIIIAAAIIAAIIAIII..... YESSS!!!!!!!!!!!!!!!!! jutr grem z liamom na prehi.
pa reče taja kwa maš
jst pa: prehi
pa kwa*?
sprehod no aja ti to ne copčaš.
ja....no..
ok pomagise mi uredit. pejva u mesto. no pol sva se pa uredili pa šle v mesto.šle sva pousod in.....
27. julij 2010
u7396
u7396
ej a lah sam prašam kak daš sliko kr sm pozabla pa to čimprej..
27. julij 2010
nextttt
sliko daš tak gor da prekopiraš pač link od slike pol pa daš tam dodaj sliko pa tam povezavo prilepiš pa daš vredu pol pa pošlji
27. julij 2010
u7396
u7396
in dobili sta ful stvari. xia se je odločala med kar nekaj oblekami , na koncu je izbrala tole ki ji je kot vidite zelo dobro pristajala(to bi bla ona?)http://www.google.si/imgres?imgurl=http://www.sanjska-obleka.si/images/dress/2009/Obleke_za_birmo_in_valeto_k009.1201.jpg&imgrefurl=http://www.sanjska-obleka.si/dress_preview.php%3Fdress_id%3D1201&usg=__03IxrwldioRcqcjnaxzL8EazhDg=&h=530&w=380&sz=85&hl=sl&start=14&itbs=1&tbnid=DVs5RkMhfXILTM:&tbnh=132&tbnw=95&prev=/images%3Fq%3Dobleka%2Bza%2Bvaleto%26hl%3Dsl%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1
28. julij 2010
u7396
u7396
am slike noče prlept.no next je to.

čas je kar hitro minil in imela je čudovito modro oblekico ki sega do sredine stegen.naličila se je z sv. modrim senčilom in ustnice nabarvala z strasto zivo rdečo. bila je čudovita. in res ko je prispela pred Tanyolo cafe je tam ze čakal liam ki se mi je z njegovim sladkim nasmehom pribliizeval in naenkrat sem njegove mehke ustnice začutila na mojem licu bila je sekunda ki bi lahko trajala večno . Čez nekaj trenutkov pa me je ze gledal s svojimi čudovitimi modrimi očmi, ki so bile globoke kakor najgloblji ocean. bilo je bozansko. prijel me je za roko in me povlekel rekoč: pokazal ti bom nekaj. Tekla sva po mestu in se smejala vsi pa so se ozirali za nama in govorili: mladina kako so še mladi in srečni Tekla sva priblizno 5 min. sam men to ni bla tezava ker seveda redno trniram jazz balet za njega pa lih mal večja ker fitnes ne pomaga dost pomoje. pripeljal me je nekam in od presenečenja sem zašepetala samo...

28. julij 2010
u7396
u7396
klikn poglej sliko!
28. julij 2010
u7396
u7396
liam:

če mi rata prilept?!
28. julij 2010
nextttttt
28. julij 2010
u7396
u7396
xia:

28. julij 2010
u7396
u7396
Taja:

28. julij 2010
u7396
u7396
zašepetala sm samo: ljubim te... hitro se je obrnil k meni in rekel: kaj?! Mislil sm da bova do tega napredovala počasi. jaz pa samo: am ja saj... to je bil samo šok ker še nobeden ni naredil česa tako lepega zame kot ti. Gledala je nekaj takega:http://s8.mojalbum.com/dopustovanje-na-djerbi-taksno-je-pa-morje-in-plaza-sama-mivka_7171498_7171500_7171512.jpg[/img]
28. julij 2010
u7396
u7396
blo je tko:

28. julij 2010
u7396
u7396
oh ne pretiravaj se je oglasil moj princ.
stekel je v vodo in me poklical pridi morska deklica! ker sem ze bila pred njim v spodnjem perilu sem slekla obleko in v spodnjem perilu stekla k njemu. kar ni se me mogel nagledati!
začela sva se loviti in ja on je lovil mene! ko me je ujel sva padla na mivko ki jo je malo prekrivalo morje. lezala sm pod njim in ko me je gledal s tistimi očmi in se z mehkimi ustnicimi priblizeval mojim sem ga prijela za glavo in ga pritisnila na moje ustnice saj sem ze komaj čakala da mu pokazem mojo ljubezen ki jo bom izrazila v poljubih. več minut sva se strastno poljubljala in prevračala drug na drugega nato pa sem umaknila obraz in pogledala v stran ustavil se je in zadiha rekel le: dobro se poljubljaš...
28. julij 2010
u7396
u7396
ja al ne? kr če vam ni ušeč lah neham?!
28. julij 2010
u7396
u7396
no bom še mal naprej... pa coment plizzZzZzZ...

jaz pa rečem: o šit...
kaj?
fotošut mam.
kdaj?
hmaui
a te peljem xia?
am ja lah.. sam hitt
evo ze grem..
hitro sm si obleko navlekla nase in ze sm bla v liamovem avtu. Ko sem končala snemanje me je liam odpeljal domov. ko sva bila še v avtu sm mu rekla: a se še kj vidva?
ja zihr!!! kaj mislš da te bom kar tko pozabu?
no kdaj. ura je ze 10 zvečer. lah kar zj.
aj kak si hitra xia. am kam pa? nwem mogoč na večerjo... fulll sm lačna...
am ja lah greva v hotel od moje sestre.
kwa?? sestra ma hutel??
am ja sam je stara ze 29 let. je ful starejša od mene pa sva full povezana!
ja lah. a bova šla v sobo?
ja in postrezba bo prnesla hrano. reče liam.
ko sva prispela v hotel me je peljal do pisarne od njegove sestre Emie.
vstopila sva v pisarno in zalotila njegovo sestro ko se je poljubljala s svojim mozem. tako sta se ustrašila, nato pa sta naju z nasmehom na obrazu prijazno pozdravila. ja res sta bila zelo povezana saj je stekla liamu v objem in bla sta zlo vesela. njen moz Alen pa je prišel do mene in sva se rokovala. rekla je da je zelo prijazen.
nato me je liam predstavil emie kot njegovo....
29. julij 2010
nexttttttt
29. julij 2010
u7396
u7396
PUNCO!!!! itak da sm fulllll vesela in useee.pol pa se neki liam pa emie na skrit pogovarjata in emie me pogleduje kar mi use skup ni ušeč. pol pa rečeta oba: zmenen 888 sobca pa use ok! pol me povleče liam k seb pa me pred emie in alenom tok strastno -zalize- da se mi kar zvrti. pol onadva gresta k mizi neki urejat midva pa greva v sobo 888 k je čizz na vrhu. to je največji apartma in ko prideva not sm tok počaščena da mu rečem ljubim te in on se usede na poslo in me pozeljivo gleda. jst pa se še mal razgledam in pol vidim še eno sobo k je gor srčk pa use od vrtnic in jst stopim not in on pride za mano . ful se ustrašm pol pa se na hit obrnm in stoji tik za mano tko da me hit zalize in oba se pogledava in se začneva slačit is se ful lpo gledava in pol....
29. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg