Forum
VESOLJCI NAPADAJO ZEMLJO
Nekega dneva je Rok šel v šolo, ko se jim je začel pouk se je zatemnilo vse je bilo temno. Vsi so stekli k oknu. Bilo je tako temno, da niso nič videli. Rok je prijatelja vprašal, če ve kaj je to. Tudi on ni vedel saj se še to nikoli ni zgodilo. Tedaj pa se je nekaj zasvetilo v temi. Kaj je to je vprašal Miha? Počakali so 5 minut. Bila je vesoljska ladja. Ven je skočilo 10 vesoljcev. Bili so zelene barve in imeli so rdeče oči. Vsak je v roki držal pištolo. Vsi so bežali iz šole. Nato se je Rok nekaj domislil. In vprašal Jakca če gre z njim domov. Videl ju je en lep majhen vesoljček, vesoljček se je tako zadrl da je poklical 10 ostalih vesoljcev, Rok in Jaka sta takoj zbežala. Končno sta prišla v hišo. Tam sta si vzela frače in kamne. Nato sta se splazila k vesoljski ladji šla sta noter bilo je dosti pištol in bomb. Vsak si je vzel eno pištolo. Jaka je vprašal kaj je to? Rok je odvrnil in rekel brzostrelka. Jaka jo je vzel za vsak primer. Tudi nista vedela kako se vozi ta ladja. Medtem ko sta ona dva ugotavljala kako se pelje, so vesoljci ubijali ljudi in rušili drevesa. Bilo jih je vedno več saj so vesoljske ladje še kar prinašale vesoljcev. In končno sta uganila kako se vozi. Peljala sta na Mars tam se je zbirala vojska vesoljcev. Bilo jih je na tisoče in delali so si meče in oklepe. Videla sta enega vesoljčka. Ki je sedel in se jokal. Spraševala sta se zakaj? Šla sta do njega in mu povedala do mu ne bosta nič naredila. Ta vesoljček je bil prijazen. Tedaj pa so vesoljci videli Roka in Jakca, začeli so streljati in ona dva prav tako. Vesoljec je zadel Jakca v nogo. Rok in vesoljček, ki je prijazen sta mu pomagala. Šli so takoj nazaj v vesoljsko ladjo. Miha, ki je na zemlji je videl svojo mamico pri reki tekel je k njej. Tekel in tekel nato skoči krokodil in mu poje mamico Miha plane v jok. Nato je rok prijel Jakca in ga odvlekel v vesoljsko ladjo. In vesoljček je prišel z njima. Vesoljček je stopil za volan in odpeljal . Rok je vprašal vesoljčka zakaj se je jokal. Vesoljček mu odgovori ker so drugi vesoljci napadli zemljo ki je moj najljubši planet. Rok je hotel oskrbeti Jakca. Hitro je vzel povoj in mu ga zavil okoli noge. Jakec je odprl oči in je rekel:,, Rok kje smo?,,Rok je rekel v vesolju. Nato so pristali na Orkov planet. Rok je vprašal vesoljčka: ,,Zakaj so prišli na ta planet? Vesoljček je odvrnil tu živijo moji prijatelji. Orki so tvoji prijatelji sta rekla v en glas? Kako sej si na enem čist drugem planetu. Na zemlji so bila vsa drevesa uničena rože so ovenele in razpoke so nastajale v zemljo. Ko so pristali na Orkov planet je vesoljček poklical svoje prijatelje bilo jih je 5. Ime jim je bilo Čim,Šaš,Miš,Žiš,Maš. Nato je na zemljo priletel glavni vesoljec (kralj) imel je zlato krono z diamanti bil je rdeče barve in imel je zelene oči. Ti orki, vesoljec in fanta so se odpravili pomagat zemlji. Leteli so 45min in končno prileteli na zemljo. Vsi so se začudili saj je bilo že skoraj pol zemlje uničeno. Ljudje so se selili drugam. Hiše so podirali. Končno so prišli prijatelji (orki,ljudje,vesoljček) najprej so šli obiti 2 stražarja ,da so jim lahko vdrli v mesto ko so si ga zgradili. Niso mogli preko njihovega obzidja saj je bil visok 90m. Miš je vprašal ostale kako bodo prišli preko. Nobeden ni vedel saj še če se postavijo drug na drugega niso tako veliki. Kralj vesoljcev je uničil še zadnji dve hiši v tem mestu. Jaka je dobil idejo kako bodo prišli preko. Šli so iskati meče našli so jih 100 in jih zatikali v obzidje tako so lahko prišli preko. Nekaj se je rdečo zableščalo v nebu. Kaj je to? Je vprašal čim. Vesoljček je odvrnil o ne črni vitez na zmaju.

Kraljev pomočnik nato prileti k obzidju. Videl je maša in je potegnil meč nato pa ga zapičil v njegovo telo. In je odletel. Vsi so bili žalostni. Rok je rekel če bo šlo tako naprej bomo vsi mrtvi. Orki so odnehali in šli domov. Rok je že mislil da je zemlja uničena ker je vesoljcev preveč. Nekaj časa sedijo in nekaj se je v tej temi zasvetilo. Rok je rekel sej je konec z zemljo. Vesoljček ni prepoznal te svetlobe. Nastala je megla in v tej se je videlo kot vitezi ne niso bili vitezi ampak orki. Čim,Šaš,Miš,Žiš so pripeljali pomoč. . Ampak kako bodo premagali črnega viteza na zmaju. Napadli so obzidje. Niso in niso ga mogli uničit. Orkov poglavar je rekel da ne morejo podreti zida. Tedaj pa se zasliši hhhhh. Vitez na zmaju vrže sekiro in sekira zleti direktno v orkovo glavo. Ork umre nato pa jaka ustreli črnega viteza z fračo. Nič se ni zgodilo samo jaka je padel v nezavest. Kaj? Je vprašal Rok. Kako to da vitezu nič ni bilo njega je pa streslo. Vesoljček je rekel fant ga ne more ubiti samo Demon. Kje je demon so vprašali orki. Vesoljček je odvrnil v vulkanu. V najgloblji jami. Odšli so do vulkana. Vesoljček je odprl načrt in so odšli. Kako dolgo bomo hodili do vulkana je vprašal Čim. Ne vem je odvrnil vesoljček. Hodili so in hodili nato nekaj zaslišijo šumenje. Nekaj potegne roka v zrak. Kaj je to? Se zadere rok. Nič niso videli le drevesa. Drevo se je premaknilo in reklo kdo ste. Orki. Zakaj hodite po tem gozdo. Iščemo vulkan. Vem kje je odvrne drevo vas peljem do njega. Ja prosim če lahko je odvrni Čim. Drevo je spustilo Roka Gremo pohitimo je reklo drevo. Za njimi je bil črni vitez ki jim je sledil na konju. Imel je lok v roki in puščico s katero je meril roku v glavo. Ustrelil je eden od orkov se je zadrl naj se obrne. Rok se obrne puščica leti pred njega se vrže drevo ki mu je hotelo pomagati. Drevo je bilo že skoraj mrtvo reklo je naj se poberejo. Orki so morali ostati tam saj jim je drevo prekrilo pot do vulkana samo rok in jaka sta bila na drugi strani. Rok je rekel greva do vulkana še pred večerom morama priti. Nato so vesoljci napadli orke ki so bili za drevesom. Rok in jaka sta se spomnila da sta pozabila pri orkih meč in lok samo frače imata. Šla sta nazaj a ko sta prišla so bile še le lobanje in kosti od orkov. Jaka je ugotovil da je sulica od črnega viteza neprebojna. Ta sulica je bila že v bližjem drevesu pri kosteh. Vzel jo je v tej puščici se je skrival majhen nož ki je služil konici puščice.

Rok je razmišljal domislil se da bi črnega viteza lahko premagala tako do bo to puščico zabodeta v telo. Dobra ideja je rekel jaka. Črni vitez je odšel do gospodarja. Rok in Jaka sta odšla do obzidja in poklicala črnega viteza. Črni vitez je prišel dol. Rok je rekel izzivam te na dvoboj. Črni vitez se je zasmejal ti na dvoboj. Ha ha!!! Črni vitez je vzel meč rok je imel v rokavu njegovo puščico. Črni vitez teče, rok se pripogne in mu zapiči nož v telo. Črni vitez pade na kolena in umre. Tedaj se nekaj zasveti kjer je umrl. Bil je gospodar groze ki živi v vulkanu. Roka vpraša kako ti je uspelo premagati to pošast ki sem jo uril. Rok otrpne kaj kako sem ga premagal??? Seveda z njegovim nožem ki je bil na puščici. Gospodar se začudi od kod je pa dobil ta lok. Ne vem odvrne Rok. Gospodar groze pove svojo zgodbo o tem loku. Ko sem bil še otrok je nekega dne nastopila vojna med nami in orki. Premagali so nas vendar bil sem še otrok nisem se moral boriti. Na tleh je ležal lok od gospodarja svetlobe. Hotel sem ga vzeti. Gospodar svetlobe mi ni dopustil da bi ga kr vzel. Ko je že skoraj umrl mi ga je poklonil. Čez deset let sem se hotel maščevati orkom ampak naletel sem na vas. Uril se črnega viteza. Nekega dne me je porazil vzel mi je lok. Hotel sem ga dobiti nazaj ampak brez loka nimam moči. Moja moč je skrita v loku ker sem prisegel da ga bom varoval. Spojila sva se. Zdaj imam lok nazaj lahko premagamo vesoljce če se le potrudimo. Vzel je lok in odšli so k vulkanu. Kaj je preostalo od zemlje lahko spremenimo tako da se žrtvujem za to. Rok je rekel ne. Zakaj le je vprašal gospodar groze. Ne morem ti dopustiti. Dobro ena rešitev še obstaja ampak smo preslabi da bi jo izkoristili. Če bi jo hoteli bi morala premagati kralja vesoljcev v 5 minutah. Zakaj vpraša Jaka. Ima uro preteklosti vse bi lahko popravili. Gremo preden še mi umremo. Premagali ga bomo. Kralj vesoljcev je ravno kar razbijal šolo. Gospodar groze ga je hotel poraziti vendar ni mogel saj ima lok v puščici vesoljsko kri. Nemogoče se je zadrl. Vesoljec je z svojo pištolo vstrelil a ga je Gospodar zamajal vstrelil je Roka. Gospodar groze se je tako razjezil iztrgal pištolo iz vesoljčeve roke in ga vstrelil v glavo. Na koncu je Jaka šepal k Roku. Jaka je začel jokat saj je bil Rok mrtev. Gospodar groze je prišel zraven pokopala ga bova na lepo mesto v vulkanu. Greva preden še kdo umre. Ampak če sva že tako daleč prišla da sva ga premagala kje je pa potem ura?vpraša Jaka. Točno vse boma popravila poglej mu na prst. Jo ima? Ne tu ne. Kje bi pa lahko bila? Vsak žep mu preišči. Imam jozakriči Jaka. Odpotujma pet let nazaj. Kjer se je vojna začela. Grema!!
14. maj 2011
nadaljujem?
15. maj 2011
ti kr
16. avgust 2011
14. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg