Forum
u72006
u72006
Upam, da vm bo zgodbica všeč !
Če kdo ni razbral se imenuje: PRAVE SANJE!
Mogoče je začetk mau kratk, ker, ko sm šla dodalat slikce, se mi je vse zbrisal !
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Drinnnnnnn! Je zazvonila moja budilka. Oh, ne že spet ponedeljek. Kot megla sem se privlekla do kopalnice in sem se uščipnila, da preverim, če samo sanjam ali sem že budna. Na enkrat pa se zbudim v svoji topli pstelji.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No naj se vam predctavim:
Moje ime je Emma stara sem 15 let (no bom čez en mesec) imam tečno starejšo sestro in najboljšo BF!
Ime ji je Polly ima rjave skodrane lase in je v bistvu človek kot iz moje pravljice, kot da sem jo jaz ustvarila v bistvu je Polly popolna! Imam največjega sovražnika Danija, ki mi je pri 2 letih naredil brazgotino na levi roki. V bistvu ga sovražim že od rojstva je 3 leta starejši od mene in se vede kakor da je moja mama in najhuje je da ga moja prava mama spoštuje!!!!
Na enkrat pa se zbudim v svoji postelji...
Se zares odvlačim v kopalnico, umijem, pojem in odpravim v šolo. Na poti do šole si prepevam pesem, ki sem jo sama spesnila naslov je: Sovražim ponedeljke! Ko pa pridem do šole pa skoraj otrpnem tam so stale....

Polly:

Moja budilka:

po 3-5 nextih nextam

Ti je začetek všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. januar 2012
u72006
u72006
Emma:

10. januar 2012
u70062
u70062
Next♥
10. januar 2012
next
10. januar 2012
u72261
u72261
Next♥
11. januar 2012
next
11. januar 2012
u72006
u72006
Ty za nexte
Tale next je za ριxuʍøπ$†εƦ :З (ker je prva dala next)
Mau sm spremenila (množino v dvojino)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko pa pridem do šole pa skoraj otrpnem tam sta stali....
...naj bol tečni osebi na svetu seveda poleg Danija no tam sta stali DVOJČICI Žana in Ana V KOPALKAH?!? "A smo nekej pozabl, v tem primeru gotou! Hihihihihi!" sta mi skupej rekli "No če ne veš mamo športn dan in gremo plavat!"Je rekla žana in pol kokr češna na vrhu sladoleda al pa torte al pa pika na i se mi je že cela šola začela smejat to je zgledal tkole: "Hihihihi! Hahahahaha! Hohohohoho! Hehehe!" no vsi razn Anabelle je zlo sramežljiva, nosi očala, zobn aparat in je najpametnejša v razredu no čeprou ma men full lep ime! Vsi so se mi smejal celo moj SS (skrita simpatija)! Pol pa se je zgodil najhuj učiteljica mi je rekla, da ne bom mogla it zravn ker nimam kopalk! Pol pa me je Anabella rešila vis smo navajeni nost sam ene kopalke s sabo ampak ona je tok pametna, da si uzame dvoje kopalk in pomojem že veste kaj se zgodi pol itak Anabella mi posod kopalke in na bazenikh se usedm zravn Nejca mojge SS! Oh, hvala Bogu, da se mi je nasmehnla sreča, ker mava z Anabello isto številko!(oblačil) No moj trud z lepim telesom pa tud nou šou v nč ! Usedm se zravn Nika in sam uganete lohk kaj mi reče! Reče mi....
Ana leva Žana desna:

Anabella:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Povejte naprej za zgodbico če vm je ušeč, več k bo nextou večkrat bom nextala!
12. januar 2012
nexxt
12. januar 2012
next next next next cool zgodba
12. januar 2012
next!!
12. januar 2012
u72261
u72261
Next♥
P.S: Tnx za next!!!♥♥♥
12. januar 2012
u72006
u72006
Ty za vse nexte vrejtn jutr al pa pojutršnm nextam!
12. januar 2012
u60429
u60429
neext
12. januar 2012
u26059
u26059
next!!!!!!!!!!!!!!
12. januar 2012
u69389
u69389
next!! ♥♥
12. januar 2012
u72644
u72644
next
12. januar 2012
next
12. januar 2012
neeeext
12. januar 2012
nextj!
12. januar 2012
u72006
u72006
Huala za use nexte!
ta next je za paty99
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Reče mi... (N: Nejc E: Emma P: Polly)
...N:"lepe kopalke maš" E:"Ja na žalost niso moje" N:"No vse sen ti lepo poudarjo tvoje telo!" E:"Ja, ty!" N:"A ti je kej vroče?" E:"No mau že!" N:"A greva kej zaplavat?" E:"Ja lokh......" P: "EEEEEEmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!" E: "Kaj je Polly?" P: "Pridš mau sm?" N: "Sej kr pejt" E:"Res, res hvala!"
E:"Polly a veš kaj si zdele nardila?" P:"No to ni važn, a si vidla, da prodajajo "najin" sladoled!" E:"Nejc me je vprašu če bi šla zaplavat in ti to pokvarš zarad enga sladoleda?!?" P:"To ni en sladoled je najin sladoled!" E:"Krkol že je ta sladoled, si mi uničla plavanje z mojim SS-om!" P:"Nejc je SS?!?" E:"Se spomnš večera, ko sva šle pa ta sladoled?" P:"Ummm, je blo velik takih večerou!" E:"Tizga, z unim tvojim novim telefonom!" P:"Umm, JA JA JA!" E:"No tkrt sm ti povedala!" P:"No po pa steč k tvojmu SS-u sladoled lahk počaka!" E:"Ja to sm ti hotla povedat!!!"
N: "Si se zmenla?" E:"Ja, zdej greva pa lahk v uno vutlino v obliki ♥. Kaj pravš?" N:"Umm, jz sm za!"
E: "No še zmer ne vem če sanjam ampak zdi se mi, da!" N:"No jz nevem, kaj pravš če bi preverla?" in skor bi se zgodil ampak me je predramil zvok sirene to je zvok za odhod! O NE!!!
N: "Umm, čas za odhod, kaj pravš če bi se dubla jutr v parku na "tihi" klopci?" E:"Jz sm za!"......
No če se uščipnm upam, da se nom zbudla! 3,2,1 JESS TOOO NISM SE ZBUDLA!!!
---------------------------------------------------------------------------------------
upam da vm, je ušeč!
13. januar 2012
nexxt
13. januar 2012
neext
13. januar 2012
neext
13. januar 2012
u72644
u72644
nneexxtt!!
13. januar 2012