Forum
Tukaj bom pisala še eno zgodbico , imenuje se kot vidite PREDOBER ZAME :/ . Podoživljajska zgodbica bo to recimo.. no pa začnimo

Sem Eva in imam 12 let. Mam veliko prijateljic in frendov tudi. Toda ljubezen imam samo eno in edino . Toda a je zame dosegljiva ?
Bilo je v sredini šolskega leta. Bila sem osamljena , nisem vedela , kaj bi. Nekega dne sem ga celo sanjala , nisem morala verjeti , toda ravno to je bil vzrok , da sem se vanj noro zaljubila. Nemorem nehat misliti nanj, tako je sladek , prijeten , cukerček , lušen ! Kar pojedla bi ga. Vendar me je tako sram , ko je v moji bližini da vse kar takrat lahko storim rečem nevem , se smehljam in rdim . Le kako naj ga osvojim ? Zjutraj sem si oblekla kavbojke in oblekla pulover z njegovo začetnico. Upala sem , da bo to nanj naredilo dober vtis. Dodala sem rdeč karirasti šal ki je odlično pasau zraven. Nato sem si nadela torbo, jakno in rokavice pa kapo in se podala na pot v šolo. Ker hodim nemoteno in peš , sem mela še več časa za razmislek , kaj vse bi lahko jaz in frendice dans počele. Moja BFF Ines še sploh ne ve , kdo je moja velika ljubezen ! Najprej bom zaupala njej. Saj me že razjeda. Bilo je zjutraj pri dopolnilnem pouku , ko sem podoživljala moje sanje... pogledala sem na desno , se rahlo nasmehnila in ga zagledala. Frendica Ines me je čudno pogledala , takrat sem ji potiho začela razlagati vse od sanj do zdaj. Rekla je , da mi bo pomagala .Veselila sem se.

NEXT ? :3
upam ,da vam bo ušeč =)
21. februar 2012
NEXT NEXT NEXT NEXT
21. februar 2012
next !!! nujjjnnoooo
21. februar 2012
Next;3
21. februar 2012
u64330
u64330
next
21. februar 2012
neeextttt
21. februar 2012
next
21. februar 2012
jeej kolk nexštov tnx vam pikijii :3 ♥♥♥
nextam zdej
21. februar 2012
i - ines j - jaz
j - obljubi , da neboš nikomu povedla !
i - obljubim no , beb ! (beb , bebč , beba se kličeva druga drugo ! )
j - hvala ♥ pa pomagaj mi ker sem res poune v njega. ful mi je lepi ♥
i - eh idoit en je norc. men pa je ful grdi sori bebč brez zamere. meni je en drugi lepi.
j - keri pa ?
i - njegov sošolec , BFF .... saj veš..
j - ni šans ! ooon ? haha ... sory smešno je
i - sem vedla da ti bo . ja on ja. njegov BFF . od ''tvojga''

Nato sma delali dalje. Na srečo je z sabo imela horoskop , da sem prebrala če bom imela ta dan kaj sreče v ljubezni. Pisalo je , da bom imela srečo , upala sem , da res. Zanjega pa je pisalo da je ena iz sošolk v njega. To me je kar razjezilo , saj je bilo kot bi vedeli. Jaz sem tista sošolka , ki je v njega ! Zelo je cute. Potem mi je sošolka skušala pomagati , da bi se pogovarjala , a zaman. Morali smo iti k GeOgRaFiJi Jaz bi se pa menla z ''mojim'' . Tako je bil lep , da mu je moj pogled ves čas sledil . Občasno sva se spogledovala in se drug drugemu nasmehnila , kar mi je bilo zelo všeč .

next ?
21. februar 2012
u80059
u80059
next
21. februar 2012
Pri geografiji sem ga imela ves čas na očeh. Bok ne daj , da bi pogledal drugo ali si kaj od katere sposodil. Če bi se to zgodilo , bi bila zelo užaljena in jezna , ker sem občutljiva ko sem in lowe. saj ste ve tud , kajne ? no , potem pa sem ga nekaj časa gledala po tem , ko nam je učiteljica razdelila liste za zalepit v zvezek. ni imel lepila in prosil je zanj sošolko za njim...tako sem bila jezna , da bi se najrajši....nevem kaj ! jezna sem bila kot hudič v glavnem , tako da je že sošolko skrbelo in me mirila. še dobro da mam ob sebi BFF . med odmorom je bilo veliko časa , da bi si kaj povedali. toda meni je kolegica naredila čop , da sem bila zanj bolj sexy. vsi menijo , da mi čop lepo pristaja jaz pa vztrajam pri svojem : nič mi nepaše... nato , ko sem stopila v razred sem bila odločena , da bom osvojila njegove oči in pogled....
next jutr :3
21. februar 2012
zdaj nextam =) sam še prej morrm mojo 1. zgodbico nextat
22. februar 2012
Samozavestno sem stopala proti vratom razreda. Zaslišala sem ljubosumne glasove , ki so govorili : zakaj si čopa ne naredi sama, zakaj ji vedno naredi njena prijateljica ? to so bili ljubosumni glasovi moje sošolke... jah , naj jo kar matra ... jaz odločam kdo mi dela kdo pa ne. Takoj sem opazila tudi njegove oči ♥ ki so me za kar nekaj časa gledale. Nato sem se vsedla in vstopila je tudi sošolka Ines. Tudi ona se je vsedla levo od mene , jaz sem bila na njeni desni. Nato je on prišel in se vsedel ali naslonil na mojo mizo ter se menil z prijatelji. Zakaj ravno na mojo ? sem se spraševala. bila sem pa sicer vesela , saj so me sošolke ljubosumno gledale. nato smo se odpravili na malico , po malici še na eno uro blabla bla in bla bla bla in še 1 ura in še 1 ura haha. in konec ! v petek gremo v Ptuj v gledališče gledat neko čarovniško predstavo. če se z sošolko vsedema za njima morda celo nebo tako bedno...pa še sladkarije si bom nabavla , da ga bom hranla haha. požrešneš en sexy :$$
22. februar 2012
nextam poznei
22. februar 2012
Končno je prišel petek. Zjutraj sem bila zelo živčna , pa tudi oblekla sem se bolj sexy , zanj. moj videz bi opisala tako : legice , prek njih kavbojske kratke hlače , zgoraj črni puli in prek njega tigrova bleščeča majica na eno naramnico. imela sem čop in lase popravljene nazaj z špangami . bilo je res sexy. z seboj sem vzela svoj telefon, samsung galaxy S ,saj sem vedela , da mu bo všeč. Ko sem prišla v šolo , so me vsi gledali. Počakala sem , da ura odbije 7:45 , saj takrat ponavadi pride kolegica iz telovadnice. Moja simpatija je bila že od 7:05 naprej v razredu . Občasno me je tudi gledal in se smehljal. Ko je prišla Ines , moja BFF sem vzela iz torbe telefon. Zgodilo se je naslednje : Prižgala sem si igrico in jo igrala. Čez nekaj časa so prišli moja simpatija , njegov bff in še 3 sošolci. Kot bi imela predstavo , vedela sem , da bo vžgalo. Najprej sem dala 2 drugima sošolcema za igrat , nato moji simpatiji. Obljubila sem mu , da mu dam za igrati tudi na avtobusu.

next ?
23. februar 2012
NEXT
23. februar 2012
ok nextam zdej
23. februar 2012
Končno je napočil trenutek , ko smo se odpravljali na avtobus. Bila sem živčna , saj sem upala , da bova z Ines zasedli sedeža za mojo simpatijo in njegovim BFF . Hiteli sva , jaz sem v zadnjem trenutku zasedla sedež za mojo simpatijo , drug sedež , za Inesino simpatijo sem prihranila njej. To bo the best izlet. Ker se vozimo več kot 1 uro , bomo meli kaj za počet in se pogovarjat , če že drugo ne. Povedali so , da je hrana in pijača na busu prepovedana. Dvomim , da je kdo izmed nas to upošteval saj smo vsi takoj , ko smo vstopili na avtobus iz nahrbtnikov potegnili mobilce , sladkarije in pijačo. Zdelo se mi je noro , sploh zaradi sedežev , ki sve jih z Ines zasedli. Telefone nam bodo vzeli , če jih vidijo. Toda noro zaljubljena sem bila za mojo simpatijo pripravljena tvegati. Povelekla sem mobilca na plan in vsi so me začeli spraševati : '' lahko igram tisto igrico , prosim !'' rekla sem , da bom najprej dala njemu (moji simpatiji) saj sem mu obljubila v šoli. Bil je vesel in hotel je igrati igrico. Postajala sem vse bolj živčna med tem , ko sem opazovala učitelja na sprednjem sedežu , zdelo se mi je , da se vse bolj bliža moji simpatiji in mu bo vzel moj telefon. 700 € ni malo denarja. V tistem trenutku sem izdavila ''samo malo'' in mu izpulila telefon iz rok , saj me je zaskrbelo. čeprav sem bila malo žalostna , ker sem to storila saj učitelj sploh ni prišel . toda občutek ne vara . pa nekaj dobrega je bilo v tem , njegovih čudovitih nežnih rok sem se dotaknila ♥ kako je čudovit ! Nato...

next ?
23. februar 2012
next
23. februar 2012
nextam
23. februar 2012
Nato sem pogledala prijateljico , tudi njej je lepo šlo. Sicer se njena simpatija ni zanimala za njen telefon , ker ni bil nič posebnega ampak sladkarije so mu šle v slast. Tako je tudi pri meni in moji simpatiji. Kar naprej sem mu ponujala , kot bi bila kakšna služkinja. A mi ni bilo žal ... Ljubezen je bolezen =) Drugi še niso vedeli , da sem vanj. Upala sem , da fantje ne bodo izvedeli , saj mi gre to na živce. Končno smo čez 1 uro prispeli na Ptuj na parkirišče. Nisem pa računala na to , da imam tanke legice in kavbojske kratke hlačke :/ Zelo me je zeblo na poti do gledališča , pa niti kape nisem imela , ter čop sem imela ! ušesa so mi zmrzovala , si lahko mislite ! upala sem , da bom preživela ko smo končno prišli v gledališče , sem upala , da bom tudi tam zasedla kak sedež v njegovi bližini , Ines je upala enako. Najprej smo lahko šli na stranišče. Spet ta gužva ! Potem smo zasedli sedeže. Žal to ni bilo uspešo. Nisma bile v bližini njiju , temveč popolnoma na drugi strani. Pa dobro , glavno , da pot nazaj bomo spet sedeli isto kot prej , to mi je zelo všeč ! Nekatera dekleta so celo zelo ljubosumna in naju opravljajo , saj je marsikatera v enakega kot jaz. Ta fant naj bi biu najlepši iz razreda , menda celo z cele šole. Mene je zares očaral.. Predstava se je počasi začela...

next ?
23. februar 2012
next
23. februar 2012
Izvajal je vse mogoče trike , lebdenje , sekanje roke , smešnice , izbral je kandidatke iz sprednje vrste...bila sem bolj v zadnji vrsti , zado sem kandidatkam celo zavidala. toda komaj sem čakala , da se vrnemo na avtobus , da bom lahko spet ob njem. ko se je predstava končala , smo spet zmrzovali (vsaj midve z Ines) , saj je bilo zeeelooo mrzlo !
Končno sma prišli na avtobus in se zapodili na najne sedeže . pogovor : i - ines j - jaz
i - beb ! danes nama super gre.
j - ja , pa res ! obema! najn srečni dan.
i - itaq. čaki lahko zaj jaz malo igric s tvojga fona mojmu dam ?
j - ja bebč. samo daj še pol meni da bom mojemu ponudla.
i - OK. samo zaj mu jaz dam , pol pa mu vzamem pa ti tvojemu daš.
j - zmenjeno BFF so skoz nore , midve sma res the best frendici forever !
i - ja bebč ! ♥ upam da boma ostale. zaj pa v akcijo.
j - okej. itak boma ostale ♥

next ?
24. februar 2012
next
24. februar 2012
še malce pa bom
24. februar 2012
u80833
u80833
next
24. februar 2012
ok zdaj nextam
24. februar 2012
Potem sma izpeljali načr. Kar žarel mu je obraz , njegov prečudoviti obraz , ko je lahko igral igro na mojem telefonu. Z ines sva bili srečni. A na žalost je vsega lepega enkrat konec. Tega si nisma mislili , toda dan je postal še bolj lep , kot je bil ! Po izletu sva še malo gledali najna lepotca , kako sta odhajala. Midve sva se odpravile v našo učitlnico in se domislile.
i - ines j - jaz
i - kaj če bi jaz prišla k tebi ?
j - jaaaa ! to bi blo cool . sam moreš mamo vprašat če ti pusti. pa te ostani do 6 ker mamo itak nastop ob 6
i - točno beb ! ti pa moreš tvoje vprašat če lahko pridem. pokličema ?
j - jaaa ! ura teče nič ne reče.
i - daj beb grema vsaka na svoj konec klicat
j - ok
Tako sva klicale
moja mami : pusti
inesina mami : pusti

midve z ines : hočema

JESSSSSSSSSSSSSS !
Ko sva se odpravile v garderobo so najni obrazi kar žareli. Tega si nisva mislile , toda danes je res poseben dan. Vse gre še boljše , kot sva upali , da bo šlo.

next ?
24. februar 2012
2 nexta
24. februar 2012
next
24. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg