Forum
živjo sem Nastja Koren stara sem 14 let.Živim z mamo Viktorijo,očeta žal ne poznam, saj je umrl ko sem bila stara 5 mesecev.Moja mama je že tako šibkega zdravja,da se tega zelo dobro zavedam.Nočem je izgubiti.Ona mi je ulivala upanje ko sem prvič stopila na rolarje,ona mi je pletla kitke za prvi šolski dan,ona mi je brisala sovze ko sem padla in si poškodovala koleno.Nočem je izgubiti.

Bil je 1 teden šole.Kot vedno sem se ublekla po mojem stilu (slikce dam gor pozneje).Z mamo nisva bili revni,bolj bogati kot revni.Zoto so me v šoli vedno zajebavali da sem razvajenka,KAKO LAHKO TO MISLIJO,kaj pa une krave, ki se pasejo tam po tribunah in vriskajo za fanti...Zdaj pa to sploh ni važno.V šoli imam ogromno prijateljic,katere pač vsaj ne mislijo, da sem razvajenka.
to pa so: Ema,Maja,Neža,Tadeja in pa Lana, ki se mi zdi da je z mano samo zaradi denarja.

No zdaj pa še malo o meni

No kot sem umenila sem Nastja,skrajšano Natty.Moja mama je bolna in ne želim je izgubiti.Sem razigrana srečna najstnica.A nevem kako dolgo bo še tako, prijateljice mi pravijo,da mi bodo strane ob strani ne glede na vse.Sem tudi prijazna,pomagam čisto vsem, razen tistim, ki me spravjajo ob živce.

Je vredu? boš bral ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. marec 2012
this is mee
11. marec 2012
Lana je napačna ker sem dala dve isti sliki to je lana
http://www.smrklja.si/files/users/u27725/F5587EDD.jpg
11. marec 2012
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lbh7x8iRsG1qeyct6o1_500.jpg

tako sem se vblekla prvi teden
11. marec 2012
Zunaj je bil sneg zato sem se odločila,da bom odšla malo na sprehod z Emo.Poklicala sem jo.

Ema-e Jst-j

e- čaoo mačkica! mi reče veselo
j-živjo,razmišlala sem če bi odšla zmano na sprehod čez gozd? (tam sva vedno hodili ko sva bili manjši,imeli sva celo svojo hiško,ki jo je naredil od Eme oče.Včasih sem ji kar zavidala,ker je imela očeta.

e-ja lahko samo ud eneja se poslovim. Prav? (enej je od eme fant)
j-saj če je enej pri tebi,ti ni treba iti z mano.
e-ne ne saj mi ni odveč. (ema vedno naredi tisto za kar jo prosim )

Čez 5 min. je prišla dol čisto vrejena.Ema je vedela za mojo mamo, saj so vedele use razen Lane.Ema me je vprašala zakaj ven nism poklicala Sereia

http://data.whicdn.com/images/18847336/384425_239271756135530_196804880382218_745259_1241153149_n_large.jpg

sergei
povedala sem ji,da ga nisem želeela moriti.(Sergei je bil moj prijatelj oziroma bila sva veliko več.Hodili sva po gozdu, ko mi je zazvonil telefon.Oglasila sem se počasi saj je bila številka skrita.Povedali so mi,da............

neextam ?
11. marec 2012
?
11. marec 2012
jppp....superr ti gree...napišš šee enn nextt...pol pa bom jss engaa
15. marec 2012
oki
16. marec 2012
zdravniki so klicalai iz bolnice,povedali so mi,da je mama v bolnici in da ni veliko možnosti,da bi preživela.Takrat pa so se mi ulile souze.Preplavile so me sovze tako,da sem imela razmazan make up,in na kolena padla na sneg.Ema me je hitro pobrala ter me vprašala kaj se je zgodilo,povedala sem ji,da je mama v bolnici in da je skoraj verjetno,da nebo preživela.Hitro sem odhitela v bolnico tam pa sem videla mamo,priklenjeno na use možne aparate.Ema je poklicala Majo Nežo ter Tadejo.Zdravnik mi je rekel naj grem počakat vn ker jo bodo operirali.Čakali smo in čakali,naenkrat pa je vn prišel zdravnik,ni bil veselega obraza.

Jaz-j zdravnik-z

z- Nastja,ni preživela (mi odvrne žalostno)
j- ne to ni ress ni res ( takrat sm se zavedala da semostala brez mame )

Nisem imela ničesar več kar bi me povezovalao z družino razen prijateljic.Imela sem somo še denar a kaj ko pa si stem nemorem kupisti mame ne očeta.Zlomilo se mi je srce.Takrat pa se zavem DA SEM PREPUŠČENA SAMA SEBI ! Sergej je prišel v bolničnico ter me ubjel,jaz pa sem se mu zjokala v naročju.Ko sem prišla dovov je bilo vse pusto ni bilo glasa - Nastja pridi mi popravit povšter Nastja ne morm doseči daljinca.... Pomislila sem na mamo mojo drago mamo ki jo bom vedno kovala v zvezde,če bi bila mama tu bi mi rekla ne joči use bo še dobro.Zadje tri dni nisem odšla iz hiše,takrat pa je na vrata potrkav Sergej in v roki je držal majhnega kosmatega kuž........

next ?
16. marec 2012
u79562
u79562
next
16. marec 2012
u83651
u83651
next
16. marec 2012
neext
18. marec 2012
u83651
u83651
next
20. marec 2012
V roki je prinesel kužka biv je rjav mladiček zlatega prenašalca.Razveselila sem se ga a ob spominu na mamo me stisnilo v srcu in moj nasmeh je izginiv.Sergej me je vprašal če ga nism vesela ? jaz pa sm mu odvrlina da sem ga zelo in mu namenila prisilen nasmeh,kuža je biv zelo luškan in zelo sm ga bila vesela ime sma mu dala jaz in pa Sergej biv je PIKO.
Pri meni je biv Sergej še zelo dovgo,ko je ura udbila 4 zjutri se je udpraviv domov na ustinice mi je potisnil velik poln ljubezni poljub,seveda se ga nism branila.Poslovila sva se in odšel je domov.Spet sm razmišlala o mami,razmišljala sem kako bi bilo če bi mama videla Sergeja ter rekal PRAVI JE ZATE ampak zavedala sem se,da to ni mogoče.V tistem momentu sem se odločila,da ne bom več tako močno mislila na mamo,Tadeja mi pravi LIFE GO ONE.Lana je tistega popovdne pri tekla hmeni.

Lana-l Jst-j

l-slišala sm,da greš na pučitnce !?!?!?
j-ja grem!
l-že po mamini smrti
j-ja odločila sm se, da ne bom več tako močno mislila nanjo! Je kaj narobe stem ? (sm vprašala)
l- ne ne ampak tak! A grem lahka zraven??
j-ne nemoreš (prvič v življenju sem prijateljici rekla ne )

Lana me je jezno gledala,v njenih očeh sem videla sovraštvo ter jezo.Takrat pa so mi ravno odpisale:Ema,Maja,Neža ter Tadeja,da grejo zmano čakala sem samo še Sergeja in........

Neexam ??
20. marec 2012
tm je REKLA
20. marec 2012
In žav od njega nisem dobila sporočila,da gre zmano na počitnice .Pomislila sem me nima rad ?Zakaj ne gre zmano ?Takrat pa je prispel avto za na letališče,naložila sem vse kar sem vzela sabo vzela sem celo vrečo maminih slik.Preden sem se vsedla v avto,sem gleda ali bi iz kakšnega vogala prinorev Sergei a ga ni bilo.Peljali smo se po enistrani sem bila vesela po drugi pa bi se mi srce kar zjokalo.Na letališču so me čakale Ema,Maja,Neža in Tadeja.V zadnjem hipu pa je prinorel Sergei,povedav mi je da mu je zmankalo bencina v motorji in pa da je baterija crknila.Zelo sem ga bila vesela,na letalu natleh pa sem našla......Zgledalo je kod,da jo je gospot ki je šel pred 10 sekunadami zgubil,prijela sem in na njej videla..........................

next ?
21. marec 2012
u83651
u83651
next
24. marec 2012
Videla sem sebe in pa mojega očeta.Začudena sm in pomislila kaj saj moj oče naj bi umrl v prometni nesreči.Zanimalo me je in sm odšla v 1razred na letalu.
Tam je sedel tisti gospod,ker me je mama učila vljudnosti sm odnesla sliko saj sm jas svojo že imela.

Gospd- g Js- n

n: gospod ?
g: prosim?
n: tole ste izgubili na letalu
g: hvala hvala to sm jaz in moja hčerka,njena mama in ona naj bi umrli v prometni nesreči
n: (začudeno) aja... amm.. gospod (razmišlala sem ali naj povem ali ne,a sem zbrala pogum)gospod opriste te ampak na tej sliki sem jaz in moj oče jaz imam isto
g: kaj (je komaj izdavil)

.................................................................................................................

neextam ???
22. maj 2012
next
23. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg