Forum
u23617
u23617
OSEBE:

Lucy (15)
Njen oče – Michael (42)
Njena mama – Katie (42)

Zgodba je izmišljena.
20. avgust 2010
u23617
u23617
Moje ime je Lucy. Stara sem 15 let. Naj vam povem nekaj pomembnih stvari iz moje preteklosti. Z mojim očetom in mamo smo zelo radi hodili v gore. Moj oče je zdaj mrtev (čeprav tega še zdaj ne verjamem), saj je pred 5 leti, ko je sam šel na Črno goro čudežno izginil. Nikoli ga niso našli in od takrat nikoli več nisem hodila v gore, saj sem se vedno spomnila na očeta.
20. avgust 2010
u23617
u23617
Lucy

Oče

Mama

20. avgust 2010
u23617
u23617
Kadar smo imeli v šoli športni dan in smo šli v gore sem vedno ostala doma. Moja mama si je v tem času našla novega moža- Alexa, ki ga nisem marala, vem pa, da nikoli ne bo pozabila očeta. Na veliko žalost je tudi on zelo rad hodil v hribe in z mamo sta me vedno prepričevala naj grem z njima, toda nikoli nisem šla.
NEXT??
20. avgust 2010
u23617
u23617
Alex

20. avgust 2010
u23617
u23617
Nextam, ko dobim vsaj tri komentarje!!!
20. avgust 2010
u26455
u26455
Next !!!
20. avgust 2010
u26453
u26453
Next
20. avgust 2010
u26508
u26508
Next
20. avgust 2010
u26455
u26455
Dovolj je moje preteklosti, danes sem se odločila, da bom jutri čisto sama odšla do vrha črne gore. Potihem sem upala, da bom kje našla mojega očeta. Pripravila sem si hrano, pijačo in vse ostala kar potrebuješ ko greš hodit. Mami in Alexu nisem povedala, da grem(drugače bi hotela z mano).

Zbudila sem se točno ob šestih zjutraj in z avtobusom odšla do vznožja gore. Naprej pa sem odšla seveda peš. Najprej mi je bilo zelo težko hoditi potem pa sem se navadila. Ko sem prišla približno do polovic gore in sem raziskovala okolico, kar naenkrat pa mi je spodrsnilo in padla sem globoko v prepad. Močno me je bolela leva noga, zato sem zelo težko hodila.

Nazaj nisem mogla, saj je bilo preveč strmo. Ker je nebo kar naenkrat postalo oblačno sem predvidevala, da bo kmalu dež, zato sem pogledala naokoli, če je kje zavetje. Zagledala sem jamo. Odšla sem v njo. Dobro, da imam nahrbtnik in v njem hrano ter pijačo sem si mislila, saj sem kar naenkrat postala zelo lačna in žejna. Popila sem polovico vode in pojedla sendvič. S seboj sem vzela tudi mobitel, ki sem ga imela v žepu, vendar ga ni bilo več v njem. Odšla sem iz jame in gledala naokoli, vendar ga nikjer nisem videla.

Postalo je zelo temno, začel je padati dež, čez nekaj minut sem začutila veliko utrujenost. Odhitela sem v jamo in kmalu zaspala.
22. avgust 2010
nexttttt
22. avgust 2010
u26508
u26508
Nexttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
23. avgust 2010
u26455
u26455
Ko sem se naslednji dan zbudila me je še bolj bolela noga. Mamo in Alexa je gotovo skrbelo zame, škoda, da jima nisem povedala kam grem. Odločila sem se da bi bilo najbolje, da malo razmigam mojo nogo zato sem se malo sprehajala po jami.

Videla sem skrivni hodnik, odšla sem po njem prišla sem v veliko jamo. Zagledala sem mrtvega človeka, predvidevala sem, da je to najbrž moj oče, ni čudno, da ga nihče ni našel, saj je bil v zelo skriti jami.

Odločila sem se, da grem nazaj. Odšla sem iz jame in razmišljala, kako naj pokličem pomoč, saj nima mobitela. S seboj sem imela nekaj oblačil- jakno, še eno kratko majico, hlače, kapo, dolgo majico, pulover. Odločila sem da jih bom razporedila(bila sem vesela, da nisem vzela temnih oblačil, ki jih ponavadi nosim, ampak živa oblačila) kot sem to videla v filmih.
23. avgust 2010
Next
11. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg