Forum
Hey hey!!! Moje ime je Tjaša in že dolgo nazaj sem začela pisati zgodbico, ki pa bi jo sedaj rada delila z vami. Zato potrebujem nekaj bralcev....upam da vam bo všeč. Zgodba govori o mladih dekletih, fantih, ljubezni, trplenju in potovanjih po svetu. Lepo vas prosim, da si vzamete nekaj časa in jo prebirate po delih v katerih bom pisala, to bi mi pomenilo zelo veliko. Začnem pa ju3 navsezgodaj zjutraj ko boste vsi še lepo spančkali, da vas bo ko se zbudite pričakal prvi del zgodbe Prekletstvo sester Lawrence.

-Tjaša
P.s You are beautiful, no matter what they say:*

18. maj 2013
ƒαя αωαу☁
ƒαя αωαу☁
Neeext!!
18. maj 2013
u129686
u129686
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!
19. maj 2013
Obrnila sem okvir slike in prebrala zapis. '' Moji dragi hčerki Bonnie.'' S slike se mi je smehljalo mojih popolnih pet sester, ter mami in babica. Ko rečem popolnih s tem mislim tudi mojo babico, ki je stara 55 let, kaže pa jih zgodnjih 35. V kotu čisto zadaj pa sem stala jaz. Z temnimi lasmi sem popolnoma iznakazila sliko popolnih sedem. Nisem se ne smehljala, ne držala na kislo. Bila sem nevtralna. Na nek način utesnjena. Lepo prosim vi ne bi bili, če bi ob sebi imeli sedem svetlolasih deklet, ki so na robu popolnosti. Ja, ko rečem popolnih mislim s tem tudi babico Ello, ki je stara 55 let, kaže pa jih zgodnjih 40, če ne še manj. Vedno sem bila črna ovca v družini, le da nisem vedela, da je to tako pomembno. Pa je. Zdaj vem. Sliko sem previdno položila nazaj na njeno mesto in se ozrla po sobi. Na veliki postelji je ležal velikanski kup oblačil. Značilno za Jenno. Na sedežni v kotu so ležali ostanki raznih prigrizkov, kot so smokiji in tisti majhni piškotki Oreo. Na preprogi se mi je škodoželjno smehljala razmazana nutella. Značilno za Angelino. Če si pogledal na strop, si vstopil v čisto nov svet. na debelih vrvicah so bile privezane vesoljske ladje in astronavti. Poleg njih pa so svetile velikanske rumene zvezde in raznobarvni planeti. Značilno za Lucy. Ko si odšel na drugo stran sobe si našel omarico, ki je bila posvečena samo ličenju in kozmetiki. V tistem delu sobe je dišalo po kremah in močnih parfumih. Značilno za Juliet. Končno sem se ozrla še po stenah, kjer smo v naravni velikosti stale narisane me, vse sestre Lawrence. Nasmehnila sem se. Značilno za Maite. S sestrami nismo spale vse v isti sobi, vendar pa je bil običaj, da je vsaka v vsaki sobi pustila nekaj svojega. Tudi jaz. Pustila sem edino stvar, ki mi je šla od rok. Pisanje. Ljubila sem pisanje, tako poezije kot proze. To je bila stvar na katero sem se lahko zanesla kadarkoli in kjerkoli. Imela sem veliko idej, tako veliko, da sem se jih včasih bala uporabiti. Že dolgo sem hotela napisati zgodbo, vendar sem bila vedno preveč zaposlena, pa tudi miru nisem imela, saj mi je med tednom po hiši hodilo 14 človeških nog, med vikendi pa moram prišteti še Tayro in Mayro. Dvojčici, ki sta nam čistili stanovanje. Imeli pa smo tudi Katie in Kaylie dve psički zlati prinašalki, ki ju je sestra dobila za osemnajsti rojstni dan. Maite je bila najstarejša. Meni je do polnoletnosti čakalo še kar nekaj dni. Bolj natančno tri leta. Stara sem 15 let in sem Bonnie Lawrence. Črna ovca v družini.

-Tjaša
P.s vam je ušeč??
19. maj 2013
u129686
u129686
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
ful mi je ušeč!
19. maj 2013
ƒαя αωαу☁
ƒαя αωαу☁
Neeeext!!!
Jaa!!! Je ena izmed tistih zgobdic, ki so me pritegnile k branju- že na začetku!
Pa teh je res malo...
19. maj 2013
u137903
u137903
next
19. maj 2013
še slike:

Jenna_

Angelina_

Luci_

Juliet_

Maite_

Mami Michelle_

Babica Ella_

Tako.. malo kasneje dobite pa drugo...
19. maj 2013
Katie:

Kylie:

Tayra in Mayra:

zdaj pa potrebujem nekaj nextov... in še enkrat uprašam se vam zdi vsaj malo uredu*?
19. maj 2013
u129686
u129686
neeeeeeeeeext!

ne mall! zlo velikk!
19. maj 2013
neeeext
full je uredu *-*
19. maj 2013
u126942
u126942
next!!!
19. maj 2013
next
19. maj 2013
Next!:]
19. maj 2013
u137903
u137903
next
19. maj 2013
no bom nextala!!

Pogledala sem na uro. Pol sedmih. Imela sem še natančno pol ure, da se uredim in dobim taxi do kluba, kjer bodo predstavili Jennino novo pesem The Way, ki jo je napisala za Ariano Grande. Veste tisto rdečelasko, ki je tako ljubka? Nisem sicer prepričana če je še rdečelaska, pa saj je vseeno. Tam naj bi bili vsi pomembneži zato nisem mogla priti ravno v žaklju za krompir… Potrebovala sem Jenno, samo kaj ko je bila že v klubu, saj je morala priti prej. Lahko sem se zanesla le na svojo intuicijo za prepoznavanje modnih trendov.. Jenna je bila poleg odlične stilistke tudi odlična pisateljica pesmi, še posebej ko je šlo za Justina in Rihanno.. Kar malo sem ji zavidala, ker je skoraj vsak večer imela sestanek s kakšno veliko modno hišo ali slavnimi pomembneži. Saj ne da bi me vprašala. Seveda me je če hočem z njo, vendar me je bilo na nek način sram. Gotovo bi pokvarila izgled svetlolase družine. Zato je ostalo pri tem, da sem večere preživljala doma v družbi moje drage televizije, ki mi je bila v osamljenih dneh najboljša prijateljica. Pa tudi pisati sem začela. Na začetku le nekaj verzov, kasneje pa cele strani pesmi. V njih sem se lahko izrazila in izlila svoja globoka čustva, ki sem jih čutila do stvari. Pa tu je bila še skupina One Direction, za katere nisem bila prepričana, da jim je Jenna napisala kakšno pesem, vedela pa sem da je bila nekaj časa v zvezi z Harryem, ali je bil mogoče Niall? Razšla sta se zaradi Jenninega skoka čez plot. . Stopila sem do omarice in poskusila odmisliti močan vonj po kozmetiki. Bilo je poletje zato sem izbrala lepo oblekico z naramnicami, ki se je podala k mojim temnim lasem. Nataknila sem si še salonarje in na ustnice namazala nežen odtenek rožnate. Tako bila sem pripravljena…

Moj super okus za modo hahah :

čevlji, ki jemljejo dih:

skoraj bi pozabila. To sem jaz Bonnie:

Je vredno nadaljevati?? <3
19. maj 2013
neeeeext
ja!!!! prosm nadaljuj
19. maj 2013
u113306
u113306
neeeeeeeeeeeext+nova bralka
19. maj 2013
ƒαя αωαу☁
ƒαя αωαу☁
Neeext!!!
19. maj 2013
u137903
u137903
next
19. maj 2013
u124744
u124744
next nova bralka
19. maj 2013
u137621
u137621
nova bralka+ nadaljuj neext! <3 :*
19. maj 2013
Oprla sem vrata sobe in se napotila navzdol po stopnicah. Bila sem že na zadnji stopnici ko bi se kmalu zaletela v Angelino..''woow pazi malo no, saj nismo na bejzbol tekmi haha'' Nasmehnila sem se. ''ne nismo'' Angelina me je pogledala naravnost v obraz in začela preučevati moj izraz.. Čez čas je rekla. ''veš tudi jaz se grem pripravit. Lucy, Maite, babica in mami že čakajo v avtu, kaj pojdi do njih, dobimo se pri avtu.'' Pokimala sem. Pogled mi je zdrsnil na njen vrat. Tam se je lesketala verižica, ki je še nisem videla. Pomignila sem na njen vrat. Zaščitniško se je prijela za verižico in nekaj zamomljala. ''kaj??'' tokrat je rekla malo glasneje. ''Jason''… in odšla. Heh Jason to pa mi pove veliko…

Naj nadaljujem?
19. maj 2013
NEXT:]
sam naslednjič malo več napiši:]]
19. maj 2013
neeext
19. maj 2013
u122992
u122992
neeeext
19. maj 2013
ƒαя αωαу☁