Forum
nekoč sej ne vem kdaj... čakte mal drgač je blo. no tkole enkrat sem šla... eh ne šla sem večkrat. tkole zdej pa dost! skratka bil je teden poln presenečenj in tko k ponavad sm se zbudila zlo zgodi in šla na net. rada brskam po internetu. aja moje ime je ana-marija in stara sm 15 let in imam mlajšo sestro anny. ona je stara 4 leta in je včasih prava nadloga. imam tudi zelo dobro prijateljico tanjo,ki ima isto mlajšo 4-letno sestro katy. in tko se je zgodil. enkrat so šli moji starši na počitnice za en teden in jst sm mogla ostat doma in čuvat anny. ker so šli tudi tanjini na počitnice sem njo in katy povabila da bi cel teden ostali pri nama. in počitnice smo začele s prijetnim sprehodom po gozdu. nakar smo prišle v park sredi gozda. tam se je igralo veliko otrok in katy ter anny sta takoj odšli na tobogan. midve s tanjo pa sva nabrali rože in travo ter sestavili malo sestavljanko. no ni bila ravno sestavljanka ampak bolj kot neki rastlinski krog. potem se je kar naenkrat vse zavrtelo in jaz,tanja,katy in anny smo izginile bog ve kam. kar naenkrat smo se znašle na samotnem otoku.
in tako se začne naše potovanje:
1.naslov na samotnem otoku
ali nextam
01. april 2011
u13175
u13175
Next. Takoj. FuuŁ dobr..*
01. april 2011

01. april 2011
to sm jst
01. april 2011
no ja tm nismo mele niti hrane niti vode.no ja voda je bila in to morska pa še tako nagravžna.fuuuuuuuuj! ampak potem smo našle kokos, pa tudi palmovi listi so bili okusni. potem smo odšle v notranjost gozda oz.otoka. tam smo našle dovolj lesa in hrane za preživetje. iz lesa smo si naredile hišico in postavile taborni ogenj brez šotora. in tako smo prvo noč spale tam in nobeni se še sanjalo ni kaj se je zgodilo. vendra vsem se je zdelo kot da smo tukaj že od rojstva. in tako smo tam preživele še en teden.(en teden je bilo v resničnem svetu nič ur minut ali sekund.čas se je tam ustavil).
01. april 2011
u13175
u13175
Neext. Uaau.
01. april 2011
bom jutr al pa dons
01. april 2011
skratka tam smo preživljale kar lepe počitnice ko sm se spomnile da moramo nazaj.takrat je bil problem saj nismo vedele kako.poem smo se spomnile rastlinske sestavljanke.takoj smo odhitele v gozd in poskušale spet pridobti rastline iz kater bi sestavile isto sestavljanko ampak jih nismo našle. nakar smo pogledale še v svoje žepe in veste kaj?katy je imela v svojem žepu kar celi krog. ugotavljale smo kako se je to pripetilo in ugotovile da se je med potovanjem verjetno zataknil za katyn žep in potem zdrsnil noter.
ali nextam
02. april 2011
to je moja prijateljica bff tanja

02. april 2011
to je moja sestrica anny

02. april 2011
to je pa katy

02. april 2011
ali nextam
02. april 2011
no ali nextam
02. april 2011