Forum
u136908
u136908
Heii!
To bo kar pustolovska, ljubezenska, zanimiva zgodba. Hope you like it !

~GEORGE~
"Pohiti, Leon!" sem zavpil svojemu mlajšemu bratcu, ko sva s kolesi drvela proti domu. Bil sem slaba dva metra pred njim. Pogledal sem v nebo, ki je kazalo, da se bo zdaj zdaj ulilo. Z Leonom sva bila v gozdu, kjer sva se podila za srnami, toda ko je zagrmelo sva skočila na kolesi in se s polno paro zagnala proti domu. Upal sem, da nama bo uspelo priti pravočasno. Zagnal sem se naprej in že videl našo kolibo, ko je začel liti dež. Zavzdihnil sem, kajti voda je polzela po kovini in po moji goli koži na hrbtu. Začutil sem jo na obrazu in vohal zatohlost nevihte. Ozrl sem se in gledal za Leonom, a ga nisem videl. Obrnil sem se, pognal in se zapeljal na kolovoz. Iskal sem ga najmanj uro, po dežju. Že sem mislil oditi domov, ko sem globoko v gozdu zaslišal komaj slišen dojenčkov jok. Pogoltnil sem slino in pogumno stopil v najtemnejši predel gozda.

~MEGGIE~
Zazehala sem, se udobno namestila v naslonjaču in prižgala TV. Na sporedu je bila moja najljubša oddaja, Kuhajmo z radostjo in srcem. Res jo obožujem. Rada bi bila kuharica, ko odrastem. Pogledala sem oddajo do konca in nato odšla v svojo sobo, kjer sem prižgala lap-top. Res ne vem, kaj bi brez teh elektronskih naprav. Najraje pa imam TV. Lahko gledaš kar koli je na sporedu. Toda tudi tako je v redu. Igrala sem igrice, pisala knjigo, pa delala tudi druge stvari, spet druge stvari... Popoldan je hitro minil in kmalu je napočil čas za spanje. Ura je bila deset. Ravno prav. Šola se začne ob 7.3o, torej moram vstati ob 6.oo. aha... Spala bom... 8 ur. Kar veliko za 1o-letno dekle. Ja, stara sem 1o let, hodim na OŠ in v 4. razred. Ko sem razmišljala, sem med tem utrujeno zaspala...

nextam? vam je ušeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. junij 2013
neeeext
19. junij 2013
u136908
u136908
Hwala za next!
GARY
"Gary! GARY!!!" sem že stotič zaslišal klic moje starejše sestre. "Kaj je?!" sem tečno zavpil nazaj. SOVRAŽIM mojo sestro. Ves čas samo teži. "Pridi pa boš videl!" je zakričala. Stekel sem v spodnje nadstropje, v dnevno sobo, kjer se je bohotila novoletna jelka. Pod njo so ležala darila. Pravzaprav dva darila. Za najmlajšo sestrico, ki je verjetno že spala. Jaz sem dobil 15 daril, Polly pa 17. TO NI FER!!! Ne, res ni. Dve darili več! Starši imajo Polly zelo radi, mene pa sploh ne. Po domače: zaničujejo me. Kot pločevinko, ki jo klošar brca po cesti. Aja, Polly je moja starejša sestra, Lilly pa mlajša. Lilly, Gary, Polly. Kakšna imena!

Ime in priimek: Gary Lived
Roj. datum: 7.4.1999
Roj. kraj: Washington
Kraj, kjer živi: Washington
Slika:
[img]http://pensieve.typepad.com/.a/6a00d8341c61d153ef01157057c2ad970c-450wi[/img]

Ju3 pride še od drugih
19. junij 2013
u136908
u136908
Dejte mal nextat, pliiis!
23. junij 2013
u140056
u140056
next
23. junij 2013
Next
23. junij 2013