Forum
Hey!

Sem 14-letna punca iz Ljubljane. Imam bratca (10 let) in sestrico (5 let). Zelo veliko sem razmišljala o ljubezni in veliko fantov me "obožuje." Redno pišem tudi dnevnik in imam veliko prijateljev. Ampak jaz se preprosto ne morem odločiti za enega, ker imam še težave iz preteklosti ...

Moja zgodbica bo torej govorila o "sanjskem fantu," ki mi je zlomil srce in življenjem, ki sem ga živela do takrat in po tistem. Moj namen je predvsem to, da se iz te zgodbice nekaj naučite, kajti sama sem se iz te izkušnje veliko in lahko o sebi povem: vedno poskušam uživati v življenju in se ne pustim presenetiti slabim stvarem. Za vsako stvar, ki jo naredim, imam tudi svoj razlog. To velja za vse v življenju, razen za ljubezen.

Uporabila bom druga imena in tudi slike bodo izmišljene.
jaz - Julia (J)
moja bff - Rosy (R)
mami (M)
oči (O)
bratec - Emmet (E)
sestrica - Stella (S)
moja velika ljubezen in preteklosti - Dorian (D)

vmes se bodo pojavljali tudi drugi prijatelji, s katerimi se dobro razumem in seveda pogovori s simpatičnimi fanti, ki so se zanimali zame (takrat bom tudi navedla njihova imena)
Upam, da jo boste brali in ob branju tudi uživali.

06. maj 2011
Jutri začnem pisat, nexti in komentarji dobrodošli

Ne bo vam žal, če boste prebrali mojo zgodbico
06. maj 2011
zgleda zakon, piši naprej
06. maj 2011
Dnevnik sem začela pisati v sedmem razredu. Vse je teklo tako lepo in brez težav. Pozabila sem povedati, da treniram tenis in igram klavir. Želim si igrati tudi kitare. Če bi imela možnost, bi odpotovala v Ameriko in tam postala filmska igralka. Tako bi uresničila svoje sanje, mogoče pa bi začela tudi peti ali se ukvarjati z modo.

Skratka, pisala sem dnevnik ... Eden od sošolcev, ime mu je bilo Nathaniel, vsi pa so ga klicali Nate, mi je bil všeč že od vrtca, kamor sva tudi hodila skupaj. Prvič sem dobila občutek, da sem zaljubljena. Opazila sem, da me je večkrat pogledal tako skrivnostno in se mi sladko nasmihal. Tudi pogovarjala sva se veliko. Tako je minil cel sedmi razred in postala sva odlična prijatelja. Ste mislili, da sva kar začela hoditi kaj? Ne, ni bilo tako. Vse se je odvijalo počasi, korak naprej pa se je zgodil v osmem razredu, ko me je nekega dne povabil v kino gledat neko romantično komedijo, ki sem si jo tudi sama želela ogledati ...
06. maj 2011
pa še slikce, da si boste lažji predstavljal:

Julia:

http://www.google.si/imgres?imgurl=http://sweetstars.net/wp-content/uploads/2010/07/Selena-Gomez-Ramona-And-Beezus2.jpg&imgrefurl=http://sweetstars.net/selena-gomez-live-like-theres-no-tomorrow/&usg=__4wJ9xxkXKk9JSWL0Hg4ZQCJCWSE=&h=641&w=525&sz=175&hl=sl&start=45&zoom=1&tbnid=XgcUNGApCbwipM:&tbnh=133&tbnw=109&ei=lkvETYCQHpKz8QO5zNDKAw&prev=/search%3Fq%3Dselena%2Bgomez%26um%3D1%26hl%3Dsl%26sa%3DN%26biw%3D1278%26bih%3D906%26tbm%3Disch0%2C500&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=129&vpy=524&dur=408&hovh=226&hovw=185&tx=93&ty=137&page=2&ndsp=40&ved=1t:429,r:8,5&biw=1278&bih=906
06. maj 2011
oh sorry ne dela slikca :/
06. maj 2011
u glavnem, jutr nadaljujem ...
06. maj 2011
Dobila sva se v Koloseju in najin pogovor je potekal približno takole:

N: Hey!
J: Oj!
N: Kako si?
J: Pa uredu, ti?
N: Tut dobr. Sej karte že mava.
J: Jp, greva po kokice pa drink?
N: Ja, js plačam.
J: Ok.

... in sva šla v dvorano. Med inserti sem lahko čutila njegov pogled na svojem telesu in film se je kmalu začel. Res je bil dober in kokic sploh nisem mogla jesti. Očitno jih ni mogel tudi on, ker sva po koncu filma odvrgla na pol polno kartonko s kokicami. Potem pa ...

N: Bi šla v meka?
J:Ja sure (seveda).

(v meku):
N: Kaj boš?
J: Samo en vanilijev šejk.
N: A res ne bi kej druzga?
J: Ne no kul je. Tenks!
N: Okej, kr used se, bom prnesu.

in sm se šla usest ...
07. maj 2011
Ko je naročil in plačal, je vzel v roke moj šejk in še svoje naročilo in se odpravil proti meni. Naenkrat pa mu je zdrsnilo in vse je zletelo po tleh. Najbrž bi se takrat najrajši ugreznil v zemljo ampak rekla sem da naj ne skrbi zaradi tega. Vztrajal je, da mi gre še po en šejk in končno sem se strinjala. Ko sva sedela, sem se spomnila nekega smešnega dogodka in se začela smejati (potiho seveda). Mislil je, da se smejem njemu in me vprašal kaj je smešno. Nisva se prav dosti pogovarjala, ker nisem vedela kako naj začnem pogovor. Imela sem občutek, da mu je bilo zelo nerodno in ni vedel kaj naj naredi. Končno sva popila in pojedla in se počasi odpravila. Njegova mami naju je peljala domov.

Doma me na srečo niso zasliševali in sem lahko šla mirno spat.
07. maj 2011
Naslednji dan v šoli sva se pogovarjala o filmu in še vedno se mi je zdelo, da mi želi nekaj povedati, a si ne upa. Po pouku pa ...

Ko sem prišla domov, je zapiskal telefon ...
Pogledala sem in na ekrančku je pisalo: Novo sporočilo od: Nate. Prebrala sem ga in pisalo je:

Hej! Res mi je blo fajn u kinu s tabo. Ampak mislm da sm zamudu pou filma, ker sm te skos gledu. I love you.

Oh, kako lepo, sem pomislila. Zakaj bi se določil ravno zame? Saj je še veliko privlačnih punc, tudi v našem razredu nekaj. Zanimivo, pa ravno on, ko je tudi meni všeč. Odpisala sem:

Tud men je blo fajn. Love u
07. maj 2011
Očitno pa je mislil zelo resno, saj je potem takoj prispelo novo sporočilo in napisal je:

K sm napisu I love you sm mislu resno. A bo hodila z mano?
07. maj 2011
A bi** hodila z mano?

Nisem vedela kaj naj mu odpišem. Po eni strani se mi je zdelo super, ker sem bila prvič zares zaljubljena in se mi je posrečilo, da je tudi on enako čutil, po drugi strani pa se mi ni zdelo pravično, da sva bila še pred pol ure skupaj v šoli in mi ni mogel tega povedati. Po kratkem premisleku sem odpisala: Ja ;*
07. maj 2011
Minil je vikend in dobila sem še kar nekaj sporočil. Prišel pa je ponedeljek in celo jutro, dokler nisem prišla v šolo, sem razmišljala kako bo potekal dan v šoli, ko se bova videla.
Ko sem ga zagledala, se mi je nasmehnil, ni pa me niti objel, niti poljubil. Nisem želela hiteti, da mu ne bi bilo prijetno, zato sem mu vrnila nasmeh in ga pozdravila. Med poukom se ni zgodilo nič takšnega, ko pa je bilo konec ...
07. maj 2011
u46153
u46153
next
07. maj 2011
... sva skupaj šla domov. Živi namreč zelo blizu. Do doma imava približno 15 minut in po petih minutah me je prijel za roko. Pogledala sem ga in upala, da naju ne bo videl kdo, ki bi povedal mojim staršem, saj tega nisem želela. Vse je bilo tako nenavadno, ves čas sem mislila le na to, da ne bom kaj naredila narobe. Kmalu sva prišla do točke, kjer sva se razšla in držal me je za roko - še vedno. Potem sem čakala kaj bo naredil on pa je rekel samo: Rad te imam in sva šla vsak svojo pot. Doma sem najprej pomislila kaj sem naredila narobe ...
07. maj 2011
Ampak ni se mi zdelo smiselno, da bi ga to vprašala ali mu kaj omenila. Verjemite, to je bila napaka, kar se je pokazalo že naslednji dan. V šoli je bil namreč ves čas poleg mene in počasi mi je šlo na živce. Nisem se mogla normalno pogovarjati s prijateljicami in sem mu čez nekaj časa rekla: Saj ne rabiš biti ves čas ob meni, rada te imam ampak lahko si s svojimi prijatelji. Morda je bilo malce bolje ampak kasneje je šlo iz dneva v dan na slabše. Sproti sem vse povedala tudi Rosy in ona mi je rekla: Če je on tisti, s katerim želiš biti, potem vztrajaj. Nekaj časa sem res, potem pa je prišlo do nečesa, kar se mi je zdelo višek vsega!
07. maj 2011
S šolo smo šli na tabor in tudi pred učiteljicami se je obnašal tako, kot če bi bila ves čas sama. Že ostalim mojim prijateljem je šel na živce, kaj šele meni. Počasi sem mislila, da se bom ugreznila v zemljo. Ko sem se začela držati malce bolj stran od njega, oziroma sem Rosy prosila, da je ob meni, ko smo si ogledovali nekaj, je bil videti zelo žalosten in je hodil sam. Zakaj za vraga, sem pomislila, ni s svojimi prijatelji???
07. maj 2011
Ko smo prišli nazaj v dom, v katerem smo bivali, sem začutila, da me neznosno boli glava. Ah, saj ni nič, sem pomislila in se ulegla na posteljo, ter brala revijo. Kmalu se je začel pogovor:

R: Hej, kaj je s tabo?
J: Mah, glava me boli ful.
R: A grem po učitlco, mogoče si bolana?
J: Ne, sej kul, uredu sm.
R: Resno no, čist bleda si.

in sem dobila toplomer, ki je pokazal, da imam vročino 39°

R: O boga, a boš šla domov?
J: NE! Nočm domov, ker se gremo jutr kopat na bazen. Tega ne morm zamudit!
R: Ja, sej res, to bi blo škoda.
J: Sej greš lohka vn, ne rabš bit kle z mano. Usaj ti užiwej, še zame, če js ne morm.
R: Ok, ti pa počivi, da boš pol mal bolš. Ti bom probala zrihtat kšn aspirin. Čaw
J: Tenks, čau!

... in je šla. Šok pa je sledil šele zvečer ...
07. maj 2011
Rosy je prišla k meni v sobo in mi povedala nekaj, česar nisem niti najmanj pričakovala.

R: Ej, veš kwa sm zvedla zdele!
J: Kaj, povej hitr?
R: Nate se hoče pogovort s tabo ... reku mi je če si jezna na njega pa zakaj se nočš nč družt z njim. Misl, da ti ni več ušeč. Resno se morš pogovort z njim.
J: KAJ?? Ampak sej sm SKOOS z njim! More mi mal pustit dihat, mislm halo!
R: Ja se strinjam sam newem no, rajš se pogovorta pa povej mu pač, kaj te mot.
J: Reč mu nej pride sm plis.
R: OK.

Kmalu je Nate prišel v sobo in se usedel k meni na posteljo. Zaskrbljeno me je pogledal in rekel: Rosy, greš lahko mal vn prosm? In je šla ...
07. maj 2011
N: Kaj je narobe?
J: Nč ni narobe. Zakaj?
N: Ja tko, ful se čudn obnašaš.
J: Ja bolana sm, kaj pa nej bi delala?
N: Ja ne vem sam tko se mi zdi, k da nočš bit z mano.
J: Če ne bi hotla bit s tabo, bi ti to rekla.
N: Aha.

Potem je šel ven iz sobe in vedela sem, da sem vse "zasrala." Seveda mu nisem mogla po pravici povedati, da mi gre na živce, ker je ves čas ob meni in se vede kot majhen otrok in bi ga najrajši kar pustila, čeprav sem še kako dobro vedela, da bi bilo to edino prav, saj tako on ne bi imel lažnega upanja v sebi, jaz pa bi pri sebi razčistila, kaj je tisto kar res želim.
07. maj 2011
Ko smo pojedli večerjo, sva se skupaj z Rosy odpravili proti sobi, ko je prišel Nate in me prijel za roko. Rosy sem namignila naj gre naprej in naju pusti sama.

N: Oprosti, ne vem več kaj nej nardim.
J: Sej je uredu Nate, zakaj pa mislš da bi mogu kej narest?
N: Ja ne vem, tko bedno mi je use skp.
J: Ja, tut men ampak kaj čš.
N: A bi šla pol mau kasnej na en sprehod kle ukol?

Spet sem dobila tisti občutek. Če mu rečem ne, bo bil prepričan, da nočem več imeti opravka z njim. Kaj zdaj?

J: Lej, z veseljem bi šla, res! Ampak se ful slabo počutm in mislm da bo bolš, če grem gor ležat.
N: Aja okej. Škoda ...

Ko sem videla njegov žalosten izraz na obrazu, me je kar zabolelo ampak nisem si mogla kaj, takrat je bilo to tako. Če bi imela priložnost to sceno ponoviti, bi se vsekakor drugače izšlo.
07. maj 2011
V sobi sem se pogovorila z Rosy in ni vedela, kaj naj mi svetuje. Sama sem potem še več tednov nekako prenašala vse skupaj in enkrat sem se odločila narediti konec.

Nisem več čutila tistega, kot na začetku in vedno bolj sem imela občutek, da nisva za skupaj. Ves čas je bil ljubosumen in se ni želel niti za sekundo odmakniti od mene, skoraj prepovedal mi je, da bi se družila z drugimi in motilo ga je prav vse!

Ker me je vprašal preko sporočila, sem se odločila storiti enako, ko mi nekega dne prekipelo.

V sms sporočilu sem napisala:

Hey! Res ne vem kaj ti ni jasn ampak js mam tega dost! Človek sm, tko k ti in mam pravico do svobode in do tega, da se odločam s kom se bom družla. Ne vem zakaj je to zate tak problem ampak tko ne gre več. Konec je!
07. maj 2011
Skratka, hodila sva približno 3 mesece in najbolj težko je bilo prenašati to, da sva bila dejansko tako dobra prijatelja, zaradi tega, ker sva postala par in se potem razšla, pa se po tistem nisva več niti pogledala. Vsak dan sem ga gledala, kako je živel naprej in se ni dosti brigal za to, meni pa je bilo težko in pogosto tudi nerodno, ker sva bila sošolca in sva še zdaj. Na srečo sva se do konca osmega razreda nekako pobotala in se zdaj normalno pogovarjava, ampak je bilo kar težko.
07. maj 2011
Tako, to je bila moja prva ljubezen (nikoli me ni uspel poljubiti) in mislila sem si: Življenje gre naprej. In je res šlo. Kmalu sem se zelo lepo ujela s "sošolcem" iz paralelke, ki je bil z mano v skupini (ang, mat, slo). Veliko sva se pogovarjala in dejansko sem mu lahko zaupala vse. Spet sem pomislila, kako dobra prijatelja sva! Dejstvo pa je, da mi nikoli ni bil zares vše ...
07. maj 2011
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nextiiiiiiiiiiiiiiii js sm itak za cajto a veš ko sm tole noua pa ne nejdem useh zgodb mam pa srečo da sm našva tto zgodbo pa da ti povem da je coooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll tak da nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
17. maj 2011
neeeeeext
18. maj 2011
nextttttttttttt
18. maj 2011
hvala usem..nextam takoj ko bom lahko )
02. junij 2011
neext!!
02. junij 2011
Skratka..ta sošolec iz paralelke je bil takšne vrste, da je ves čas želel biti zunaj. Kadarkoli je imel vsaj malo časa je želel da bi bila skupaj. Zelo lepo, da mu je bilo toliko do tega da bi čas preživljala skupaj, vendar vedno pač nisem imela časa...
02. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg