Forum
u150732
u150732
"Ljubica konec se bliža, konec!" Sem rekla svoji petletni hčerki Sarah. "Zakaj?" Me je vprašala potiho. Jaz sem spustila samo eno solzo in jo hitro povlekla v klet. "Zato, ker je tvoj očka zelo, zelo hud!" Seveda ni vedela kakšna nevarnost je njen očka. Njen očka je namreč serijski morilec, ki lovi tudi naju. Z eno besedo psihopat. Ko sem se prepričala, da je odšel sem Sarah spravila v avto in jo privezala z varnostnim pasom. Hotela sem vžgati avto ampak se ni hotel. "Pa ravno zdaj!" Potiho sem zaklela, nato pa sem zaslišala tekanje. Seveda on je bil! Moj brat Harry, ki se je ravno vrnil iz turneje. "Harry!" Sem se zadrla in on me je videl vso krvavo. Saj me je moj mož porezal in skoraj ubil. Pritekel je do avta in me zaskrbljeno pogledal. "Spet Matt?" Je vprašal saj je bilo Matt ime mojemu možu. Pokimala sem in solza mi je spolzela po licu. Matt me je posilil in tako sem dobila Sarah. Še zmeraj se spominjam tiste bolečine in vsega tega. Hitro smo zbežali v Harryjev avto in se odpeljali. Odpeljali smo se neznano kam. Sarah je zaspala v mojem naročju, medtem ko je Harry vozil. No zdaj se vam lahko predstavim. Sem Jenny Jonson in stara sem 20 let. Še kar mi je žal, da za fanta nisem vzela koga drugega. V mislih imam enega iz boybanda iz Harryjeve skupine. One direction ali kako se že imenujemo.Eh pa saj sem si življenje tako ali pa tako že dovolj zagrenila. Kaj mi bo razmišljanje o novi ljubezni, če pa je Matt še na prostosti?
18. september 2013
u150732
u150732
Kar naenkrat me je preslepila svetloba. "Kaj za vraga?" Sem rekla med tem, ko sem si pokrivala oči z rokami. "Kje je Harry?!" Sem rekla živčno, ko sem videla, da v sedežu ni Harryja. Isti čas sem hotela pogledati Sarah, ampak ni je bilo. "Kaj za vraga?" Sem rekla še enkrat. Svetloba se mi je še, kar prebliževala. Kar naenkrat pa zaslišim glas. "Emm Jenny si vredu?" Ko si roke dam z oči vidim, da sploh nisem v avtu. "Kje sem?! Kdo si ti?! Kaj se tu dogaja?!" Sem začela panično skakati po stanovanju in se dreti. "Emm udarila si se v glavo in si Jenny Jason. Jaz sem Harry tvoj majhen bratec!" Namehne se mi jaz pa se pogledam. "AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!" Sem zakričala in stekla do ogledala. "Pomiri se." Priteče do mene Harry. "Kako se naj pomirim če sem taka?!" "Kakšna? Saj si vredu!! "Ne, ne, ne to se ne dogaja! Živim v letu 2013 in sem stara 20 let in ne 10!!" Harry se je zasmejal do solz. Jezno sem ga pogledala in razmišljala kaj naj naredim.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Se je Jenny res samo udarila v glavo ali je res potovala skozi čas?
Kako se vam zdi?
NEXT?
20. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg