Forum
u28077
u28077
No ta zgodba bo govorila o Drakuli , mnde usi puznate d je to vampir...no uglaunem 2 punci ga prebudijo in tko napada vaščane iz bljižnje vasi...xD

A napiševa????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. oktober 2010
u27744
u27744
ja dj!
12. oktober 2010
u28077
u28077
še par komentarjev pa bova
12. oktober 2010
ja dj
12. oktober 2010
*-*XfrkaX*-* dei ti začnii < 33333
13. oktober 2010
u28077
u28077
Okej bom začela...
13. oktober 2010
u28077
u28077
Še en normalen dan sem si rekla. Ju3 gremo na ekskurzijo...jeey no school..No js sm Alisa in stara sm 14. Živim v Romuniji no natančno v Transilvaniji in prav tako Kelly my BFF (ursykaaa piše za njo...). Ljudje govorijo da je to dežela vampirjev..no pravzaprav grofa Drakule..Jaz in Kelly tem mitom ne verjameva. No ju3 si gremo s šolo ogledat neki stari grad..tam mislijo da sovampirji hahahahahha, no zato je spodnji del gradu zaprt..

Zjutraj sem se doma toplo oblekla, si zbasala nekaj sendvičev v nahrbtnik in odšla čakat pred šolo. Končno je pripeljal naš avtobus in že smo se odpeljali proti Drakulovem gradu. S Kelly sva se pogovarjali o teh "butastih" mitih in kako so lahko ljudje tako neumni..VENDAR ŠE ZDALEČ NISVA VEDELI KAJ NAJU ČAKA......

ursykaaa nexta xD
13. oktober 2010
next
13. oktober 2010
zna bit zanimiw...njext
13. oktober 2010
NexT....
mejbi boo QL
13. oktober 2010
u28077
u28077
ursykaaa že piše xD
13. oktober 2010
ko smo prispeli prd grad smo se prešteli. bili smo vsi. nekatere je bilo zelo strah. mene in Alise pa ne.. saj v to ne vrjamemo.
tam smo nekaj časa čakali in potem je prišel vodič. bil je star in v dolgem črnem plašču.
med ostalimi sem slišala govorice da je mogoče to ta drakula. začela sem se smejati.
učiteljica me je grdo pogledala zato sem raje utihnila...
nekaj časa je vodič še nekaj ''nakladal'' nato pa smo se odpravili do gradu. pot je bila dolga.
ko smo vstopili v grad smo zagledali....
nadaljuje *-*XfrkaX*-* < 33
13. oktober 2010
u28077
u28077
okej...nextam pol kr mamo zele večerjo...
13. oktober 2010
u28077
u28077
veliko sobano v kateri se pripravljajo razni plesi..Vodič ( sošolci so ga klicali drakula, ker je bil tako oblečen..hahahhaha) nam je razlagal dolgočasno zgodovino palače..tako smo se po njej sprehajali več ur..aja pa še to usi sošolci&sošolke so imeli s seboj česen..hahahahha Prišli smo po stopnišču dol in učiteljica nam je rekla..da imamo 3h časa da si sami ogledamo palačo in se namalicamo...dobimo se pred gradom je še rekla..s Kelly sva stekli kot zmešani in šle čisto navrh...tako sva se nekaj časa pogovarjali in se smejali, kmalu pa nama je postalo dolgčas...hodili sva čezdalje nižje in nižje...dokler nisva prišli do starega dela palače, kjer nebi smeli hoditi...pred nama je bilo staro razmajano stopnišče...bili sva žejni pustolovščin, zato sva odšli dol, bakle so se postopoma prižigale..in prišli sva do starih zarjavelih vrat...ali jih odpreva sem vprašala Kelly ??? Ja je rekla in tako sem stegnila roko proti kljuki...
13. oktober 2010
NexT
;D
13. oktober 2010
dejte komentiriteee
13. oktober 2010
NEXTT
13. oktober 2010
next next next
Not bad but very GOOOOOOOD!!!!
next
13. oktober 2010
u28077
u28077
okej se 3 komentarje..usaj
13. oktober 2010
next. This is 1st
next. This is 2nd
next. and this is 3rd
NOW NEXT!
13. oktober 2010
Next
13. oktober 2010
NeXt
14. oktober 2010
next
14. oktober 2010
u23904
u23904
next plis cool je
14. oktober 2010
u28300
u28300
NeexT_Cool
14. oktober 2010
NEXT najbol kul zgodba
14. oktober 2010
n
n
n
n
n
n
n
n
n
n
n
n
n
n
n
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
e
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t
t!
!
!
!
!
!
!
!

!
!
!
!!
!
!
!

e
e
e
e
14. oktober 2010
že več kot 3 komentarji soooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
next next next next next next
15. oktober 2010
u28077
u28077
okej zdle nextam....
15. oktober 2010
u28077
u28077
Vrata so zaškripala...in potem se je prikazal..vodič. Punci kaj pa delata tukaj!!!!se je zadrl...Oprostite sva se izgovarjale s Kelly...izgubili sva se..Poklapano sva odšli po stopnicah navzgor kjer so naju čakali radovedni sošolci..Ali sta videli Drakulo???Kako izgleda??? so naju spraševali..Namesto naju je odgovoril vodič: no otroci umirite se..na gradu ni Drakule...Phh...sem si rekla to jim dopovedujemo že ceu dan. Odpeljali smo se domov in poklapano sedeli v avtobusu..Kelly....sem rekla. Kaj...je odgovorila. Pa ti verjameš v Drakulo???? Hahahaha Liss( tako me kliče) mi je odgovorila...seveda da ne...Skomignila sem in se naslonila na sedež. Ko smo prišli domov sem si rekla, da grem dokazat da v gradu ni drakule in to povedala tudi Kelly..

Tako so minevali dnevi, meseci in meni je bilo strašno dolgčas...Šla sem v knjižnico in opazovala police...Iztopala je ena knjiga..bila je zlata in brez avtorja naslou pa je biu Drakula...Tako sem odšla do pulta in rekla, da bi si rada izposodila to knjigo...Knjižničarka me je grdo pogledala in rekla..kako se je ta knjiga znašla na polici, če pa ni za izposojo si je rekla knjižnjičarka. Knjigo je z lestvijo postavila na najvišjo polico z dragocenimi knjigami...Vse skupaj se mi je zdelo čudno...Kelly sem povedala vso zgodbo in jo prepričala da greva danes ukrast knjigo...Pripravili sva si use pripomočke in še predenj se je knjižnjica zaprla sva smuknili v njo in se skrili..Zelo težko sva se dokopali do knjige in bila je tudi presneto težka vendar nama je nekao uspelo in brez kakršnih problemov sva bili že doma in jo prebirali....
Pisalo je tako:
KDOR IMA TO KNJIGO..IN SE JE JE DOTAKNIL LAHKO OBUDI STARODAVNO PREKLETSVO OB POLNI LUNI OB POLNOČI....KDOR SI NE UPA JE PREKLET VEDNO V SVOJ SVET NESREČE....

Hahahahah sva se zasmejali s Kelly, kdo si je pa to zmislil???? Ah sem rekla morda pa bi morali poizkusiti...Spet sva se zasmejali in se ob misli na to, da bi preživeli noč v strašnem gradu zdrznili...pa vendar.....
15. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg