Forum
no zdeii se bom še jst poskusla u pisanju zgodbic... moja zgodbica bo bl kratka in večina u knižnem jeziku ( prekleti slovar...)
pisla bom u prvi osebi tko da....

a napišm???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. september 2010
u24232
u24232
dej
23. september 2010
Ok, dej, najbrž bo zanimivo, naslov je kar vabljiv...
23. september 2010
no bom kar začela...
23. september 2010
zbudila sem se v bolniški sobi, spominjala pa se nisem čisto ničesar. kmalu se je ob meni pojavil teo "ej judje zbudila se je!" k postelji je pritekla mama in odrinila tea "ljubica si v redu?" "ja ... mislim... kaj se je zgodilo?" mama se je od veselja zjokala zato je nadaljeval teo " zbiu te je avto." "mene ?..." "ja , v komi si bila točno en mesec, zlomljene pa nisi imela niti ene kost!" "zbiu me je avto in imam samo nekaj modric?" "točno" je z nasmehom potrdil. šele takrat sem opazila da mame ni več. "kje je mama?" ozrl se je okoli "ne vem najbrž je šla... dobro grem tudi jaz bay " je še rekel in me poljubil na čelo. takoj ko je zaprl vrata se je v sobi pojvil tip star približno tokl ko jaz in se zlobno smejal. "kdo za vraga si?" sem ga ogorčeno uprašala nasmešek se mu je še bolj razlegel na obrazu "nekdo ki ti bo zagrenil življenje!"
NEXT???
23. september 2010
no deite en par komentarju no...
23. september 2010
... bom pisla nprej jutr bb
23. september 2010
next, cool
23. september 2010
tip je tako hitro kot se je bojavil tudi izginil, hotela sem zakričati a je krik zastal v grlu. tisti tenutek se je v sobo vrnil teo "hey lil..."ko je videl moj bled obraz je vprašal "si v redu izgledaš kot bi videla..." ni mogel dokončati ker sem ga prekinila " duha... ja..." začudeno je postal potem pa nadaljeval " kakor koli, zdravnik je rekel da lahko greš domv danes..." zavzdihnila sem "ne spomnim se prav dobro... kdaj me je zbil avto?" "če misliš vpašati če si zamudila novoletne počitnice ja , si zato boš šla kar nazaj v šolo," zastokala sem " a sem dobila kaj daril?" "ooooooo seveda naj več... ko pridemo domov ti pokažem,"
ko sm se z lepim avtom pripeljali pred ogromno hišo (kaj hočem če smo bogati?) sem takoj skočila na svež zrak . zmrazilo me je, a bolje to kot zadušljiva bolniška sobica...
"greva noter?" me je vprašal teo in mi podal roko. skomignila sem z rameni " zakaj pa ne?" z roko v rroki sva vstopila v ogromno hišo, doma ni bilo nikogar, tudi sluškinjam je mama dala prosto. razgledala sem se po hladnem prostoru in se stresla. teo me je objel "te zebe?" "ja ... kako pa izgleda?" zasmejal se je "kot da te zebe... malo grem pogledat... saj te lahko ustim samo?" "ja ti kar pojdi," ko je izginil skozi vrata se je pred mano spet pojavil tip iz bolniške sobe "živjo se me spomniš? saj veš, jaz sem tisi ki ti bo zagrenil življeneje," po mojem strmečem pogledu in široko razprtimi očmi je vedel kaj si mislim. glasno se je zasmejal "torj se me spomniš... kdo je pa tisto?" me je vprašal " brat,
prijatelj?... fant?"nisem vedela kaj drugega narediti kot pgrabiti vaz jo zalučati vanj in zakričati:" pusti me pri miru!" vaza je zletela preprosto skozenj rezko se je zasmejal in iginil, jaz pa sem se sesedla na tla in zajokala. v sobo je planil teo prvo skočil k meni, se prepričal, da nisem poškodovana potem pa je preveril vsak kotiček sobe " si v redu? kaj se je zgodilo?" bila sem tiho in se samo stisnila k njemu, razumel je da o tem nočem govoriti. poljubil me je na čelo. dokler ni prišla mama me ni pustil same niti za sekundo...
NEXT???
24. september 2010
ja
24. september 2010
u8763
u8763
naprej
24. september 2010
eh... bom pisla kar npreiii kr nimm kei delt
24. september 2010
ko je domov prišla mama, me je takoj poslala spat(ura je bla 10).
zaspala sem takoj a me je tlačila mora. bila sem v beli sobi bila je čisto prazna in ni imela vrat ali oken. spet se je pojavil tip iz bolniške sobe "živjo kako si?" me je skoraj ljubeče vprašal "kaj hočeš?" sem siknila vanj. "ah nič kaj takega..." sploh mu nisem pustila dikončati "izgini!!!!!!" sem se zadrla zlobno se je zasmejal "tukaj nisi glavna ti," spet sem se zadrla "pusti me pri miru!!!" "zakaj pa?" me je s sladkim nasmehom vprašal. šlo mi je na jok " kaj sem ti sploh naredila?" "ti? ti nič! vsi živi!!!!!" ko je to rekel je njegov nasmeh izginil "zakaj pa se spravljaš name?" bila sem na robu solz njegov nasmeh pa se je spet pojavil. " ker me vidiš in ker verjameš da obstajam," skomignil je z rameni " seveda bi lahko samo premikal stvari po tvoji hiši in ti nagnal strah v kosti... ampak tako je bolje. ne?" " spizdi!!"sem se zadrla in skočila proti njemu še preden sem bila v njegovi bližini je izginil, in potopila sem se v navaden spanec brez sanj...
NEXT???
25. september 2010
bo keii komentarjev... če ne bom kar nadaljevala k mi j dc...
25. september 2010
zbudila me je budilka ob 6.30. oblekla sem se se počesala in umila zobe... zajtrk sem kar spstila. na rame sm vrgla torbo in se odpravila v šolo (peš ker mama misli da je tako bolj zdravo... čeprav sem bila 1mesec u komi... ) na poti nisem srečala nikogar šele ko sem prišla v šolo so me takoj zasipali z vrašanji. hitro sem se prebila med njimi do garderobe in se preobula in odpravila v razred (prvo uro smo imeli razredno) . kmalu za tem se je razred začel zapolnjevati, nihče me ni vprašal ničesar več ( HVALA BOGU!!!). učiteljica je povedala dobro novico da sem se vrnila... kot da ni bilo zadosti očitno. učiteljica je šla po neke liste. takoj ko je prišla skozi vrata se je nekdo oglasil " ej a vidiš kakšnega duha?" po razredu se je razlegel smeh... kako ve? še teu nisem povedala. ker sem bila tiho je nadaljeval: " se ti je po nesreči malo zmešalo?" sladko sem se mu nasmehnila in mirno rekla: " ne tebi pa se je če ne boš zdaj utihnil..." izzvala sem glasen uuu na srečo pa je v tem trenutku v razred stopila učiteljica in timu preprečila nadaljno zmerjanje. drugo uro smo imeli matematiko, ker sem sedela v zadnji vrsti in sem na daleč slabo videla sem v torbo segla po očalih. ko sem si jih nadela se zmazek na tabli ni popravil, črke in številke so se samo še bolj mešale. kar naenkrat je na tabli obstal napis:" nikjer nisi varna!" pomežiknila sem in napis je izginil " kaj za vraga ?" sem šepnila in vse oči v razrdu so se uprle vame...
NEXT???
26. september 2010
ma zkaii novben n bere???
26. september 2010
pa to je carsko NEXT
26. september 2010
"prosim?" je vprašala učiteljica. hitro sem ošinila račun na tabli in nekaj izračunala v glavi "hmm... mislila sem reči 15..." učiteljica se je nasmehnila "pravilno!!! bravo." takoj sem si oddahnila. ostanka puka ne bom niti opisovala ( ista dogočasna šola...). ko sem se odpravljala domov je za mano pritekla tia... nikoli se nisva marali ko je imela priložnost je o meni razširila grdo govorico. " kaj je res? " me je zadihano vprašala " če je res kaj?" " res vidiš duhove?" mislila sem ji odgovoriti naj me pusti pri miru a me je prekinila "jaz tudi!" "poglej če je to..." "ne ni resnično ne lažem" pred nos mi je pomolila listek s telefonsko " jutri me pokliči... vem da bi rada izvedela kar nekaj stvari..." potem je stekla proš. listek sem spravila v žep in se odpravila v ulico ( krajšnica) kmalu sem za seboj zaslišala glasove " hey lil..." ozrla sem se in...
NEXT???
27. september 2010
deiite no neii gdu piše komente...
27. september 2010
u6488
u6488
next!!!
27. september 2010
ehh... itaq j dc tko d bom kar nprej pisla...
27. september 2010
pričakovala sem duha ampak videla sem samo leovo bando (leo je bil 1 leto starjš ko jaz in se je duružil z mojema sošolcema timom in tomom- dvojčka... že večkrat so se spravli name... zgleda da ne vejo da se na punco ne spodobi sprvlt...) "živjo leo..." bil je še kar srčkan... "hey slišal sem da vidiš duhove... bi lahko poklicala mojo babico?"planil je v smeh. bila sem tiho in tuhtala kaj naj rečemzato je nadaljeval " zakaj pa ne bi poklicala kar svojega očeta in mu povedala kako žalostna si ker je umrl..." takrat mi je prekipelo skočila sem nanj in ga podrla na tla. prijela sem ga za ovratnik " reči, reči še enkarat! kar daj če si upaš!" samo pričakujoče je pogledal proti timu in tomu in rekel:" bo kaj? malo pomoči tukaj!" vsak me je zgrabil za eno roko. "izpustite me!!!!" sem se zadrla in začela brcati okoli sebe...
NEXT???
27. september 2010
u26313
u26313
Neeeext!! Izpustite mee!!! xD
28. september 2010
leo se je nekaj mojim brcam izmaknil, potem pa eno zabranil. nagnil se je čisto k meni in me pogledal z zlobnim nasmeškom "kaj boš pa zdaj?" me je zadovoljno vprašal. "to !!!" sem rekla in sprožila svoje noge njega pa je vrglo po tleh. tim in tom še vedno nista popustila.leo se je nekaj časa pobiral jaz ba sem še vedno brcala okoli sebe. kar naenkrat je v roki stiskal gromozanski nož, otrpnila sem. bolečin sem se bala, nisem jih prenašala!!! "waw zdaj pa nisi več tako poguna a?" s pogledom sem tiho sledila nožu. "saj ne bi rada da poškodujem tvoj lep obrazek? ne?" končno sem se zbudila iz otopelosti in iz ust mi je ušel predorljiv krik. tim mi je čez usta takoj potisnil roko. leo je malo dvignil mojo majco da se je pojavil popek, malce nad njim je naredil tanko in dolgo zarezo. takrat mi je prekipelo, tima sem ugriznila kolikor sem mogla ( kar je blo hudo!!!). "prekleta kurba!" se je zadrl in me izpustil, med njimi je zavladala zmeda, leo se je ovedel prvi. usekal me je tako da sm se opotekla nazaj in se prijla za lice. " hey!" sem zaslišala še tretjo osebo...
NEXT???
28. september 2010
kko imjo usi tolk komentarju jst pa nit enga ne???
29. september 2010
... glejte... jst bom pisla tut če n boste neč komentirli...
29. september 2010
obrnila sem se in zagledala jerryja teovega najolšega prijatelja. nekaj časa je stal potem pa se je pognal proti nam. leo tom in tim so začeli teči kolikor so mogli jerry pa se je ustavil pri meni." si v redu?" pokimala sem.za njim sem zagledla duha... po nekaj trenutkih je izginil "prosim ne povej teu!" sem rekla in pogledala proti njemu. "sry sem njegov najbolši prijatelj..." zavzdihnila sem... zdaj bo teo mislil da sem čisto nesposobna. "grem domov" sem rekla in stekla domov.
takoj ko sem končala nalogo (mama je bila še v službi...) je pozvonilo.... pri vratih je bil teo...wiiiiii! takoj ko je odprl vrata sem rekla " vidim duhove!" "vem... sem slišal..." "pa verjameš?" "vse to je lahko samo posledica stresa..." "kakšnega stresa? en mesec sem bila v komi!" "no saj to... morda zaradi kome..." "misliš da sem nora?" oči je na široko razprl " ne seveda ne!! kaj ti pa je da tako noriš? a lahko vstopim?" umaknila sem se mu da je lahko vstopil. " če mi ne boš zaupal..." težko mi je šlo z jezika"ne moreva biti skupaj..." za njim sem zagledala andyja ( duha... kasneje se mi je predstavil) vse ga je očitno zelo zabavalo... najbrž ker sem bila na robu joka. to je opazil tudi teo " hej ne joči" je rekel in me objel, andy se je še vedno smejal " bomo videli kaj bo naredil ko me bo on videl..." nism razumela kako to misli, on pa je izginil in se čez nekaj časa spet pojavil. zaslutila sem da zdaj ne bo samo nedolžno stal " teo..." sem tiho rekla " za tabo je!" obrnil se je obraz se mu je zmračil " prekleti!!!" je zaklel in se pognal protin andyju...
NEXT???
29. september 2010
u19580
u19580
next!
29. september 2010
u19580
u19580
ful kul
29. september 2010
takoj ko se je teo dotaknil andyja je ta izginil, teo je pristal na tleh in malo stresel z glavo. pobral se je in se napotil k meni, na ustih mu je tlel nadležen nasmešek in vnjegovih očeh je bilo nekaj drugače- bile so prazne. stekla sem v kuhinjo in pograbila ogromen nož. namerila sem ga proti teu/andyju " ne približuj se!" sem se zadrla on pa se je še vedno smehljal. nekaj časa sva strmela drug v drugega potem pa je spet stresel z glavo. prvo je pogledal proti meni potem pa še nožu ki sem ga stiskala v roki. " kaj pa je?" me v je vprašal. še vedno sem v rokah stiskala nož. prijel se je za glavo saj se je očitno spomnil kaj se je zgodilo. " hey pomiri sem jaz sem!" je pomirjujoče rekel in me objel. nož mi je zdrsnil iz rok in zarožljal po tleh, vrnila sem mu objem. " videl si ga!" sem rekla " videl si ga, nisem zmešana!" " prav imaš, videl sem ga. in ne bom pustil da te rani!" za njem se je pojavil andy in mirno rekel " bomo še videli" potem je izginil, jaz pa sem se še bolj prižela k teu...
NEXT???
30. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg