Zdravo, moje ime je Ailin in izgledam kot normalna najstnica a imam ogromno skrivnost. Rada imam starejše moške. Vse se je začelo, ko je nekega dne na naš dovoz pripeljal črn bmw iz katerega je izstopil postavni prijatelj mojega očeta. Joj kako je bil privlačen. Imela sem šele 4 leta in bilo me je tako strah, da sem se kar za kavč skrila a od tedaj mi on ne gre iz moje glave. Pomislite že 14 let je od tega pa ga še nisem prebolela. No sedaj bi bila najina ljubezen končno legalna, a kaj ko niti enega očesa vrgel name. Zanj sem bila navadna šmrklja. Bila sem obupana. Vse bi naredila, da bi očeta vsaj vprašal kako mi je ime, ali če je vse v redu z menoj. Zato sem na moj instagram začela objavljati depresivne quote pod imenom atijeva_priceska. Imate en poskus, da uganite, zakaj sem si nastavila tako ime. Saj ne rečem, profil je uspel ampak še vedno sem čutila praznino, ki bi jo zapolnil samo očetov prijatelj Luka.
Želite da z zgodbo nadaljujem? Rabim 5 nextov
08. avgust 2018
Omg! To se me je tako dotaklino, da so mi kar tekle solze! To je umetnost! Next Next Next Next Next
08. avgust 2018
Vsa zahvala gre za super punco . Breskvica ❤️ Da lahko nadaljujem z mojo super zgodbo Prava ljubezen. Če želite izvedeti ali je resnična ali ne bom tokrat od vas zahtevala 10 nextov. Torej nadaljujmo z zgodbico... Nekega dne, ko sem bila sama doma je nepričakovano prišel Luka. Bila sem zelo presenečena. Takoj sem mu povedala, da mojega očeta ni doma, a odvrnil mi je, da ni prišel zaradi njega, ampak zaradi mene. Moje srce je divje razbijalo v mojih prsih, bila sem zmedena a vznemirjena naenkrat. Začela sva se divje poljubljati in odvekla sem ga v mojo sobo. Začel mi je odpenjati srajco, ki sem jo kupila v H&Mju in kmalu po tem sem ugotovila, da je to vse kar rabim. Sploh ni bilo treba ničesar pojasnjevati ali se meniti. Vse je bilo tako spontano in osvobodljivo. Osupljivo. Vse kar sem si želela. Pri meni je ostal še cel teden, dokler nista domov prišla moja starša. Bil je najboljši teden mojega življenja. Z Luko sva sklenila, da se nisva še pripravljena razkriti najinim staršem. Počakala bova na najin trenutek...
08. avgust 2018
Oh ta Luka pa obvlada! Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
08. avgust 2018
Wow . Breskvica ❤️ razturaš! In ja, Luka zares obvlada...
Minelo je nekaj tednov, mogoče mesecev in staršema je bilo jasno, da se z nekom videvam in uživam, a ker sta uvidevna, me prav nič nista povpraševala. Z Luko sva se končno razkrila najinim staršem. Sprva nista najbolj odobravala najinega razmerja, a jima je situacijo olajšala moja neskončna sreča. Le nekaj let po tem sva se z Luko poročila. Poroka je bila super, medeni tedni pa še bolj. Otroke sva izdelovala, takrat ko sva lahko in res, čez nekaj tednov sem ugotovila, da sem noseča z trojčki. A to naju z Luko seveda ni ustavilo, pred najino neskončno ljubeznijo... Če želite izvedeti kaj več o najinem poporodnem življenju, bi prosila za 15 nextov
08. avgust 2018
Prihajajo majhni Lukci. Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
08. avgust 2018
Ja . Breskvica ❤️ in majhne Ailinice. No, če sem natančna majhen Lukec in majhni Ailinici. Veliko ljudi pravi, da se tvoje sex življenje po porodu ustavi, a jaz se ne bi strinjala. Vsaj v najinem primeru. Zaradi najinih pridnih otrok, sva si jih želela še več. Joooj kako sem uživala na vrhu. Njegov malček je bil precej dolg in neboleč, zato je bil super zame. Zato imam raje starejše moške. Rodila sem še 7 otrok. Priznam, težko jih je bilo vzgajati, delati pa prav nič, in zato, ker užitek ne more biti užitek, če uporabljaš kondom, sem si vstavila nekaj v svojo luknjico. Kakorkoli vse za dober užitek. Aneja, Angelika, Ajla, Anaja, Aida, Akari, Lev, Liam, Loki in Li so bili najboljši otroci na svetu. Za 20 nextov napišem kaj se je zgodilo, ko so otroci odšli v srednjo šolo.
08. avgust 2018
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
08. avgust 2018
. Breskvica ❤️ me nikoli ne pusti na cedilu, hvala ti.
Ko je vseh mojih 10 otrok odšlo v srednjo šolo, se z Luko nisva več tako dobro razumela. Oba sva vedela, da se nama ločitev vse bolj bliža. Veliko sem molila, da bi se najino razmerje izboljšalo. Hodila sem k vsaki nedeljski maši in še kdaj vmes, ko sem le lahko. A se najin odnos ni prav nič izboljšal. Nekega dne sem pri maši opazila, da je prišel maševat nov duhovnik. Bil je zelo starejši od mene, a kot veste, me privlačijo malce starejši. Morala sem izvedeti njegovo ime. Pa sem ga. Ime mu je bilo Bugenhagen. Bil mi je zelo všeč. To sem celo zaupala najstarejši hčeri Akiri. Samo ona je razumela take reči in je bila pravzaprav kot moja najboljša prijateljica. Vse sva si lahko zaupali, no vsaj jaz sem ji, zanjo nevem točno. Svetovala mi je, naj moram nekaj ukreniti. Saj je zakon z Luko tako rekoč že propadel. Povedala mi je, da si zaslužim biti srečna, ravno tako kot sem bila, ko sem začela z Luko. Njen nasvet mi je bil zelo po godu in verjetno je imela celo prav glede tega. Ampak nisem vedela, kako se do njega približati. Če želite izvedeti več rabim 25 nextov.
08. avgust 2018
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
08. avgust 2018
Next Next Next Next Next
08. avgust 2018
Next! Next! Next! Next!
08. avgust 2018
Hvala . Breskvica ❤️ in rosie1, ki se nam je pridružila ravno pri finalu.
Bil je ravno božični čas, ki je, če še ne veste čas spovedi, torej sem se opogumila in stopila v spovednico Bugenhagna. Izpovedala sem mu vse, on pa ni imel nič zanimivega za dodati. Ugotovila sem, da je brez pomena. Z zlomljenim srcem sem se odpravila do klopi, kjer bom sedela med mašo. A bila sem pozorna na Bugenhagna in iz njegove spovednice ni prišel on temveč prejšnji duhovnik! Bila sem zgrožena. Duhovnik je Bugenhagnu seveda vse povedal, tudi če ne bi smel, saj bi bil lahko ob službo. Bugenhagen me je gledal celo mašo. Najraje bi izstopila iz cerkve, a preprosto nisem mogla. Na koncu maše je Bugenhagen prišel do mene in sva se pogovorila. Izpovedal mi je svoja resnična čustva. Bila sem presrečna. Le nekaj mesecev po tem “incidentu” je zapustil cerkev in se odločil za življenje z menoj. Najini medeni tedni so bili šele nekaj! Bolj romantični kot Lukčevi a vseeno zelo spolni. Užival je, saj ni bil potešen že dolgo časa. V najinem zakonu sem rodila še 10 otrok, Beti, Berto, Bibo, Beo, Aja, Ana, Alexa, Aleksandra, Andreja in Aleša. Z Bugenhagnom bova sigurno živela srečno do konca svojih dni saj je pravi družinski tip! Kdo bi si mislil?!...
Vam je bila zgodba všeč? Pod komentarje mi napišite tudi, če želite, da napišem še kakšno. Posebna zahvala gre . Breskvici ❤️, ki me je spodbujala tudi v najtežjih časih. Se vidimo še kaj
- Vaša • C H E R R Y •
08. avgust 2018
Hvala tudi tebi rosie1 in White apple, ki je prej nisem opazila!
08. avgust 2018
Upam, da bo tudi drugi del
08. avgust 2018
ja napiši še več krajših zgodbic
09. avgust 2018
. Breskvica ❤️ in White apple bom še premislila...
09. avgust 2018
Prosim prosim prosim to je najbolsa zgodba na celem forumu
09. avgust 2018
. Breskvica ❤️ omajgad hvalatiii
09. avgust 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg