Forum
Fawn
Fawn

Ležala je v travi in naglo vdihovala in izdihovala pozen poletni zrak. Zenice njeneh motnih oči so se počasi ožale in po licih so ji tekle solze. V tistih nekaj najbolj peklenskih trenutkih njenega življenja se ji je za kratek čas zazdelo, da ne obstaja, ostala je le kruta resnica, ki jo je razžirala v prsih. Vse stene, ki jih je zgradila okoli sebe so se podrle. Ostalaje le ona. Ona in dejstva s katerimi se bo zdaj mogla naučiti živeti.

Emily nikoli ni poznala svojih staršev, njene nakasnejše spomine povezuje z majhno sirotišnico nad vasico katere se prav tako ne spomninja. Vsak dan z nova prenaša okolje v katerega jo je privedla usoda, a kmalu se izkaže, da njeno poslanstvo ni samo preživeti svojega otroštva ujeta za stenami stare sirotišnice. V njej se skriva več, veliko več...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Okej tole je moja prva tema tukaj in zdaj, ko sem povedala za kaj se gre bom postavila še nekaj pravil:

➳ Oglašuješ lahko samo, če ti jaz prej dovolim,
➳ Ne smetit

Pa še tole: Vsa imena, prostori in te stvari o izmišljeni. Zgodba nima nobene povezave z nobeno osebo ali lokacijo.

Upam, da bo kdo bral samo, (če bom) bom objavljala približno 1x do 2x tedensko, odvistno od tega kako bom pri volji.
3x next in objavim prvi del.

In jah no to je zaenkrat vse, če te kaj zanima vprašaj.
03. marec 2018
Next. ful dober začetek
04. marec 2018
Neext se strinjam z Ann.
04. marec 2018
neexttttt
04. marec 2018
Next!
04. marec 2018
nextie *____*
04. marec 2018
Svete Pomaranče