Forum
u47938
u47938
No naslov že vidite . Pisala bom čim bolj zanimivo in da nebo dolgočasno. Js samo upam,da vam bo všeč.
-----------------------------------------------------------------------
Sem Ashley, stara sem 16 let in nimam staršev, ker so umrli v prometni nesreči ko sem bila stara 9 let. V sirotišnici čakam, da kdo pride pome. Danes je ponedeljek in spet upam, da se bo kdo odločil zame. Ko sem v postelji brala knjigo je nekdo rekel :" Ashley, nekdo je prišel pote". Hitro sem se vstala in začela noreti po sobi. Spakirala sem in srečno odplesala v čisto spodnje nadstropje. Srce mi je hitro začelo biti, tako sem bila razburjena kdo bo moj nov skrbnik. "To je tvoj novi skrbnik" : je rekla gospa, ki me je pospremila so njega. Ko sem zagledala njegov obraz sem se na nekaj spomnila. Nekje sem že videla ta podolgovat obraz z svetlo modrimi očmi in dolgim nosom. Sladko se je nasmejal in rekel : "Oh, kako dolgo sem te čakal Ashley". Kako ve moje ime? "Pridi grema Ashley,hvala vam gospa" : je rekel in potem me je prijel za roko in me potegnil za sabo. Nasvidenje. : je rekla gospa in čez nekaj trenutkov sem že bila v njegovem črnem udobnem avtu.
J: Jaz
S: Skrbnik ( Samuel)
--------------------------------------
(tišina)
S: (njegova roka se počasi premika proti meni )
J: (se umaknem)
S: (Me prime za ramo) Saj ti nebom nič storil.
J: (Vem da je hotel nekaj drugega) Kako si vedel kako mi je ime? (spremenim temo)
S: (V zadregi) Emmm...gospa mi je povedala.
J: Aja. ( še vedno mu ne verjamem)
--------------------------------------
Nekaj časa sva bila tiho potem sva se pripeljala do njegove hiše. Bila je velika, popolna kakršno sem si vedno želela. Potem so se odprla vrata in skozi njih je stopil.....
--------------------------------
Ashley:

Samuel:

17. junij 2011
Nexttt. Ful dobro jeeee !!!! A si lahko še mojo zgodbo prebereš?? http://www.igre123.com/forum/tema/najstnisko-zivljenje/19363/
17. junij 2011
u47938
u47938
Bom
17. junij 2011
u49221
u49221
Nextii
17. junij 2011
u47938
u47938
-----------------------
2.deeL
Nekaj časa sva bila tiho potem sva se pripeljala do njegove hiše. Bila je velika, popolna kakršno sem si vedno želela. Potem so se odprla vrata in skozi njih je stopil fant, če bi bila tukaj moja prijateljica bi rekla, da je božanski. Jaz se ne zaljubim tako hitro. Mogoče se bom imela pa tukaj vseeno fajn.
----
.. Ko sta mi Samuel & Alex( ime fanta) pokazalo vse v hiši in tudi dvorišče sem odšla v svojo sobo in si zložila oblačila v omaro in vse kaj sem imela. Potem je v mojo sobo prišel Samuel. Prijel me je za roko, skoraj sem umrla od strahu.Ker sem imela muziko na glas ga nisem slišala ko je vztopil. Rekel je : " Tako si ji podobna ". "Kaa--jj ?? Komuu? " sem s strahom govorila. Pogledal me je in hitro odšel iz sobe. " Kaj se dogaja" : sem slišala glas iz hodnika. Potem je prišel v mojo sobo Alex.
-------------------------
A: Tako je čuden.
J: Tvoj oče je ?
A: Ne ni, njegov nečak sem.
J: Na počitnicah si?
A: Ne , starša sta mi umrla v prometni nesreči.
J: Res, kdaj?
A: Ko sem bil star 9.
J: Tudi meni. (postala sem žalostna) Tako se še spomnim tistega dne ko me je policaj vprašal če sta Angelina & Chris moja starša...(potem me je prekinil Alex)
A: Kaaj? Tako je bilo ime mojima staršoma. Kdaj sta imela prometno nesrečo?
J: (začudeno) 9.junija 1995, sobota je bila.
A: Ne morem verjeti.
J: Vse se ujema?
A: Ja. ( zbeži iz sobe)
-----------------------------------------------
Potem se odšla do Samuela in ga vprašala : "On je moj brat?"
Samuel je bil tiho.
" Kaj zdaj? Si ti moj stric" : sem zakričala.
Potem me je poljubil. Ne morem verjeti. 32-letni moški.
"Fuuuj" : kdo si ti?
Zbežala sem v sobo in jokala in jokala celo noč.
Kaj naj storim?
Drugi dan pri zajtrku, ko še Alexa ni bilo mi je Samuel rekel : " Nobenmu ne povej".
"Kaj?": sem rekla. "Kaj se je zgodilo včeraj, Ashley.Nič ti nočem.Bil sem samo pod stresom. Dogaja se kar se nebi smelo. : je rekel. " Povedala mu bom! Nočem biti več tukaj! ": sem zakričala nanj. Potem je njegova roka udarila po mojem obrazu. " Nor si" : sem zajokala in spet odšla v svojo sobo in jokala. Čez nekaj dni je bilo vse pozabljeno in super sva se razumela. Kot oče mi je. Nekega dne sva z Alexom spet razmišljala o tem ali sva brat in sestra ko je v mojo sobo vstopil Samuel. " Samuel , povej nama ali sva brat in sestra?" Nekaj časa je bil tiho potem pa : Ja, sta! Oba sva se začudila. Potem so iz naju letela vprašanja. Samuel je rekel, da takoj pride in se vrnil z dnevnikom . Dal nama je in odšel iz sobe. " Kaj je to": sem rekla. "Mamin dnevnik Ashley".: je rekel Alex. Nič ne razumem več: sem rekla. Tudi jaz ne, se je strinjal Alex. Ko sva odprla dnevnik sva videla ...

Upam, da je ok.

In še :

Alex:

Dnevnik:

18. junij 2011
u49221
u49221
Neext.!!!
30. junij 2011
next
06. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani