Forum
Hei!
Pisala bom zgodbo o mojem najlubšem potovanju v Avstraliji!
___________________________________________________________________________________________

Sem Maša in rada potujem. Nekega dne pa prav na moj 16. RD prinese mami bon za letalo. Potovala boš v Avstralijo. V sidney. Kdaj? Čez pet dni. Ah!! Čisto sem bila vesela, ker bom dejansko prvič v Avstraliji. Skakala sem od veselja, jokala sem od sreče...vse po malem! Teta Sara in stric Uroš sta mi kupila radio, da mi v Avstraliji ne bo dolgčas. Dedi Drago in babi Zinka sta mi prinesla oblekce da bom lahko uživala! Rada imam potovanja! 3 nexte
23. april 2014
tri nexte
23. april 2014
Next
23. april 2014
Next
23. april 2014
Next
23. april 2014
Čeprav si za začetek dala tri nexte bom nadaljevala!
_____________________________________________________________________________________

Stric Andrej mi je prinesel prstan (pa ne poročni). Moj fant mi je prinesel ogrlico. Na zabavi je bila Lara, Maša, Katja, Kaja, Natalja, Nika, Janja, Anina, Klara, Vita, Maša, Eva, Nina, bili so še fantje kot recimo moj 1-letni sestrič. Zgleda fl lepi poglejte:

To je pri 4. tednih. A ni lušn? Spala sem nemiro in zjutraj se že spakirala u petih minutah. Morala sem peljati mojega psa Mikija na sprehod, zraven pa se je umešala mačka Lili. Ko sem prišla domov sem se dobila z Laro, Klaro in Anino. Vita je bolj za košarko ostale pa so na RD-ju govorile grde besede o nas. Šle smo se rolat od Dolenje vasi do Kranja pa nazaj. Ni daleč. Ko smo pršle so še prišle mal k men na obisk pol je pa pršu sestrič pa so šle. Do večera je bil pr men in jaz sem ga sama z mojim fantom peljala na sprehod. Sara in Uroš sta povedala, da se bota poročila saj sta že stara skoraj 30 let (Sara je 26, Uroš pa 29). Bila sem zeloooo vesela!!! 2 nexta
23. april 2014
UUU kak je lep next nujno
24. april 2014
Next
24. april 2014
Zdej bom pa še pustila nekomu drugmu
25. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg