Forum
u101643
u101643
Zbudila sm se v lepo dopoldansko jutro.Šla sm v kopalnico in si uredila frizuro potem pa si še na obraz nanesla make-up.Po stopnicah sm odkorakala čisto počasi.Šla sm v dnevno in se usedla na kavč.Moja mami je kar priletela v dnevno in mi zakričala "Jessie,čez dve uri morš bit že na letališču!!" Oshit sm si mislna!Hitr sm se šla preoblečt in zdivjala na hodnik kjer me je že čakala mami s koučki v rokah.Z avtom sva šle na letališče.Že so klicali potnike za polet v London.Z mami sva se kake pol ure poslavljale nato pa sm že morala iti.Mami sm še zaklicala "Pokličm te k pridm drgač pa vidva se čez 1let! ".
Ko sm oddala koučke sm odšla v neko kavarno.Naročila sm kavo ter čez okno opazovala letala.Spet so poklicali potnike za polet v London,da se ukrcamo pri uhodu 3.Uzela sm osebno prtljago ter se odpravila na letalo.Usedla sm se na sedež zravn okna ter pogledala vn.Zravn mene sta se usedla dva fanta.Živjo sm ju pozdravila.Odzdravila sta in me uprašala če bom šla prvič v London.Ja pa vidva. Sm ju uprašala.Ne že parkrat sva šla k sorodnikom pa prjatlom k živijo v Londonu.Poleg tega kako ti je ime midva sva Alex pa Justin.Js sm pa Kristy.Lepo da smo se spoznali.Sm odgovorila.Kdaj pa boš pršla nazaj v Z.D.A?Čez 1let.No ubistvu ne bom samo v Londonu.Potovala bom še po drugih mestih in državah v Evropi.Aha pol to pomen da se šolaš doma?Ja no mislm ne ravn doma ker potujm po svetu.Sm jima rekla.No zdej pa morm na wc.OK.Sta rekla.Ko sm pršla iz wc-ja sta onadva že spala.Nekako sm se prerilina do ojega sedeža potem pa sm še js zaspala.Zbudila sm se ko smo pristajali.Čez okno sm opazovala London.Čez 15,min smo že bili na letališču.Z objamom sm se poslovila od Alexa in Justina,nato pa odhitela do taxijev.Kam me je uprašu voznik.Pristanišče Sea.Tako sm se veselila kom bom prišla na križarko.Vzela sm kovčke ter odšla v veliko stavbo.Ko sm oddala kovčke sm se odpravila še na križarko.Na križarki sem dobila ključe od sobe potem pa sm odšla na palubo ter opazovala okolico.Nato sm odšla do sobe in pred vrati so me že čakali moji kovčki.Zazdelo se mi je da pred nasprotno sobo vidim enak kovček kot ga imam jaz.A me to ni preveč brigalo saj so kovčki tako dobro označeni da se nemorejo kartako izgubiti.Soba je bila zelo lepa a maloprostorna.Odločila sm se da bom vse obleke prestavla v omaro in ko sm odprla kovček sm si samo mislila: kovčki,dobro označeni ja pa kaj še!
Iz kovčka so skočile same moške stvari in obleke.Vse stvari so bile dragocene kot so naprmer Ipad touch...Kaj šele znamke oblačil!Takoj sm vedela da ta kovček spada v nasprotno sobo zato sm odprla vrata sobe a pri nasprotnjih vratih ni bilo niti enega kovčka več.Potrkala sm na vrata a mi nihče ni odprl.Žalostno sm se odpravila na palubo in se naslonila na ograjo.Malo sm pogledala po pristanišču potem pa zagledala same oboževalke 1D.S plakati so kričale po pristanišču medtem ko so jih varnostniki skušali zadržati.Ampak kako saj ni skupina 1D na tej ladji.Izmed vseh 900 Ladji so izbrali ravno to in to ob istem času!Jaz osebno ne poslušam muske od 1D ampak kdajpakdaj pa że.Odločila sm se da grem v sobo in jo raziščem.Našla sm mini-bar,hladilnik,sef,rešilne jopiče in si jih malo za zabavo nataknila na glavo.Ko sm vse raziskala sm se usedla zraven kovčka.Ker sm zelo radovedna sm malo pobrskala po kovčku.Našla sm ogromno stvari ,nato pa le zaprla kovček.In ko sm ga zaprla sm na zdrgi našla tist listk k je gor neposan ima pa priimk,...če se ti kovčk slučajno zgubi.Pogledala sm ime in pisalo je...
-------------------------------------------------------------------------------------
Kaj mislte kaj je blo napisan?
Next?
28. julij 2012
u101643
u101643
Napisan ime*
29. julij 2012
next
29. julij 2012
u101643
u101643
Ipod touch*