Forum
Hejla***
Tale 'zgodbica' bo ene vrste dnevnik punce Brine, k je postala anorexična in bom govorila njeno težo pa tko naprej...

1.DEL
Podatki:
VIŠINA: 158
STAROST: 13
TRENUTNA TEŽA: 60
Že dolgo časa imam namen hujšati, pa me sladkarije in ostala hrana vedno premamijo. Ne, nisem taka, da bi vse jedla, sploh ne, sem zelo zbirčna, ampak še tisto kar imam rada, ni preveč zdrvo....in ne jem 5x na dan, ampak malo spuščam, pa dodajam prigrizke...
No, in stehtala se nisem res že dolgo, in ko sem se po dolgem času, danes, me je skoraj kap... zredila sem se za skoraj 10 kil, pa sploh ne vem kako, prisežem, 1 vikend sem bila na kolesarjenju, nisem jedla skoraj nič, samo kolesaila! Ne, ne izgledam zelo debela, ampak moja teža... Ta hip sem hotela shujšati, zato sem šla tečt. Ko sem prišla domov, pa so bile za večerjo.MMMMMMMMM.... PALAČINKE! Njamaaaaaaaaaaa!

Ampak, ne: ne bom jedla, in pika. palačinke redijo. Na dan bom pojedla kakšen surov por, ampak samo ko bom lačna, malo kosila(drugače bi babi,ki kuha, znorela in nato še starši) in to bo to. No, pa se lotimo....
28. avgust 2011
u58880
u58880
Next :$

Pa kuhan por je bl x.D
28. avgust 2011
u58394
u58394
hitr nexti!!!!
28. avgust 2011
avtomobil: mogoče, sam js ga ZARES jem surouga, pomaga pa zato, ker peče in zgubiš občutk lakote
29. avgust 2011
u58394
u58394
kdaj boš nextala?
29. avgust 2011
bom,bom, sam da dobim idejo, lih sm se zbudila, učer sm gldala VMA-je in sm kr zaspala, tko da si morm mal spočit
29. avgust 2011
u58394
u58394
ok!
29. avgust 2011
nisem se več hotela stehtati, saj bi postala depresivna...
Najhuje se je zgodilo na treningu hiphop-a. Z neko punco se ful dobro štekam, ful je vredu, ampak... ko sem plesala na 'ful', je bil gib, ko si se izprsil, in jaz sem od vedno bolj obdarjena (SOVRAŽIM TO!!!) in zato sta me ona in še ena opravljali, kako plešem, in sta me pretirano oponašali...Jaz pa sem ji zaupala...

in tako sem prišla izmučena domov, in že miljontič prekršila dieto: pojedla sem kosmiče in en por. prej pa kosilo, sicer sem imela nato trening, ampak...
to je treba spremeniti...
06. september 2011
u58394
u58394
next
08. september 2011
nexT
08. september 2011
hojla usi,mislm da bom zdej spet začela pisat zgodbico))
20. januar 2012
u58394
u58394
ti kr =)
28. januar 2012
Evoooooooooooo,zdele pa res naperej!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ugotovila sem,da že 4 mesce zanemarjam dieto! to ni dobro,res ne. Odločila sem se- zdaj pa zares!
Spet sem začela hujšati prejšnjo sredo,vse je šlo super...do vikenda. prekršila sem se in se najedla.danes je torek in vidim da sem se zares zgubila. enotedensko stradanje se je obrnilo proti meni, zato sem za kosilo pojelda le solato s krompirejm in par grisinov. Od tega trenutka, 14:45 začenjam z najstrožjo dieto!
Nikoli več mi ne bojo na šolskem avtobusu fantje govorili da imam velike ''balone'', nikoli več me ne bojo vsi samo v dekolte gledali. NE!
31. januar 2012
u58394
u58394
next!
02. februar 2012
ko sem ne vem kerega dne že,začela jesti za zajtrk banano,za kosilo solato,za večejo pa por,sem izgubila 3 kile,vendar sem danes spet prišla na 58,zato se bom potrudila,da bom spet na dieti,ki sem si jo zastavila!
17. februar 2012
evo me spet sm tukej hihi
prdevčerejšnjem sem imela 59kg,ker sem zanemarila dieto.pfuj. in danes naj bi nas šivilja prišla merit na trening za kostume? sranje. ne morem se upreti hrani,joooooooooj,kaj bom naredilaaaa
29. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg