Forum
Odločla sm se, da bom napisala zgodbico.
PS: Ni resnična
----------------------------------------------------------------------------
Sem Lucy.. Hodim v 7. razred. Imam črne lase modre učke..
Mam tui več uzdeukou kot naprimer: Pajek(ker sm tko suha. Kaaao) Ciganka (kr mam črne lase) itdd. To mi ni čisto nič ušeeč. Ampak to se bo spremenilo Nekega deževnega dne.......
----------------------------------------------------------------------------
Nadaljujem:3 ? Ja/Ne? Piš pod komentar in odgovr na anketo

Ti je ušeč ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. maj 2012
u89006
u89006
neexti :3
04. maj 2012
Neeeeeeeeext:*
04. maj 2012
u88192
u88192
next
04. maj 2012
nexxt.
04. maj 2012
ok. Nadaljujem. Nekega deževnega dne, smo šli letos prvič v šolo. Bila sm 9. Razred. Usako jutro sem hodila sama v šolo,kajti noben me ni marau, pa še zdaj newem kaj sem naredila narobe. še od šestega razreda je tako,ko mi je umrla frendica bila je tudi najbolj popularna v razredu in šoli. Usi so mislili, da bi se je rada rešila.. Ampak to ni res. Zelo rada sm jo imela. bile sva rit kot srajca. Ampak še useeno mislijo, da sem jo ubila jas. Pa sej zdj to ni važno. Ali pa je? Newem no. Use mi je bilo zelo bed. Ko je bila še maša (to je bila najbolj popoularna) Maša je izgledala takole:
[url=http://shrani.si/?11/10h/2wO5udZF/eva.jpg]

[/url]

Imela je še eno sestrico z imenom Janaja:
Danes je prišla v prvi razred. Mogoče bo ona tudi zelo popularna postala, ampak takkrat ko mene nebo več na tej šoli... Mi2 sva zelo dobre frendice že od takrat ko je bila maša še živa. Skupaj smo se igrali, jokali, smejali... Use smo delali skupaj. A zdaj je drugače.
V Šoli prva ura. dougcaajt.. Sam spiš še lahko. Še pet minut od odmoraaa.
Js zelo rada pojem. Zato, ker so se usi čeli pogovarjati, valda da je bilo hrupno in sem začela peti tole pesem:

(to je moja the best pesem) Potem so usi.......
--------------------------------------------------------------------
Če vas zanima kak bo naprej napiš next:3
05. maj 2012
Ni mi tok ušeč...waam?
05. maj 2012
next
05. maj 2012
neeexttt.
05. maj 2012
nadaljujem ju3:*
07. maj 2012
next