Forum
u151143
u151143
Začela bom pisati bolj kratko zgodbico, ki jo bo pripovedovala v 1. osebi Tanja, 9 letno dekle, ki je živelo v slabem okolju. Zgodba nima nič z mano, le zgodba je, ker zelo rada pišem! Upam, da jih bo kaj nextalo, da bom začela pisat
16. september 2013
u151143
u151143
Pardon - ni nujno da bo živela v slabem okolju. A TO BO ZELO KRATKA PRAVLJICA OZIROMA ZGODBA
16. september 2013
u145629
u145629
neextt
16. september 2013
nekst
16. september 2013
next
16. september 2013
u151143
u151143
pozabite na 'obnovico', zgodbe-popolnoma drugače bo še dva nexta prosim
16. september 2013
u145629
u145629
nexxttt
16. september 2013
u151143
u151143
POZABITE. Ne bom pisala. Pišem knjigo. In bom dokončala raje tisto OPROSTITE ZA TROŠENJE ČASA. Lahko si pa pogledaste moj drug forum
16. september 2013
u145629
u145629
okej
16. september 2013
u145629
u145629
drgač pa komej čakm n tvojo knjigo!!!
16. september 2013
u151143
u151143
če bo ratlo <3
16. september 2013
nekšt
16. september 2013
u151143
u151143
Ok ju3 bom začela...
16. september 2013
u151143
u151143
1. Kratko poglavje
Pripoveduje Tatjana, stara 12 let.
*******************************************************************************************************************
Kaj je narobe s temi ljudmi? Kar ne morem verjeti, da sem ena izmed njih! Raje bi bila žival. Ptica na primer. Poletela bi lahko kamor koli bi želela. A, ne - lovec bi me ustrlil.. Potem pa bi bila rada metulj... Metuljev lovec ne postrli. Hm... No vse bi bila raje kot ena izmed ljudi, saj so najbolj patetična bitja na svetu. Vse vidijo samo slabo in čeprav imajo pred seboj kot nekakšen raj, so depresivni. Ne razumem. Sem še premajhna? Moja sestra je le dve leti starejša od mene, pa je nekaj depresivna že cel čas. VSE IMA, vse kar hoče. Moram izvedeti, le zakaj so taki ljudje? Vprašala bom mamo. Mogoče ve vse odgovore.
****************************************************************************************************************
Nimam časa, da bi pisala danes zato bom nadaljevala jutri
17. september 2013
u145629
u145629
neexttttt!!
17. september 2013
next
17. september 2013
u151143
u151143
2. Kratko poglavje
*******************************************************************************************************************
"Premajhna si, da bi razumela. Še nimaš težav, a to ne pomeni, da jih ne boš imela. Upam, da jih ne boš, ampak vsakega človeka enkrat doleti problem, ki mu uniči dan in postane živčen in se znaša nad drugimi," je bil mamin odgovor. Še vedno ne razumem. Pa kaj, če sem majhna! Sploh nisem! Stara sem 12 let! To je veliko! Jooooj, že veliko problemov sem imela, a kaj, ko jaz gledam lepo pozitivno...
***************************************************************************************************************
3. Poglavje

***************************************************************************************************************
Zdaj pa prav vse razumem! Vse! Vse! Najraje bi se vrgla z stolpa!
"Vem, da se nikoli nismo najbolje razumele. Nikoli nisem razumela zakaj si bila vedno tako slabe volje. Ko sem pa videla pismo, ki si ga napisala.. Preden si odšla, me je stisnilo pri srcu in v tistem trenutku sem te želela objeti in potolaži, ter ti reči 'Rada te imam'. Prepozno je in nemogoče. Zdaj objemam te lahko le še v sanjah... Pogrešala te bom in najraje te mam. Zame si še vedno tu, Lucija. Vem, da me varuješ," je bil moj govor na pogrebu, moje sestre, ki je tri dni nazaj odšla z te Zemlje. Njena smrt mi je strla srce. Rada sem jo imela... Kljub vsemu, kar mi je naredila, mi je pomenila veliko. Zakaj nisem jaz mrtva, namesto nje! Veliko me je naučila, ko sem bila manjša!
Njeno poslovilno pismo, kdo je vedel, da je poslovilno, je pustila na omarici pred njeno sobo. Ko jo je mama zjutraj želela zbuditi, je na omarici zagledala pismo in ga prebrala. Strah jo je bilo, potila se je in jokala. V upanju, da je to samo ena izmed šal (čeprav se Lucija ni nikoli šalila), je vstopila v sobo in prebudila mene, ki naj bi bila naslednja za bujenje, z njenim krikom. Hitro sem odhitela tja, iz kamor je krik prihajal. Zagledala sem jo... Mamo in v naročju je imela Lucijo. Mrtvo. Obesila se je... Meni ne bi uspelo tega izpeljati tako kot je ona naredila. Mama nama je (meni in očetu) razložila vse, pokazala pismo in jokaje rekla: "Zakaj!!" Ko sem brala pismo, so se mi ulile solze... Pisalo je:
"Prvo vprašanje bo zakaj, mama. Kajne?! Ja. Zato ti bom povedala. Nesrečna sem. Imam tebe, očeta in Tati, a vseeno sem nesrečna. Imam hišo, obleke, hrano in vodo, a sem vseeno nesrečna. Imela sem fanta.. En mesec nazaj sva se razšla... Izmislil si je grozne stvari o meni in to širil okoli. Kakšen slab človek, kajne? Vsi so me zasovražili... Bila sem izdana, poklapana, zasovražena. Bilo je toliko skrivnosti, zaradi katerih vam nisem tega povedala in se pogovorila z vami. Preprosto nisem močna, zato... Vedite, rada vas imam, najraje! Ste edini ljudje na katere sem v svojem življenju lahko računala. Zapuščam vas... Nisem dovolj močna za vse to breme. Varujem vas z nebes, če pridem tja. Adijo."
Še vedno se jočem. Vsi v šoli so kar naenkrat žalostni, češ, da: "Tako nam je žal.." Pa ravno tile so jo vedno zafrkavali. Kako tega nikdar nisem opazila!!!!!!!!!!!! Vedno se mi je zdelo, da ima prijateljice. Kako sem bedasta! Budala jaz! Sovražim se... Vsi me pomilujejo, češ da saj bo in vse bo v redu... "Imaš nas," so celo rekli na naši šoli. Figo imam, jaz hočem Lucijo nazaj.
In vem, kako jo bom dobila.
****************************************************************************************************************
18. september 2013
u145629
u145629
OMG!!!!! NNNNNNEEEEEXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTT
18. september 2013
u151143
u151143
Sicer ne dobim veliko nextov, a bom vseeno pisala za te dve oziroma 1 ki mi nextajo Hvala vam <3 Jutri napišem 4. poglavje, podobno tretjemu (po dolžini)
18. september 2013
u151143
u151143
4. poglavje
Še vedno jo pogrešam... Srce se mi je razblinilo na 548943728964382453287 majhnih koščkov, ki jih bom imenovala srčni atomi, saj ti koščki so počasi že nedeljivi. Grozno se počutim, na bruhanje mi gre... Vsi me pomilujejo, a kaj ko ne pomaga!? Prav nič!!
Ni je več, nikoli več ne bo prišla... Tako pravijo. A jaz verjamem, bog ve zakaj, da bo prišla nazaj. Nekako bo. Vem, da bo.
Danes je bil v šoli preprost dan... Nič mi ni bilo treba delati, samo zato, ker 'baje nisem še v redu'. Kdaj bom pa bila? Svoje sestre nisem prenesla in vedno sem hotela, da bi že odšla od doma. Zdaj pa je odšla TJA. Drugam, daleč stran. Kako bi vzela tiste besede nazaj. Tako sem jo imela rada kljub vsemu. Pogrešam jo. Zelo.

Maščevala se bom. Mislim, da je to to. Moram izvedeti, kdo je tisti fant, ki si ji je izmislil grde govorice o moji preljubi pokojni sestri. Seveda bodo bili tiho vsi, saj jim je groooooznoooo žal. PREJ BI IMELI RAZMIŠLJATI. JOJ. Sovražim jih iz dnaaaaaa srca.
Spet sem prebrala sestrino poslovilno pismo. POSLOVILNO
Spet me je zajel val solza in mislila sem, da me bo globoko potunkal, zadušil in ubil še mene. Pravzaprav ne bi bilo slabo... Odšla bi k njej.
Torej moja bodoča naloga je - IZVEDETI KDO JE TISTI KRETEN IN DRUGI TER IZVEDETI VSE PODROBNOSTI TER SE MAŠČEVATI. SOVRAŽIM JIH. SOVRAŽIM GA. SOVRAŽIM VSE. SAMO ŠE TEBE IMAM RADA LUCIJA. POGREŠAM TE.
19. september 2013
u145629
u145629
neeeexxtttt!!!
19. september 2013
u151143
u151143
Hvala eni bralki <3

Nebom pisala 1 teden potem pa spet!! Obetajo se dogodivščine maščevanj in raziskav a ni nujno, da se bo to zgodilo!
20. september 2013
next
20. september 2013
u151143
u151143
5. poglavje
*******************************************************************************************************************Razmišljala sem kako dobiti vse podrobnosti in informacije. Šla sem do 'NAJBOLJŠE' Lucijine prijateljice ali tako rečeno - najboljše hinavke. Pustila jo je samo, ko jo je najbolj potrebovala, pustila jo je samo, da si še sebi ne bi očrnila imena. Sovražim jo! Pa vedno sem jo imela rada.

Nekaj novih podrobnosti pa imam. Veliko mi je povedala. Šla sem do nje in jo vprašala o vsem podrobno. Najbolj me je zanimalo kaj si je ta fant izmislil o njej. Najin pogovor je potekal takole: [

"1. Kaj si je ta fant izmislil o njej? To je vse kar sem uspela izvedeti - kdo je sploh začel. Torej - kaj?" Odgovorila je: "Izmislil si je, da jo je pustil samo zato, ker je v njenem dnevniku (ker mu ga je dala za brati) napisala, da saj ga ima rada, a je spala z petimi fanti še prej kot z njim in, da on je prav zanič v tem. Pisalo naj bi tudi, da pameti sploh nima, saj ga je zadnjič vprašala neko vprašanje in ni vedel zakaj se gre. Skratka naj bi pisala take čudne, nesramne in nespodobne stvari o ljudeh. O LJUDEH. Torej si je izmislil, kaj je napisala o njej, njem in njih. Tako so jo vsi klicali hinavka, ko jim je pa stokrat povedala, da to ni res. Tudi jaz sem mu verjela... Namreč enkrat mi je povedala, da piše dnevnik in je bolje, da ga nihče ne vidi. Začela se je smejati. Grozno mi je bilo pri srcu in takoj sem se pridružila drugim ljudem
28. september 2013
u151143
u151143
kako so jo opravljali.
Drugič naprej! Oprostite samo mi je objavilo :/
V vsakem poglavju bo nekaj glede tega spraševanja. Zgodba kako se je to sploh vse zgodilo. Stay turned.
28. september 2013
u151143
u151143
Nič nextov ampak bom vseeno
6. poglavje
"Nisem ji več zaupala, zato sem jo tudi jaz žalila. Postala je depresivna in žalostna. Žal mi je za vse, čeprav še vedno verjamem tistemu fantu." Takrat sem jo grdo pogledala in ji rekla: "Pa kaj ti je!" Začela sem govoriti resnico: "Najprej na povem, da je ta fant baraba!! Dnevnik je o nečem prav drugem! Prebrala sem ga. Stokrat. Pisalo je v koliko fantov je bila zaljubljena, njene sanje in domišlije, vse prav nekaj drugega kot je bilo v resnici. Naj ti povem, da je noter napisala tudi, da z fantom ne bo spala do 21. leta. In tega se je držala. Dnevnika ni pisala ravno ne vem koliko veliko naj pa povem, da je tega fanta (NE OMENI IMENA) imela neskončno rada, vse mu je zaupala, le enkrat jo je vprašal če bi imela spolne odnose in je rekla NE. Zato je to naredil. Sram naj ga bo. Takrat se je njen dnevnik spremenil v depresivno knjigo... "VSI ME SOVRAŽIJO" je pisalo noter. "ZARADI STVARI, KI SPLOH NI RESNIČNA!!!" Na papirju se vidi solze.
Torej zdaj mi povej kdo je ta fant?!
In kako si se mu drznila verjeti. "
"Bala sem se, da bom postala taka kot ona - zasovražena. Saj bi isto ti naredila... Rekla bi, da ni tvoja sestra. Zagotovo..."
DALA SEM JI KLOFUTO. TO SI JE ZASLUŽILA. KATASTROFA !
Povedala sem ji kar ji gre: " A si zmešana? Seveda, da si ! Da bi jaz to rekla! Mar sem hinavka kot ti? Že nisi bila prava prijateljica da si to naredila. Sram te bodi da si mi to rekla! TOREJ KDO JE TA FANT," sem jo vsa jezna spraševala.
"Matic L.," je rekla.
Takrat sem jo začudeno pogledala.
Zdej pa dokler ne bo 3 nextov nebom pisala.
29. september 2013
u145629
u145629
next next next next next next next next!!!!!!! dovolj?
30. september 2013
u151143
u151143
haha zdej res če mi ne bo treh različnih končam Hvala drgac moji redni bralki<3
01. oktober 2013
next
01. oktober 2013
u151143
u151143
- Nebom več pisala. Hvala Punk-Rock Queen in še posebaj FREEDOM... <3 -
Adijo <3
05. oktober 2013