Forum
Nova zgodbica.... berte kej pliss! ZGODBA JE IZMIŠLENA!

Ok. začenjam....

Maya .. to sm jaz.. Najraje jem čokolado! Ja res je čokolado... in najraje potujem in srečujm nove prijatle! ... Samo sedaj,ko so počitnice, mi je dolgčas saj živim malce stran od mesta, kjer živijo moji prijatelji..Vedno sem si želela potovati po kakšni deželi ki je vsem neznana... To sem tudi doživela .. no kar začnimo... Nekega torka poleti je na vrata prispelo pismo... Videla sem, da je zame! Razveselila sem se... notri pa je bila neka vstopnica oz. karta.. Hm... Kwa?? nič nisem štekala dokler nisem prebrala kaj piše na vstopnici. Pisalo je

ČESTITKE! IZBRANA SI ZA POTOVANJE PO ČAROBNI DEŽELI PHEONX. NE ZAMUDI. ODIDEMO JU3 OB 16.50. NE SKRBI ZARADI PREVOZA! LE POČAKAJ DOMA IN SE PRIPRAVI. NE BO TI ŽAL! SE VIDIMO.

Hhhh kak sem se smejala.. stara sem bila že 18 let! Pa saj to je za male ne zame.. ampak sem se pustila presenetit...

Komi sem čakala jutra ... in komaj sem čakala popoldne .. sedela sem pred vrati in strmela v daljavo... ko je ura bila 16.50 ni bilo nikogar nikjer! Argh..sem si rekla spet nova potegavščina....

Ampak pa se je mimo pripeljala kočija.. LoL?? Sem si rekla..ampak sem vstopila .. v kočiji je sedela punca.. takoj me je veselo pozdravila... Hey!! Kok si stara? .. am hey.. 18 pa ti?
Jaaa tut jst! Supr! odvrnila sem: Hhh ja da bova vsaj enako stari..Jop sem rekla in se vsedla... tko da ja .. se ti sanja kam gremo?? čak najpri ti povem kdu sm.. oki sem odvrnila... jst sm Lyra... O lpo jst pa Maya.. ko sva se spoznali je kočija odpeljala... potem se je kočija spet ustavila ob eni hiši in pa še pri eni in še pri eni itd... bilo je vse več otrok pa tudi en fant Tim, ki je bil enako star kakor midve ... supr sva si mislili.. sam smo se tkoj zaštekal... razmišlal pa smo kam gremo.....

Nadaljujm? :3

Napišm?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. maj 2011
u49695
u49695
Piši :3
30. maj 2011
NeXt!
30. maj 2011
Razmišljali smo kam za vraga gremo. Naenkrat pa smo v ''kočiji '' zaslišali glas.
Kakor nek radio.. ampak ni bil... reklo je '' ne bodite radovedni pustite se presenetiti..

Upala sem, da bo presenečenje povezano z čokolado... Pa smo se začeli peljati vse hitreje in hitreje.... kričali smo saj je bila vožnja podobna Blue tornadu............. (upam da sm usaj mal prou napisala )

----
Bilo pa nam je všeč---> Pheonix smo videli tablo skozi okno. Ja to je ta dežela smo si rekli in komaj smo čakali da iztopimo... skozi okno smo opazili svet '''čisto drugačnega sveta--- pravljičnega če lahko tako rečem....

Pheonix! Sem se veselila in komaj čakala da vidim to pravljično deželo........

Nato so se vrata kočije odprla in..........................pred nami je ..............
nadaljujm? :3
30. maj 2011
nexti
31. maj 2011
se je razprostiral pogled na.......tole :

vsi smo kar obnemeli... Olol sem si rekla nisem mogla verjet ... takega pa še nisem videla in najbrž tudi ne bom,...... čeprav je bil sneg je bilo vroče ... ampak me ni motilo... pač neka čudežna dežela je .. nato pa zaslišim.......
31. maj 2011
nexti ful hudoo..
31. maj 2011
Zalsišim glas.. to ni nobena pač čudežna dežela ... na koncu bo tvoje mnenje spremenjeno.. rekla sem nazaj.. kdo si?? kaj govoriš?? zakaj se ne pokažeš?? ..glas je nazaj odvrnil: pokazal se bom, ko bom to hotel... Tim, Lyra in jaz smo se spogledali in skomignili z rameni... nato pa se je pred nami prikazal..................
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
...............
31. maj 2011
next
31. maj 2011
neext
01. junij 2011
neeexty
04. junij 2011
pred nami se je prikazal nek čuden možakar ... smejat smo se začel xD ................................

(slikco sm koperala iz enga filma xD)

--

Ko smo se tko režal ns je uprašu.. '' kaj je smešno??'' moja frizura kajne?? saj zato jo pa mam''..

Mi smo odvrnili : Kako ti je pa ime???

Rekel nam je da bomo njegovo ime zvedeli šele, ko bo potovanja konec... komaj smo čakali da se odpravimo naprej....

Nextam?
04. junij 2011
neext
09. junij 2011
u43132
u43132
to je willy wonka
next
09. junij 2011
Jap ^^

Bom nextala ;3 ju3 obljubim ;3
09. junij 2011
u50844
u50844
NEEXT
09. junij 2011
nneeeeeeeeeextii noo
10. junij 2011
Ko smo se odpravili naprej je bila na vrsti vožnja z ladjo po magični reki.. in opazovanje Pheonixa...

Sedela sem poleg tega ''neznanega'' voditelja... vprašala sem ga kako mu je ime vendar je odgovoril,da to izvem na koncu potovanja, če seveda najmanj sprašujem...

Odločila sem se da ne bom več postavljala uprašanj in bom raje samo prikimavala in govorila svoje ... zdelo se mi je nerealno ali so bile to samo sanje?? vendar ne resnično je sej ne morm vrjet .. naprej sem uživala v vožnji po reki nakar............................................................
Next? :3
10. junij 2011
u49695
u49695
next ^^.
21. junij 2011
nakar se je zgodilo nekaj čudnega...sploh nisem mogla verjeti da je res.. pa je bilo... pred nami se je razprostiral velik vhod v votlino ..a tisto čudno stvar sem nekako spregledala... v votlini je bilo polno vsega.. diamanti so mi bili najbolj ušeč...vendar ko sem enega prijela me je..............

next?
24. junij 2011
u49695
u49695
nexšt
04. julij 2011
ko sem enega prijela me je nekako presunilo.. spominjal me je na diamant iz mladosti.. ko sem bila stara 9 let sem imela ravno takšnega.. ali pa podobnega kaj pa vem..
Žrlo pa me je voditeljevo ime.. nismo vedeli kako mu je bilo ime..
Zdel se mi je tako skrivnosten in tih popolnoma..
am razmišljala sem ali naj ga nekaj vprašam ..
čas je tekel jaz pa... nextam?
21. avgust 2011
u36875
u36875
nexštii ;3 < 333
22. avgust 2011
nextam :3

Čas je tekel jaz pa molčala xP pa vendar sem prašala.. '' am .. vas lahko nekaj prašam''
V=Voditelj
V: Izvoli ..
Jst: Am.. nekam skrivnostni se mi zdite.. kako to da?..
V: Sem skrivnosten? .. Počakaj vse boš kmalu zvedela..
Začudila sem se .. zdel se mi je tako plah.. ampak vredu uživala sem naprej v vožnji..
Nenadoma se je pred nami razlegla neka sobana ki se je tako svetila da nisi mogel gledati..
Sedela sem poleg njega zdel se mi je znan.. vendar nisem imela pojma kdo je. . .
Čez čas pa...
nextam?
22. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg