Forum
Sicer že obstaja taka tema ki sm jo pravtako js napisala sam je bla dougočasna pa sm se odločla da napišem novo,zanimivejšo,zabavnejšo,napetejšo,...

TISTO KAR PIŠE NA ZADNJI STRANI KNJIGE:
Knjiga se gre o 16 letni Tari ki živi v dijaškem domu.Tam so tako punce kakor tudi fantje.Fantom je prepovedano it k puncam in obratno a brez vednosti mentorjev se dogaja prav to in še več.

boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. marec 2013
pa začnimo
✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈
"zbudi seeeeee!!!!","ne,no še malo",dump je poteglna obleko z mene in zvrnla sm se na tla."mašaaa,sovražim teee!!"sm zakričala na mojo sostanovalko in BFF mašo.z svojim kričanjem sem zbudila še meggi in rene.torej naj se nakratko predstavim:
sem tara west in živim v dijaškem domu kjer obiskujem eno šolo pač.v sobi sem z mojo BFF mašo in še z meggi in rene.smo neločljive prijateljice odkar smo pokradle vs denar iz šolske blagajne za društvo proti mučenju živali.

jaz:

14. marec 2013
nadljujem malo kasneje kr morm it u knižnico
14. marec 2013
i`m back
kaj novega?
ne??
no pol pa začnimo
14. marec 2013
maša:

tara:

meggi(edina blondinka):

14. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext !!!!!!!!!!!!!!
14. marec 2013
next !!!!!!!
14. marec 2013
nadaljujmo
"pa sej je sobota1"sm rekla ampak maša mi je odgovorila z preprostim"zajtrk!"
maša se je nato šla v kopalnico zrihtat tara in meggi pa sta bile tako smešne ko sta se presenečeno ozirale in zaspano spraševale kaj se dogaja.
14. marec 2013
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii <3333333333
14. marec 2013
hvalaaaaa ema da bereešš.srčke na ziiiid zate
14. marec 2013
nčč !!!! Lahko začneš brat ti mojo ?? BFF <3<3<3<3<3<3<3 !!!! =D se kliče !!
14. marec 2013
smeje sem jima pojasnjevala kaj se je zgodilo ko je potrkalo na vrata.5 minut smo se kregale katera gre odpret a si je neznanec očitno sam postregel.in vstopil je
"jaaaaassooooonn!!!!!!!!!!!!!"sm zakričala.jason je moj fant in čeprav je fantom in puncam prepovedano obiskovati nasproten spol.

jason:

14. marec 2013
okej zdej morm jt k me podijo doll !!! čawww btw: me daš pod prjatle ??
14. marec 2013
klikni če hočeš
14. marec 2013
sm te
14. marec 2013
stekla sem mu v objem in ga poljubila na usta,kmalu je ta "poljubček" prerasel v francoski poljub.poljub mi je vrnil in ko sva se končno odlepila drug od drugega me je pogledal s tako poželjivim pogledom da sm zardela."kako si lepaaa.danes je ob 23.00 žur pr elvinu.pridete?"je uprašau.elvin je tarin fant in največji žurer v d.domu."jaaa" smo zakričale v en glas."kaj ste mislne delat popoudne?"nas je uprašau in odgovorila sm mu da se gremo kopat.Kar naenkrat smo na hodniku zaslišali korake."o,shit!lionela je"sm rekla.lionella je predstavnica ravnatelja in je zadolžena za naše(od dijakov) nadzorovanje."jas,hoii u omaro"sm mu šepnila,pokimal je in se strpal v premajhno omaro.trenutek kasneje je potrkalo in vrata je odprla tista tečka."punce,je use v redu?"nas je uprašala z njenim zoprnim glaskom hkrati pa je pozorno bulla v našo sobo "ja" je rekla meggi in leona(lionela) jo je tako strogo premerila da je kar zardela."dobro!"je rekla in na srečo odšla.ko so se koraki na hodniku oddaljili sm potrkala jasonu naj pride vn.ko je prišel je na glavi imel tangice."jason ni čas za smeh,leona nas je skoraj zalotila.hitro pejdi"sem ga,ubošca,nadrla.hitro je šou na hodnik a tange je useeno spravu.kar naenkrat pa sem zaslišala krik.
................................................................................................................
kaj se je zgodilo?
nextam?
14. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg