Forum
u73931
u73931
V zgodovini se v vojnah vedno preliva kri. Prazgodovinski ljudje so jo; rimljani, grki, makedonci tudi! Hitler se je tudi boril za ničvredno stvar in je zato pobil skoraj pol sveta. Kaj pa nova doba? prej so se borili z gorjačami nato s sulicami in meči, kasneje so prišli že tanki in puške. Kaj pa nova doba? Se nihče ne zaveda današnjega časa? Lahko izumimo tanke, ki lebdijo, lahko izumimo laserske puške! Ampak to ne bo nova doba napredka! Nova doba je prišla zdaj. Skupine ljudi se borijo s svojim lastnim orožjem, da ljudem pokažejo kaj je pravo orožje. Človek se zraven razvija in prišel je naš čas! Čas vampirjev, volkodlakov in čarovnic!!! Med seboj prelivamo kri. Ja prelivamo jo. Vampirji se z njo prehranjujemo, volkodlaki se prehranjuje z vampirji... Kaj pa čarovnice? zakaj jih ne maramo? Ščitijo ljudi! zakaj vampirji ne moremo na sonce? Čarovnica Aurora je bila preveč čustvena in hoče, da bi bili ljudje še vedno prevladujoča vrsta. Ampak ponoči se lahko gibljemo. Zdaj se lahko tudi podnevi, če imamo ob sebi zapestnico z lobanjo, ki ima zobe. Volkodlaki se lahko spremenijo. Lahko tudi čisto nepričakovano. Oni pa imajo za to stvar kosmato lobanjo. Čarovnice hodijo mimo vsak lahko vsako sekundo. Ne potrebujejo ničesar!
19. januar 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. januar 2012
nexti
21. januar 2012
u73931
u73931
Ime mi je Damion in pišem se LeMort. Vampir sem se že rodil. Moja mama je bila vampirka in moj oče tudi preden ga je mama ugriznila. V mojem živjenju, ki traja že 2000 let se ni zodilo še skoraj nič. Ko sem bil otroček in nisem smel na sonce sta mi starša govorila, da sem hudo alergičen. Ko pa sem nekega dne našel zapestnico sem lahko brez problemov hodil po soncu. V osnovni šoli so se vsi delali norca iz mene. Potem pa sem nekega dne šel na stranišče, kjer je fntu iz nosu tekla kri. Tisto kri sem si res zaželel. Moji zobje so bili res veliki takrat. Želja je bila ogromna. In vedno več sem jo imel. Moji zobje so bili ostri kot najbolj kruta žaga, najbolj zloben nož. Kaj me je zadrževalo, da ga nisem ubil? Zraven je bila punca. Prelepa je bila. Tista, ki jo še zdaj ljubim. Tista, ki mi pomeni največ na svetu. Gwin... Tista moja Gwin, ki je zelo dolgo časa pripadala meni in to samo meni. Prečudovita Gwin. Moje srce umira po hrepenenju, da bi jo znova videl. Hrepenim po tem, da ne bi bila čarovnica in mi uničila skoraj celo življenje. Še ne veste? Ona me je steleportirala nekam neznano kam!
21. januar 2012
u71250
u71250
next
21. januar 2012
u73931
u73931
Teleportirala me je v prihodnost. Na isti kraj ampak samo v prihodnost. Pripravljen sem narediti vse, da sem vrnem v tisti čas. Čeprav sem se tudi dolgo časa nazaj domislil načrta... poskušal sem poiskati Gwin v prihodnosti ampak me je teleportirala tako daleč v prihodnost, da se je takrat njeno srce že ustavilo. Mojo željo po krvi poskušam nadzorovati in ni ravno lahko. Najhuje je, ko vohaš to kri in čutiš, da je ob tebi vendar ti ne smeš do nje, ker bi seizdal. Vse skupaj je pretvegano za vsakega navadnega človeka. Navadni človek, ki postane vampir se ne more zadrževati čisto sam. Mora biti ob njem še nekdo, da ga nadzoruje. Vampirji, ki se že rodimo takšni smo pri krvi prikrajšani že v otroštvu razen, če ima kakšen vampir psihopatske starše, da lovijo hrano zanj.
21. januar 2012
u73931
u73931
JAZ:

21. januar 2012
nextaj
21. januar 2012
next
22. januar 2012
next!!!!!!!!!!!!!1
22. januar 2012
u74700
u74700
next!!!!!!!!!!
22. januar 2012
u73931
u73931
V prihodnost vsi letijo po zraku. Včasih se prav smejijo, ko gledjao proti tlom in včasih, ko skoraj dosežejo tla začnejo kakšne ženske kričati. Ne morejo dojeti, da smo bili ustvarjeni zato, da stojimo na tleh. Vampirji smo skoraj vsemogočna bitja.
FUTURE:

22. januar 2012
u74700
u74700
next!!
22. januar 2012
next!!!!!!!!11
25. januar 2012
u73931
u73931
Ko si vampir imaš polno denarja za potovanje pa še lep si zraven. Neke stvari pa ne dobiš! Čarovnice! Ljubim Gwin ampak je čarovnica. Nekega dne sem hodil po pločniku in sem videl neko mavrično meglico. Ko sem šel mimo me je notri posrkala. Prišel sem nazaj v čas, ko sem bil sošolec od Gwin. Padel sem na stol, ki je bil zraven Gwin. Tako dolgo je že nisem videl, da sem pozabil kako lepa je.
GWIN:

25. januar 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. januar 2012
u74700
u74700
next next next next!!!!
27. januar 2012
u73931
u73931
Obrnila se je in me pogledala. Moje srce je začela biti vedno hitreje in to zaradi sovraštva in ljubezni. Med odmorom sem tiho hodil in veliko mojih prijateljev se je gnetlo okoli mene. Pritekla je Gwin in me objela. Čutil sem njeno toplino in tudi njeno hladnokrvnost. Da bi se ji maščeval sem jo ugriznil v vrat in z njenimi očmi, ki so se spraševale zakaj sem to storil, me je gledala dokler ni umrla. Kri je tekla po tleh v hodniku, vsi so buljili vame, jaz pa sem gledal v Gwin in se spraševal zakaj sem res to naredil. Sem jo ubil zaradi maščevanja? Čemu je naredila tak pogled? Nisem se zmenil in se delal kot, da nič ni bilo.
04. februar 2012
ploooosm!!!
04. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg