Forum
u145395
u145395
Hej! Odločila sem se, da bom napisala svojo zgodbo. Upam, da vam bo všeč!
Mesec dni je od kar smo se preselili. Oče in mama sta se ločila. Še dobro nisem mogla poslušati groženj in trpeti fizičnega pretepanja. Preselili smo se 200 let staro hišo, ki leži izven enih največjih mesta Nashville, Tennessee. Živimo mi tri sestre dvijčice in mama. Mi tri dvojčice smo stare 12 let in hodimo v sedmi razred. V šoli sploh nismo popularne, prej čudakinje saj se držimo bolj zase.

Jaz Rose Marie:

Larissa:

Mia:

Mama:

Hiša v kateri živimo:

"Končno je konec te luzarske šole!" Se je potožila Larissa kot vsak dan. Hodile smo po šolski avli. "Larissa nehaj se pritoževati vsak dan te nimam namena poslušat!" Je rekla Mia. "Kaj če pa je res." Ko smo prispele do garderobe smo se obule in odšle proti izhodu. "O kako sem nucala svež zrak!" Sem rekla. "Ja itak da. Danes smo pisale tri teste!" Ja. Naša čebljava Larissa. Usedle smo se na kolesa in se odpeljale proti domu. Bile smo že skoraj doma in peljale smo se ob robu gozda. Dobila sem občutek kod, da me nekdo gleda. "Alo kdo me buli?" Se je oglasila Larissa. "Jaz imam tudi občutek, da me nekdo gleda." Obe sva se naenkrat obrnili k Mii. "Ja vredu, vredu jaz imam tudi tak občutek. Zato pa nam cela šola pravi, da smo čudakinje." Obrnila sem se proti Larissi. "Mogoče ima pa prav? Kaj če je tole le občutek?" A nenadoma je za grmom nekaj zašuštljalo. Vse naekrat smo se obrnile...

Kakšna se ti zdi zgodbica

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. julij 2013
u140958
u140958
next
19. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg