Forum
u39380
u39380
V tej zgodbi bom govorila o punci ki je zelo razvajena in nesramna do drugih, potem se je njeno razvajeno in prelepo živleje spremenilo v strašansko nočno moro. Pred tem pa se je spremenila in imela popolno živleje z prjatlcami in čudovitim fantom, ko je odkrila jamo in se skupaj z njimi odpravila tja, se je use spremenilo... (Prvič pišem zgodbico, upam bo dobra)

Ime mi je Selena, imam 16 let in živim v zelo revni hiši, hodim v srednjo šolo in sem 2.a razred,
zelo rada imam naravo in bi lahko tudi živela v njej, sem večinoma sama, včasih se celo pogovarjam s sabo, nimam veliko prijateljic, v šoli sem pa rada glavna in se me skoraj vsi bojijo...
Če vam je ušeč prosim nextajte!

Selena

hišica

ali naj zgodbico napišem al ne?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. oktober 2011
u39380
u39380
slikce pa bom sproti dodala kjer bo potrebno
11. oktober 2011
u39380
u39380
za zdej rabm vsaj dva nexta!
11. oktober 2011
next
11. oktober 2011
u39380
u39380
še en next
11. oktober 2011
u39380
u39380
pa hvala nika
11. oktober 2011
u39380
u39380
ok, bom zle nextala
11. oktober 2011
u39380
u39380
"driiin driiin" me je zbudila budilka, potem pa slišim še mamin glas "vstani sely, čas je za šolo" jaz "prosim pusti me še malo spati..." ampak sem vedela da če bom samo še malo ostala v postelji, bi zamudila bus, zato sem hitro vstala in odšla v kopalnico, potem sem pa še oblekla čudovito belo oblekco in si namazala oči in obraz, (tokrat sem dala bolj svetlo barvo) in se potem odpravila v šolo. Ko sem prispela je bilo malo drugače kot vsak dan, saj so me vsi gledali zelo čudno, pa še vedela sem zakaj, nikoli nisem oblekla oblekce tokrat pa sem jo, "mal spremembe more bit" sem vedno rekla kadar sem mela kej nenavadnega na sebi. opazila sem da se je nekaj premaknilo za grmovjem, nekaj zelo nenavadnega, čudnega... NEXT???? tokrat res rabim vsaj dva nexta pa komentarje prosim!
11. oktober 2011
u39380
u39380
pa še slikce

oblekca

čist tak naličena
11. oktober 2011
u39380
u39380

mama
11. oktober 2011
u39380
u39380
a bo kej nextov al ne?
11. oktober 2011
NEEEEEEEEXTTTTTT!!^^
nabolšastoriievah'< 3.
13. oktober 2011
u39380
u39380
hvala
13. oktober 2011
u39380
u39380
…bila je le psička, ki se je izgubila, tako nenavadna je bila, da me je malce kar zaneslo, potem sem slišala nekoga ki mi je sporočil naj pohitim ker se šola počasi zapira, šele takrat sem se zavedala da nikogar zunaj ni razen mene in uboge psičke, “saj si bo našla dom v katerem bo veselo tekla in skakala okrog svoje hišice” “s kom se pogovarjaš” me nenadoma vpraša Eva “z nobenim….am….zakaj?” bila sem zelo zmedena, nisem se niti zavedala gdaj sem stopila sploh v šolo “pozabi” je povedala in se odpravila v razred. V razredu je bilo prijetno toplo, in bila je ura matematike, moj najhujši predmet, “samo matematike nee…” sem si vedno govorila, toda takrat sem imela zeloo grozen občutek in nisem vedela kakšen, vsaj takrat še ne. Potem je stopila učiteljica u razred in nam rekla naj se raz sedemo ni se mi bilo treba ker sem itak sedela sama in v zadnji klopi, ko so vsi sedeli sami zase nam je podelila listke na katerih je bilo 5 vprašanj o matematiki, takoj sem vedela za kaj se gre, bilo mi je zelo čudno saj vedno napove gdaj bo spraševala tokrat pa niti omenila ni nič sploh pa ne rekla kaj v zvezi s tem. Takrat sem zvedela za tisti nenavadni občutek ki sem ga imela ko sem stopila v razred in zakaj je bil tako grozen, saj ko je učiteljica ocenila in razdelila listke nazaj so bile same enke na njih, nisem se mogla niti premakniti, saj sem bila zelo v slabem stanju, skoraj bi padla v nezavest, ker nikoli nisem do takrat prejela enke niti štirke ne ker sem bila odlična učenka v razredu, bilo mi je tako slabo da sem prvič v življenju za res padla v nezavest tudi takrat so mislili da se pretvarjam ker sem se velikokrat pred testom pretvarjala bolno in padala v nezavest in podobne reči, a so videli moj zelo prestrašen in zelen obraz. Takrat so zares prvič v življenju videli da se nepretvarjam. Zbudila sem se v bolnišnici, in nisem vedela kje sem, mama je sedela zraven mene in me objemala, videla sem da joče, in sem jo vprašala zakaj, potem pa je začela klicati zdravnike in govoriti “zbudiiiiiilaaaaa seeeee jeeeeee” potem so pa vsi prišli in me pogledali govoreč “kako je to mogoče?” potem pa sem vprašala “mogoče kaj?” in bila radovedna “kako sem lahko tukaj če pa sem pred eno sekundo bila v šoli?” in so vsi utihnili, vprašala sem “kaj se dogaja” a mi nihče ni hotel povedati… NEXT???
13. oktober 2011
u39380
u39380
zmotila sem se in sem napisala dva nexta v enem, tko da mate kej za brat, čeprav vem da je bedna zto kr ni skoraj nč nextov
13. oktober 2011
next
13. oktober 2011
Uooooooooooooou. : O.
NEXTHAJ*_______*< 3.
13. oktober 2011
NeXt!!!!
13. oktober 2011
u39380
u39380
kr sem napisala bol dolg del bom nextala ju3
in hvala za vse nexte, pa sporočim po zasebcih ko bom nextala!
ju3 zagotovo nextam!
13. oktober 2011
next
13. oktober 2011
nextnextnext :3.
the best writer ever is.....just 'nd jus Y-O-U!
:*
< 3.
13. oktober 2011
u39380
u39380
pa vem da je začetek mal bol bedn sam bo pol pa res zanimiv če bo zgodba takšna kot si jo predstavlam...
13. oktober 2011
next!!!
sej men je blo tut teško na začetku z zgodbico (pa še zdej je).
13. oktober 2011
u39380
u39380
NEXT:
… Potem pa mi mami pove “bolana si!” potem pa ji povem “ sej to ni nč tazga bolana, bolana!! se bo minil nikol nisn bala bolana!!!!! Vse se enkrt zgodi a ne!!” bila sn malce jezna kaj malce, fuuuuul jezna zaradi enke! In sn kr začela “veš mami… am… DOBILA SN ENKO IZ MATKE!” in sn začela spt jokat kr sn misla da me bo zadaula! A me ni le rekla je “umiri se, sej jo boš pa popravla za kak mesec… am… ali pa kar dva…” in spt jok… vpraša sem “zka jočeš?” a mi je odgovorila “veš ljubica, perirati te morajo, ker ti lahko slepič poči “… NEXT??????????
14. oktober 2011
next!
14. oktober 2011
next
14. oktober 2011
NeXt!!!!!
14. oktober 2011
next, dobra!
14. oktober 2011
u39380
u39380
hvala za vse nexte!!!!!
vem da je zle na začetku mal res bedna pol bo pa reees caaarska vsaj mislim da bo...
kr si pridobi prjatlce pol pa skup odkrijejo jamo...
14. oktober 2011
u39380
u39380
NEXT:
... se to je brezveze da zarad tega jočeee!, se je sošolka perirala slepič oz. več sošolk ga je to ni nč tazga k bi pa blo fuul hudoooo! mama "danes te bojo verjetno že operirali obstaja možnost pa da spet padeš v nezavest, tokrat pa za vedno!!!!!!!!!!" potem pa reče "veš ljubica tega se bojim" s zelo umirjenim glasom, potem pa spet jok, kar mi je šlo pa malce na živce, "zka sn pa sploh padla v nezavest?" jo prašam pa mi sam odgovori "to niso še ugotovili, edino kar so ugotovili v zvezi s tem je pa to da je možnost da padeš spet v nezavest a je tudi možnost da se to zgodi za vedno, tega pa nočem edino tebe imam..." "hehe se veš da se to nikol nebo zgodilo haha če pa nisn nikol bla tolk bolana hahahaha" in se začnem režati, potem pa mami reče "jaz če bi bila na tvojem mestu se nebi smejala, temveč jokala če samo pomislim na to da me nebi bilo več na tem svetu!" potem pa mi reče "imam pomembno delo ki ne more čakat, moram it ljubica" čakal malo... "a negrema skupaj domov?" sem začudeno vprašala "saj sem ti rekla da te bojo danes perirali, ni nisem ti pa rekla da boš tu dva tedna, dokler ne ugotovijo zakaj si padla v nezavest" "ok če ti tk praviš, sam da veš RADA BI ŠLA ČIMPREJ OD TOOOD!!!!!!!!!" sn se potem zadrla tko da se je slišalo po celi bolnišnici. Minila je ena ura odkar je mami odšla domov, potem pa nisem več vedela za se, PADLA SEM V NEZAVEEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nisem vedela več ne zase ne za nobenega...
NEXT????????
15. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg