Forum
u4787
u4787
mela sm že prvi pa drugi del sam sta bla na eni temi:http://www.igre123.com/forum/tema/prekletstvo-amuleta-srece/6441/3 prberte prejšna dela ker drgač nebo zanimivo!

kmalu je prišla patty.začela se je dreti:"ne!kdo!kdo je dobil amulet in ga odčaral!?Timothy vem da si bil to ti!pokaži se kje si!pred mano se ne moreš skritinašla te bom!resno mislim!"hja take so pač čarovnice oba naju je mislila zamrzniti za večno ampak ker pa sva imela pri roki ogledalo je zamrznila sebe.še zdaj je na gori v obliki ledene kocke.kim sem vedno stala ob strani in jo poslušala ko je imela težave.zato sem končala kar je ona začela.
(to je konec drugega dela)

meli smo srečno življenje dokler ni maja-zala našla nekega kamna.po šestih letih sreče nas je spet ovila nesreča....
09. november 2010
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. november 2010
u4787
u4787
meli smo srečno življenje dokler ni maja-zala našla nekega kamna.po šestih letih sreče nas je spet ovila nesreča.maja zala je našla amulet sreče,ki je bil prav tak kot prejšnji le da je bil roza barve.zraven je bilo sporočilce:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kdor to bere naj se ne trudi preživeti,saj uspelo mu nebo nalog vseh postreči razenn če seveda je pameten dovolj,da zapodi se u neusmiljen boj!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
spomnila sm se na modri amulet.ja kim ga je dobila za rojstni dan
10. november 2010
next plissssssssssssssssssssss
10. november 2010
u4787
u4787
ei kička prit na msn
10. november 2010
u4787
u4787
bom nextala čez par sni k teško pišem ker sem si roko dobesedno res dobesedno napičla roko na nož
10. november 2010
neext pa tole z roko pa nožem je pomoje zlo bolelo :I
26. december 2010
next dojst spanja smo ž 3.5.2011 hallou
ja drgač je pa super story hehe
03. maj 2011
next
08. julij 2011
u34229
u34229
petervodejecar! in ksency js se vama iskreno opravičujem ampak neki so mi igre zaštekale in morm bit na bratoumu kompu:/ drgač pa ksency maš prau dojst spanja pa hvala
08. julij 2011
u34229
u34229
vedla sm da to ni nč dobrga glede na to kaj je blo z modrim amuletom.zmrazilo me je ob misli nanj in na timothyja. takrat pa sem začutila da v sobi nisem sama. tam je bil še nekdo. nisem ga mogla videti a sem vedela da je tam.čutila sm ga. slišala sm ga. in vedela sm da je to biu duh. nato sm zaznala tisti znani vonj. parfum Christine Aguilere. in spoznala sm da je to samo moja sestrična kim. želela sm jo objet in jo spet videt.ampak za to je blo že prepozn. bla je mrtva. vidla sm črke napisane s krvjo na moji mizi. pisalo je: Daša prišla sm ti pomagat. maji zali nesmeš pustit da se še gdaj dotakne amuleta. zdei pa pobriš to kri z mize in mi dej kak svinčik pa papir. mogla sm se nasmejat.hitr sm pobrisala kri z mize in tam kjer je bla prei kri sm zdei dala svinčnik in blok. v tistem trenutko pa se je na prenosniku pojavu/pojavlo..............
08. julij 2011
u34229
u34229
nextam?????
08. julij 2011
ja nexti jej končno dočakava sm tto nextanje joj sm se ž postarava tk dougo sm čakaua hihi spomni me ko boš nextava ok.?pliss ko se js nebom spomnla ko sm učasih pozabliva
08. julij 2011
aja ka se pa je pojavlo?nexti pa hitr povej pa še neki če se da a bi lahko pisala večje odstavke saj če se ne da ni treba
08. julij 2011
u34229
u34229
v tistem trenutku pa se je na prenosniku pojavlo video sporočilo. tm ni blo nobenga slišu pa se je sam glas. reku je: ''Bravo spet maš ti amulet. butasta mladina. nič se vam ne da dopovedat. trmasti ste pa k biki. rinete z glavo skoz zid k da je na drugi strani newem kaj.no sej useen. fanta maš ne? haha čez 15 minut bo mrtu. vrjem. če ne vrjameš pa praši svojo zabito sestrično. isto se ji je zgodil. no zdei pa.............. tuki maš nalogo. amulet morš u roku 15 minut spravit nazai k Steffany Roland Ice. saj veš lastnica amuleta in bla bla bla dougčas. okj čas ti začne teči zdaj!čauu'' nato je okno zginlo. k da ga nikol ni blo. pogledla sm blok k sm ga dala kim. biu je še prazn. '' a je kaka možnost da preprečima tadejevo smrt?'' sm uprašala. tadej je biu moj fant in poleg kim edini človek na kterga sn se res lahk zanesla. svinčnik se je začeu premikat. kim je pisala odgovor. napisala je:'' sorry sam ne. razn če.......... ni nujno da bo mrtu. daša, še obstaja upanje. res je da nemorš spravit amuleta nazai ampak nebo mrtu. slišala sm da če se duh človeka k je zarad amuleta umru naseli u tistm k bi nej umru nasledni tist pol ne umre. zdei mi morš sam povedat kje je u tem trenutku pa bo rešen.'' poklicala sm ga in povedu mi je da je trenutno pod sveetilko na koncu ulice kjer je bla doma kim. vedla je da more it tja še huj pa ji je blo ker je točno na tisti svetilki visela glava njenga fanta. kiminga fanta.
11. julij 2011
u34229
u34229
next?
11. julij 2011
nexti nexti nexti da nbo spt tk dougo trajalo ko me ubija od radovednost!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja ka morn sm pač take narave hehe pač u glavnem ti samo nexti ok.
11. julij 2011
u34229
u34229
hehe sma že dve ko sta take narave;D
12. julij 2011
u34229
u34229
sam am....... se ti morm opravičit ker zle ne bo nouga delčka. morm te mal mučit. sej ne ideje nimam glih.tak da...........dobiš najbrš tam drug tedn? al pa že tut ta tedn
12. julij 2011
a šele tam oooooooooooooooooooo kk me mučiš kk si kruta aaaaaaaaaa pa hitr dobi ideje plisssss
12. julij 2011
u34229
u34229
kim je res šla tja sam da bio zaščitla tadeja. dašinga ljubega tadeja. vedu je da more ostat tam ko je in tk je tut naredu.ni vedu kdaj je kim pršla tja. vedu je sam kdaj je tja pršla patty anderson. in takrat je tut vedu da je kim že tam ob njem. poskušala je use živo poskušala se je izžiulat na njem ampak ji ni ratal. popolnoma je pozabla name. in to mi je dajelo še večjo moč da zasščitim ljudi okrog sebe. ko jew bla že na koncu z močmi je obupala. ššla je js in tadej pa sma šla k daši.
13. julij 2011
u34229
u34229
okj tu maš zdei en kratek delček za žiučke;D a bi lohk še drugoim povedla za zgodbo???
13. julij 2011
next
21. julij 2011
ej sorry k sm te kr 'zapustla' sam sm čizt pozabla na ttole zgodbico. se bom potrudle kej nextat pa upam da še bereš
21. december 2011
aja pa drgač sm bla js prej HIP-HOPduffx
21. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg