Forum

Prej in potem
Najprej očetova zgodnja smrt in skrivnost,
za katero ni vedela niti mama
in kot da to ni bilo dovolj, se je v moje življenje prikradel še
nekdo...jap. Bil je moški mojih sanj, zaljubila sva se in potem...
no tako hitro pa tudi ne bo šlo,
če sem iskrena, se mi zdi, da
sem nad svojim življenjem postala še bolj razočarana, saj sem imela
vsega napretek.
To je zgodba o življenju, zaznamovanim z
dogodkom, ki ga je usoda razklala na 2 enoti; prej in potem
25. avgust 2017
Next
25. avgust 2017
1. POGLAVJE

Življenje me je za nekaj let odpeljalo v najstarejše mesto v Švici, v mesto Chur, kjer
sem večinoma svojega časa preživela v očetovi čokoladnici. Dela sem imela vrh glave, saj je bila naša čokolada res vrhunske kakovosti in je bila zato prodajana po celem svetu. Družinsko podjetje je dosegalo najvišje vrhove denarne lestvice, vsaj kar se tiče zaslužka s čokolado. Lahko bi rekli, da smo živeli razkošno in lagodno življenje, vsaj do tistega dne, ko so nas uropali in nam celo grozili.
Ko se je to prvič zgodilo, nisem upala več v Bern, kjer sem skušala doštodirati glasbeno umetnost. Nekako sem se bala, da se bo to spet ponovilo. Hvala bogu se to nikoli več ni ponovilo, bilo je tako zelo grozno, da me še danes preganjajo nočne more.
Zgodilo se je nekaj hujšega.

Bilo je nekaj dni pred otvoritvijo odprtega dneva za obiskovalce. Oče me je peljal na trening jahanja k družinskim prijateljem k Urbanu, ki je bil pravzaprav moj sovrstnik.
Saj bi se lahko peljala sama, ampak je oče ustrajal, da bo peljal on, saj želi govoriti z Urbanovim očetom Gregorjem.
Če sem iskrena mi prav nil ni bilo všeč, da sta Gregor in moj oče spet skupaj, saj imam občutek, da vedno razspravljata samo o tem, kako se z Urbanom res dobro razumeva in kako lepo bi bilo, če bi bila skupaj. Prav vedela sem, da naju hočeju spraviti skupaj, toda jaz nisem z njim hotela imeti prav nič.
No, če sem iskrena...sem se že zdavnaj hotela nehati ukvarjati z konji, izključno zaradi njega. Šele, ko sem izvedela, da je Urban zagret za drugo dekle, sem
se počutila mirna v njegovi bližini.
Ne vem, toda že od nekdaj mi je bil všeč njegov starejši brat Izak, ki pa
žal zame nikoli ni kazal kaj preveč zanimanja.
In zelo zelo redko je prišel domov! Seveda, če pa je bil star že krepko čez
20. Mislim, da je šel celo proti tridesetimi...toda to zdaj niti ni bilo tako pomembno,
tako ali tako sem vedela, da ga jaz niti slučajno ne zanimam.
Izak je bil čisto nasprotje svojemu mlajšemu bratu. Ne vem, pravzaprav kaj me je na njem tako zelo privlačilo...na prvi pogled bi človek rekel, da je čisto navaden fant, toda jaz sem v njegovi bližini vedno začutila toplino, čeprav nikoli nisva govorila.
Danes je bil na moje veliko presenečenje Izak doma, pravzaprav je pravkar zapeljall s svojim jeklenim koničkom na dovoz.
Konj, katerega sem držala na povodcu, se mi je zaradi tega začel nemirno upirati.
"Hej," me je pozdravil, ko je stopil iz avta. Spogledala sva se, omamljeno sem odzdravila, toda Izak se ni pustil motiti, stopil je iz avta in zaprel vrata rdečega avtomobila, potem pa se pognal proti verandi njihove hiše, kjer sta sedela moj in njegov oče.
Nekaj trenutkov sem omamljeno strmela v njega, bila sem prepričana, da
so moje oči videle najlepšega moškega na svetu, ki je za sabo pustil pregrešno
dober vonj.
Presneto, kako je dober! Sem pomislila, medtem ko sem skoraj pozabila, na konja, ki je zdaj glasno zarezgetal tik nad mojim ušesom.
"Ja, ja Princ. Že greva," konja sem potegnila za sabo, pogled pa komaj
odmaknila od verande.
Postalo mi je jasno, da sem sem tako zelo rada hodila predvsem zaradi Izaka,
no pa tudi zaradi konjev.
Joj, Anja! Bi že nehala razmišljati o tem, kako srčkan je.
Princ je še enkrat zarezgetal, tokrat je njegov glas bil videti nekoliko bolj
nemiren, saj je že komaj čakal, da se premakneva.
"Ja, ja Princ. Tudi ti si srčkan," sem se nasmehnila, ga potrpljala po vratu in pomislila ali
lahko živali tudi prepoznajo naša čustva.
Verjetno!
Pozpela sem se na njegov hrbet, tokrat nekoliko težje, saj že kakšen mesec nisem
bila na konjovem hrbtu.
Kmalu sem za seboj zaslišala glas njegovega mlajšega brata.
"Bi naju mogoče počakala?"
Presenečeno sem se orbnila, v bistvu si nisem preveč želela njegove bližine,
vsaj od takrat naprej ne, od kar je naredil tisto neumnost.
Pravzaprav sem ga zaradi tega sovražila!
"Ne, Urban. S Princom se greva pripravljati za tekmovanje."
upala sem, da mi bo uspelo najti dovolj dober razlog, toda Urban je bil še vedno zagret.
28. avgust 2017
cokolada? cokolada!!! ta pregresna dobra stvaritev!!! odlicno!!! eno vprasanje: zakaj morta vedno bit 2 tipa, ki sta zaljubljena v njo?
drugac pa, fajni zacetek, zanimiv in poven moznosti. Nnnneeeexxxtttt!!!! Next!!!!
29. avgust 2017
hah mal mi je dc hahah pa sem sla se eno temo odpret am..zaka 2 tipa. nwm no sej en jo sploh ne opazi on ta lep
29. avgust 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg