Forum
u116761
u116761
Ruby je bila še zelo mlada oziroma je imela 16let.Sreča da ima počitnice,saj je po natrpanem dnevu bila kot nova.
Drinn...drinn...Mi je že takoj zazvonila budilka.Bila sem kot da bi spala več kot medved celo zimo.Saj zato imam tako mlado kožo.Vsi me občudujejo.Hitro sem stegnila roko da sem dosegla telefon.Na telefonu sem šla na Facebook.Tam je bila moja naj. prijateljica Taya.Hitro sva se začeli pogovarjati.Ry-Ruby______________Ty-Taya
ry: hay
ty:hy!kako si?
ry:ma,super drugač sem se glih zbudila.
ty:aja,jst sem tud uredu.
ry:grem se preoblečt.bye!
tyy!
Telefon sem odložila na nočno omarico zraven slike naše družine,vode z okusom in knjige.Že sem šla v svojo garderobo:

Hitro sem si poiskala oblačila in primerne čevlje.

Za tem sem slikala svojo sobo da bi jo pokazala na slikarsekmu tekmovanju.

Šla sem po svoj fotoaparat in jo res slikala.Ko sem odšla iz svoje sobe mi je pomočnica dejala da sem lepa in da me na mizi v kuhinji čaka odličen zajtrk.In res ko sem prišla v kuhinjo me je na mizi čakal toast mmmljama!Kako odlično!
Ruby:

Taya:

(premika se)
u103001
neeeeeeeeext
26. december 2012
u115894
u115894
neeeeeeeeeeext!!!
26. december 2012
u68138
u68138
next!!!! <3
26. december 2012
u116761
u116761
hvala ker berete!mwaa!
aja za vas jutri nextam!
26. december 2012
u103001
u103001
daj nextiii plisss
27. december 2012
u116761
u116761
Ko sem pojedla toast in popila pomarančni sok sem najprej poklicala Tayo.Slišala sem samo:Številka trenutno ni dosegliva in potem je zapiskalo:Živijo sem Taya!Po klicu pustite sporočilo.In nato sem preklicala klic in šla v svojo sobo.Hjoj...kaj naj počnem brez Taye?Ona je moja debest bff!Nemore biti nedosegljiva!Ruby!je zaklicala mami.Obiski so prišli!Takoj sem šla po stopnicah navzdol in zagledala sem...Tayo!Jokala je zraven je pa bila njena družina.Pozravila sem jih: Dober dan.Nikoli jih še nisem tako pozdravila.Ohh Ruby!Mi je Taya skočila jokeča v naročje!Kaj je narobe?Preselili se bomo!
Ohhh Taya zate je dobra novica!Kako to misliš?Spoznala boš nove prijatelje!Buuue amprak nočem novih prijateljev!Rada te imam!Saj jaz tudi tebe.Buuuuuuueeee.Brez skrbi mislim,da Ruby ve kaj se godi!Šla sem h Tayini mamici. My-Tayina mamica_______Ry_____Ruby
ry:živijo gospa Megan
myh živijo Ruby!
ry:Je res da se boste preselili?
my:kdo ti je to rekel?
ry:Taya!
my:Taya!Zakaj se lažeš pred svojo naj. prijateljico?
Taya se ni oglasila,potem sem se spomnila moja soba!Odklenjena je!Tiho sem šla po stopnicah in slišala brskanje po predalih.Ohh kako prebrisana bff!Čakaj?Če mi brska po stvareh več ni moja bff!Temvreč sošolka.Z žalostnim obrazom sem šla po stopnicah in počasi se je Taya premikala.Obrnila sem se nazaj in ji rekla: Kradljivka!Zakaj brskaš po tujih stvareh!Pa še moja bff več nisi!Ona je zletela po stonicah in starša porinila ven.Za seboj je pa zaloputnila z velikimi vrati.Začela sem jokati,saj sem bila zelo žalostna in huda na njo zraven še majčkeno potrta.
Moja mami Annie:

Tayina mami Megan:

27. december 2012
u108194
u108194
next(nova tuki<3333333pa fhool dobra zgodbica)
02. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg