Forum
hey,js sm zarja in bom pisala zgodbico o dekletu ki živi kot v raju nato pa nekoga spozna in vse se spremeni......

nevem no če bo uspešna ampak js bom pisala in tu sta še "copy-paste"

upam da boste brali in probala bom pisat kar se da slovnično kr je učasih res teško brat kr se ne razume

boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. februar 2013
no pa začnimo
19. februar 2013
živijo,jaz sem kristina l'ohal ampak vsi me kličejo kris. Sem stara 16 let in hodim na plesno akademijo .Ja,živim v new jerseyu in se imam za kr dobro plesalko.Moja mama jennifer l'ohal je pevka in igralka in živi v holywoodu z mojim očetom tomy ki je režiser. Tam sta se z mamo tudi spoznala.Bila sta še zelo mlada in oče je ravno naredil šolo in najdel je starega režiserja ki ga je uvajal v svet filmov ko je slednji umrl je njegov posel prevzel moj oče.Čez 2 leti je prišla mama,bila je zelo nadarjena in oče je v njej videl velik talent.To je povedal njej in še drugim članom snemalne ekipe.Med enim izmed filmov v katerem je mama igrala zlobno mačeho sta se napila in potem sta se opotekla do postelje.Potem verjetno veste kaj sledi....Toraj čez tri mesece je mamo začel bolet trebuh,in včasih je tudi bruhala.Vmes sta se z tatijem dobro spoznala in začela se je zveza.Ko sem se rodila sta se samo še poročila in postali smo ena velika srečna družina.Pri treh letih sem gledala nekakšno plesno oddajo in začela sem trenirati ples z najboljšo plesalko v holywoodu.Čez čas pri devetih letih se je začel kazati moj talent in ker je mama vedela da obožujem ples mi je za 11 rojstni dan povedala da me je vpisala na plesno akademijo.Prej so me učili ljudje iz holiwooda in bila sem res pametna in vse stvari sem razumela zelo hitro.Ko sem prišla na akademijo mi je bilo vse novo in tuje.Obravnavali so me kot navadno učenko kot vse ostale kar mi je bilo ušeč saj niso bili pristranski.POleg plesa smo imeli tudi francoščino,angleščino,matematiko in gospodinjstvo ter vsakodnevna predavanja o tem kaj naj jemo in kako naj se čuvamo.NA akademijo so hodili tudi fantje in..............
19. februar 2013

....................................................................................................................
je zazvonila budilka na kateri se je polnil moj iphone. mukoma sem ustala in pogledala na uro;5.30.Čez 1 uro in 30 imam trening. Odšla sem iz postelje do mojih copat na zajčke.

ogrnila sem si pravtako roza kopalni plašč

odracala sem v dnevno sobo kjer so me že čakale maja,alex,in patricija.Z njimi si delim sobo in smo se spoznale ko smo zgubljeno tavale po hodnikih in iskale učilnico gospodinjstva.Z alex sva se takoj zelo dobro spoprijatelile in sva tako postale najbolše prijatlce.Maja in patricija pa se poznata že od prej in sta tako samo še okrepile njuno prijateljstvo.Skupaj smo se odpravile do ogroooomne omare z oblekami.

odločila sem se da bom danes imela oblečeno rumeno majico brez rokavov in kratke raztrgane jeans hlačke.obula sem si udobne adidaske in s prijateljicami smo se odpravile na zajtrk.Jedle smo jagode s čokolodo,pile kavo in grizljale ržene koščke kruha.

potem smo odšle nazaj v sobo in se pripravile na trening.........
19. februar 2013
sicer ni nextov sam bom useno nadaljevala
21. februar 2013
jaz sem vzela mojo torbo z napisom i :12 dance. Noter sem spravila:roza dres in črne dance hlače,pa še jopco za vsak slučaj. vzela sem še čiste nogavice in se lepo napazala.

[img]http://img.fw1.biz/resize/149570/0106.1.jpg/120/150/0/[/img]

21. februar 2013
jaz:

21. februar 2013
jejjjj prva bralka!!!!

next!!!!!!!!!!
21. februar 2013
oooo hwala
21. februar 2013
skupaj z alex sva se odpravile na jutranje vaje in takoj ko smo prišle nas je nadrla da zamujamo čeprav je manjkalo še 15 min do začetka.Hitro smo hihitaje stekle v garderobo in se preoblekle.Prvo smo 1h30min delali klasiko torej ob drogu in še malo na parterju.Povadli smo piruete in glissate pa razne druge skokce.Potem smo meli 15min pavzo za spit vodo in pojest jabolko pol pa smo se razdelili v 2 skupini.Ena je 1h30min delala show dance druga pa je isti čas imela modern.Potem smo imeli skupaj še kondicijski trening kar sovražim najbolj od usega,še bolj od klasike.Najprej smo mogle 15min tečt in to po BALETNO.Pol smo mele za nardit 50 trebušnjakov in 30 MOŠKIH sklec.Potem smo delale raznoške in diagonalo.nato smo se skupini od prej zamenjali in delali ravno obratno.Obožujem modern dance in show.V tem sem tudi najboljša.ko plešem sprostim svoja čustva in takrat je odlično.IN tista ura in pol do kosila je tako hitro minila da smo se hitro spokale iz dvorane in kar oblečene stekle na kosilo,saj smo tako že navajeni.Za kosilo je bil zelenjavni riž in voda.Če si hotel si dobil še jabolko ali pomarančo.

Ni ravno okusno ampak baletke moramo paziti na svojo postavo.Ampak....naj bo to naša mala skrivnost........punce iz naše sobe se usak vikend nažremo hamburgerjev,sladkarij,pizze,coca-cole,ledenga čaja,in zrezkov da bi učitelje ki bi to vidli zadela kap.Saj pravila so vendar zato da se jih krši kajne??
ampak tu se zgodba šele začne......
21. februar 2013
naxtam?
21. februar 2013
?????
21. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg