Forum
kms
Ok, z wons.srm piševe neko zgodbico "fanfiction" sprejemava predloge pa vse pa če hoče bit kdo notr nej pod komentarji pove...
05. februar 2014
ja piševa jaaa
12. februar 2014
napiš ti prvo poglavje:::
jaz bom drugo itd
12. februar 2014
kms
Bil je prvi dan srednje šole in bila sem nova, čisto vsemu. Ko sem vstopila v šolo sem takoj opazila kako so bili moji novi "sošolci" razdeljeni po skupinah, imeli smo:
-emote
-popularne
-piflarje
-wannabe popularne
-športnike
-ter tisto ostalo skupino ki ni spadal nikamor
Že na začetku sem vedela kam spadam med ostale ali lonerje.
12. februar 2014
kms
aja.... 2 komentarja za naslednga
12. februar 2014
kms
ok neee
14. februar 2014
next ! :*
14. februar 2014
kms
14. februar 2014
neeexttt za ubistvu nobenga
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Brezveze se mi je zdelo da bi se usedla me popularce zato sem pač šla do lonerjev in se tam usedla zraven ene punce z zobnim aparatom in z mišjo rjavimi lasmi. Mislim glupo ane v devetem klasu sem bla med popularci zdej pa med lonerji. Mislim a resno??? No veš kaj se bom privadila. Sej par punc pr lonerjih zgleda zelo prijaznih. Navsezadnje saj bom bila v tej srednji šoli samo 4 leta. HAHAHA. Res zelo malo. Ja zelo rada sem sarkastična to je bil v devetem klasu nekako moj prepoznavni znak. Ampak to zdaj delam zelo manj ker sem zaradi sarkazma izgubila frenda. Sploh ne bom razglabljala o tem zdaj tukaj.

Med poukom je bilo zelo zabavno nekako saj so bili 'hecarji'- (moj izraz ) zabavni no full so se zafrkaval iz učitlce in nam se je zdel tok smešen. NIč drugega se ni zgodilo do 13.00 ko se je končal pouk. No, videla sem enga hot tipčka po imenu Anže Jarc. Ima sinjo modre oči in karamelno rjave lase. BICEPSI so waw. No ubistvu si sam predstavljam njegove bicepse. Bil je pa še en fant bom rekla fant ker je bil bolj nevem umirjen ne obkrožen z dekleti kot on. Za tega fanta nevem imena. Ta fant ima temno rjave lase in zelene oči. Ima pa še dva frenda ki spominjata na Rona Wesleya saj imata ginger lase in en ima dobesedno črn plašč mislim dobesedno.

Vem da je šele prvi dan ampk se mi zdi da že vse poznam. Nekaj deklet na videz poznamsaj sem jih videla na iformativnem dnevu.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
okej no to je moj prvi next
kratek je in površen bo drugič bolje
aja pa sory za mixsanje časov
14. februar 2014
kms
full se mi da pisat tko da upam da bo dost dougo poglavje

No pač bil je konc pouka in komi čakala sm da pridm domov zrd tega ker se mi nč ni dal delat sam vseen sm mogla it še na kosilo.

Vzela sem svoj pladen na katermu so bli: pomara. sok, solata, jabolko, hamburger in krompirček. Zdravo res. Usedla sem se za mizo ob smetnjakih dokler me ni poklicala h sebi ena izmed popularnihpunc. Full sm bla začudena.

Tej punci je blo ime Heidi.
Bla je najpopularnejša na šoli. Zraven je mela še tri "podložnice".
Uprašala me je če sem nova, jst sm samo prikimala in se nasmehnila.
Potem je pohvalila mojo barvo las ki je bila naravno blond las ter me uprašala če je naravna. Probala je ustvarit pogovor, ampak sm jst nekak vse ne glih zanikala ampak nism ustvarjala dod. pogovora. Rekla mi je še če bi se usedla zraven in sem se.

*Po šoli*

Šla sem iz šole vsa vesela ko sem videla kako ta Anže Jarc pretepa enega nerda. Zadrla sm se da neha. Potem je nehu me pogledu z najbol zastrašujočim pogledom ter samo plunil na nerda, ter odšel. Nerd je pobral svoj ruzak se mi zahvalil ter stekel stran.

*Ko sem prišla domov*

Vsedla sem se za mizo ter odprla zvezke. D.N. sem delala do štirih oz. eno uro, potem pa sem dobila SMS.

OD 067935466 (neznana številka)
: Juri se dobimo po šoli xxx :*

A kdo ve kdo je bil? Še jst nevem haha
14. februar 2014
u140626
u140626
next
ful dobra zgodba
15. februar 2014
u140626
u140626
aja mislim da je bila Heidi
15. februar 2014
next
16. februar 2014
okej vse se mi je zbrisalo tako da boste še čakale do vikenda!!!!!!!!!!!!
24. februar 2014
nexttt !
06. marec 2014
men noče napisat dolzga nexta tud če kopiram!!!! in bo šla ta temu nekam dol...

15. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg