Forum
u32317
u32317
Osebe:
Zala(Zaly) Jst
Lucija(Lucy) Moja BFF
Aleksandra(Alex) Moja druga BFF
Majk(Majki)Ful cute fant
napišem?
07. december 2010
u32317
u32317
Zaly

Lucy

Alex

07. december 2010
napišššššššš
07. december 2010
u32317
u32317
Ko sem nekega dvečera sedela v parku in gledala zvezde mi je vse kar se je dogajalao v zadnjem tednu stopilo v glavo.Razmišljala sem o ločitvi svojih staršev,šolskih ocenah in vsem ostalem.vendar vedno sem mislila nanj.Na njegove prelepe oči,njegov topel objem in predvsem na vse kar se je dogajalo med nama.vedela sem.bila je ljubezen na prvi pogled.In tam sem bila dolgo v noč dokler nisem zaspala.in kaj se je dogajalo v sanja?videla sem njega,njegove prelepe oči in topel objem.na ljubezen na prvi pogled.
11. december 2010
u32317
u32317
Ko sem se zbudila sem zagledqala Lucy in Alex zraven menenasmehnile sta se mi,in vedela sem kaj to pomeni...........Shoping!
Kupila sem si obleko za maturanski ples pa čeprav imam pše mesec dni.a na poti domov sem zagledala njega.Z Ines.vedela sem da nimam sreče v ljubezni.
stekla sem domov.čez nekaj časa sta vse zadihane prišle še Lucy in Alex.Rekle sta zakaj sem stekla vendar o sta videle vsko mokro blazino od sovz sta se spogledale in vedeli sta zakaj se je to zgodilo.Rekli sta da lahko prespim pri Alex saj bota tam tudi Lucy in njena sestra Brooklen.Bila sem za.
11. december 2010
u32317
u32317

Rdečelasa je Ines zravn je Charlie njena BFF

Brooklene sestra od Lucy
Brooklene kličejo Brook
11. december 2010
next!!!
11. december 2010
u32317
u32317
Napravila sem obleke in šla k Alex.tam je bila že Brooklene..........a bila je objokana.stekla sem k njej in povedala je da je Lucy imela prometno nesrečo in da jev bolnišnici.več ni vspela saj sem jo potegnila in tekla sem kot nora.a po poti sem jokala.Tam so bili Lucyini starši.takrat je ptišla medicinska sestra.in rekla je testo kar sem si želela da nebo.a bilo je huje.
"Žal mi je.Lucija ni preživela"
objela je Lucijino mamo in očeta nato pa še Brook in mene.nisem mogla verjeti.Moja BFF je mrtva.tekla tekla tekla in tekla sem k alex.vedela je za Luciyino nesrečo in objela me je.vedno me zna potolažiti.odločili sva se da biva šle spat k Brook ker je brez sestre zagotovo na tleh.
11. december 2010
u32317
u32317
Čez nekaj tednov je bil Lucijin pogreb.oblekla sem si črno majico in črno krilo.obula sem črne čevlje lase pa sem si spela v figo in si vpela pet njenih črnih zvezdic-sponk,pet pa jih je imela Alex.vzela sem črno majico in napisala LUCY WE MISS YOU!!
vrgla sem jo na krsto.eno črno sponko sem ji spela v lase ko sem se poslavljala.isto je storila alex.eno sem položila v šopek črnih vrtinc kot alex,eno sem vrgla v grob in alex tudi.ostale sta nama še 2.vsaka eno sva položili na grob.Vsaka svojo pa sva obdržali za spomin na vedno ljubljeno Lucy.
Imeli sva skuben govor.govorili sva o njenem življenju,ljubečih starših in kako dobra prijateljica je bila.a vendar žalosti nisem mogla nadzirati.na sredi govora so se mi po licih ulile sovze.in vedela sem da je Lucy za vedno igubljena.po krivdi nepazljivega voznika.eno življenje zaradi enega voznika.koliko bo še takih nesreč!?
Pa vendar sem se zavedala.Lucy nebo nikoli več med nami.
11. december 2010
u32317
u32317
Vem da je zgodba nezanimiva
11. december 2010
u32317
u32317
Z Alex sva vsak dan obiskale Brook in njena starša Brokky in Stevena.Večino časa sem preživela v spalnici pri Brokky,saj je težko če izgubiš hčer,Alex pa je bila pri Brook ali pri Stevenu.Napočila je matura.a nisem mogla misliti.Ampak sem jo opravi,vendar pretirano vesela nisem bila.In Alex?Ona mature ni opravila.Le kaj bom brez prijateljic!?sama,izgubljena na maturanskem plesu.In kaj če ne grem.?!šla sem.ni bilo lepo,sploh ne brez Alex,brez Lucy pa sploh.dan pred odhodom na veterinarski študj sem stekla k Alex in skupaj do Luciyinega groba.nato pa sem mogla oditi.
12. december 2010
neeeeeeeeeeeeeeeeeext !!!!!!!!!!!!
ful dobra!!!!!!!
najboljša!!!!!!!!!!
14. december 2010
u32317
u32317
OK Bom nextala jutri.....če se tebi zdi tko
16. december 2010
u64528
u64528
nexti!!!!