Forum
Zgodba guvori o eni psički, k ji ena punca use zaupa.. Enkrat pa še preveč. Zgodba bo mela bedn začetk tko de naprej bo pa kul.

Moje ime je Katarina, Katra. Imam pskičko Leno, ki jo imam zelo rada in ji vse zaupam. Nikoli nič ne izda in mi prsluhne. Me poliže, ko sem žalostna in bla bla bla.. Lena je bila ubogi Škotski ovčar v \"sirotišnici\" in bila je mladič. Vzeli smo jo. Zdaj zelo lepo skrbim zanjo... Nekega dne zjutraj pa Lena..

Ti je ušeč.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. junij 2010
leži pred mojo sobo in miži. Nisem vedela, ali je mrtva,bolna ali samo spi. Šla sem po brata Tima in mu povedala od konca do kraja, vse. Ker je imel že izpit za avto naju je peljal k veterinarju. Leni sem povedala čisto vse, kar se mi dogaja, ko se takole vede. Zdaj me pobruha. To pa je zahvala.! Pri veterinarju izvemm, da je Lena breja. Mladiči! pa saj tega nisem pričakovala. K meni pride prijateljica Kanja, ki je iz Irske. Povem ji, da je Lena breja in bo imela čez 2dni mladiče. Greva k njej, a so...
04. junij 2010
nadaljuj!
04. junij 2010
u21780
u21780
To je pa mal resničn... Lenoo smo miii dal de jo jeee tist Ring al kar kul že je naskoču.. Pa pol bojo itaqq mladiči..
05. junij 2010
mladički že zunaj.! Z Kanjo pogledava spole in pokličeva Žano, mojo sestro iz osmega razreda. Žana ni navdušena, a gre vseeno po mami. Mami to pove Lenini prejšni skrbnici, ki je tudi presednica te pasme in ji pove, da njena izgubljena psička iz zavetišča ima mladičë! Ta skrbnica Darja ni navdušena, saj...
05. junij 2010
u84321
u84321
next
08. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg